Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kocie skóry nie na sprzedaż

Utworzony przez olo, 24 lutego 2009 r. o 06:16 Powrót do artykułu
"Państwa UE, w tym także Polska, zostały zobowiązane do dostosowania w tym względzie swoich przepisów do 31 grudnia 2008 r. - Słyszałem o tym przepisie - mówi prokurator Reszczyński. - Ale nie wiem, czy ma on zastosowanie w tym przypadku" - nie, facet kotki kocha, a swą miłość okazuje skórkami na futerko - więc nie ma panie przepisowy... Boże, w jakim ja kraju żyję.... ? ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
"Państwa UE, w tym także Polska, zostały zobowiązane do dostosowania w tym względzie swoich przepisów do 31 grudnia 2008 r. - Słyszałem o tym przepisie - mówi prokurator Reszczyński. - Ale nie wiem, czy ma on zastosowanie w tym przypadku" - nie, facet kotki kocha, a swą miłość okazuje skórkami na futerko - więc nie ma panie przepisowy... Boże, w jakim ja kraju żyję.... ? ....
Ale jest PANEM Prokuratorem i miesięcznie zarabia parę groszy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Reszczyński, jak pan wiedze dotyczącą pana zawodu uzupełnia o to co pan "usłyszał" to niech pan zostanie "babą-plotkarą". To samo ta cała - pożal się Boże pani rzecznik policji w Biłgoraju. Mam wrażenie że nawet nie wiedziała o zakazie handlu skórami, bo nie widziała problemu i przestępstwa jeszcze w piątek. Dobrze, że wam ludzie wyszukali na tym forum linki i ustawy. Teraz trzeba żeby ktoś to jeszcze zinterpretował, prawda? Bo dalej nie wiecie co robić i jedno ogląda się na drugie. Polskie realia, urzędnicy jak dzieci, a chłopek roztropek z wiochy w Polsce B, w kurtce z lumpeksu robi co chce i śmieje się wam w twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby chodziło o coś innego łamiącego unijne przepisy a nie o jakieś nikomu nie potrzebne zwierzaki to i akt oskarżenia by się znalazł i sprawa nabrała rozpędu a tak pod co ktoś ma się przejmować jakimiś bezdomnymi kotami skoro tylu jest potrzebujących na świecie a i pan który się tym zajmuje też przecież musi z czegoś żyć. To nie jest prawo tylko jakaś nędzna parodia wymiaru sprawiedliwości, dzisiaj prawo chroni bandytów a nie zwykłych ludzi czy zwierzęta. Co się dziwić temu handlarzowi- mordercy po pięciu klasach podstawówki, że nie posiada żadnych wyższych uczuć, moze gdyby został przykładnie ukarany sporą grzywną i więzieniem to wówczas by zrozumiał, że taki biznes się nie opłaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a zabijac mozna bezkarnie bo sa na to przepisy i jak pasuja to sie je stosuje,ale nie dla kazdego.To zadziwiajace bo czy ten czlowiek ma swiadkow ze kot byl bezdomny i ze byl 200 m od zabudowan.A czy stwarzal zagrozenie to pewne -lapal myszy na ktore mysliwi ;poluja;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://img204.imageshack.us/my.php?image=p1060122copy.jpg http://img525.imageshack.us/my.php?image=p1060124.jpg PROSZE BARDZO TU MACIE TO OGŁOSZENIE WRAZ Z NUMEREM TELEFONU DO TEGO TYPA. OGŁASZA SIĘ NADAL, TO JEST NOWE WYDANIE GAZETY "NOWA WIEŚĆ" Z DNIA 23 LUTEGO 2009
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przerażony, kto w końcu stanie w obronie tych biednych nie proszacych sie na świat zwierząt??? Jeżeli jesteśmy w Unii to o jakie zastosowanie przepisów chodzi???? Zadaję pytanie - kto stoi za tym oprawcą???, przecież wiadomo, że kłamie broniąc d.....y Ludzie , którzy kupują te skórki, to ci , którzy stoją po stronie tego oprawcy. Co w sytuacji, jak komuś ucieknie zwierzę z domu, ewentualnie się zagubi??? Z poprzednich informacji wynikało, że ma duży wybór skór, "koty bure, rude, kanapowe"?????? - co na to policja, prokuratura, organizacje prozwierzęce???????? W zależności kto pyta, tak ten oprawca mataczy, Luuuuuuuuuuuuuuuuuuudzie którzy egzekwujecie prawo ocknijcie się i pomóżcie tym zwierzakom, bo może któregoś dnia zginąć w ten sposób wasze zwierzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie prawo broni i chroni bandytów, zwykły człowiek musi wydać dużo pieniędzy i stracić dużo zdrowia, jeżeli zostanie w coś uwikłany. Bezdomność zwierząt i ludzi w Polsce to porażka kraju, który jest już w Unii, a prawo unijne stanowi jasno, bez zbędnej interpretacji i manipulacji. Za dużo w tym kraju gadania, za mało czynu!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że ta sprawa zostanie rozwiązana raz na zawsze zgodnie z obowiązującym prawem i będzie nauczką dla tych wszystkich , którzy takim procederem się zajmują oraz dla tych co te skóry kupowali oni tak samo powinni być ścigani i ukarani oraz ponieść wszystkie koszty postępowań i utylizacji skór zgodnie z obowiązującym prawem . Ten człowiek powinien zostać natychmiast wyrzucony z Koła Łowieckiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gazeta umieszczająca takie ogłoszenia także narusza prawo i powinna ponieść konsekwencje karne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto takiemu faciowi dał pozwolenie na broń ?? inaczej by tego nie uprawiał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żeby zakończyć ten temat napisał:
Myślę, że ta sprawa zostanie rozwiązana raz na zawsze zgodnie z obowiązującym prawem i będzie nauczką dla tych wszystkich , którzy takim procederem się zajmują oraz dla tych co te skóry kupowali oni tak samo powinni być ścigani i ukarani oraz ponieść wszystkie koszty postępowań i utylizacji skór zgodnie z obowiązującym prawem . Ten człowiek powinien zostać natychmiast wyrzucony z Koła Łowieckiego
Bardzo słuszna opinia. Nic dodać, nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...