Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kocudza: Trzy osoby zginęły w wypadku

Utworzony przez karl, 5 września 2013 o 08:44 Powrót do artykułu
przerażający widok był podczas samego omijania samochodów i miejsca zdarzenia. a co mówić o uczestnikach wypadku i ich liskich. tir kolos, 22 letni jego kierowca, dośiwadczony zapewne??? masakra
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Współczucie dla rodzin ofiar, ale i dla tego młodego kierowcy, trudno i ciężko żyć po takim wypadku...
0
mazdą prawdopodobnie jechali mieszkańcy Krasnegostawu
0
nie ma powiatu Janów Lubelski. To nazwa miasta. Powiat nosi nazwę "janowski"
0
krzysztof g z żąna zgineli z Krasnegostawu pokoj ich duszom
0
krzysztof z żoną zgineli POKOJ I DUSZOM
0
Odcinek drogi Janów Lub - Frampol to droga śmierci, czy ktoś wie ile osób zginęło tam przez ostatnie 10 lat  ?? bo według mnie napewno ponad dziesięć a to tylko 20 km.
0
Tym samochodem jechał Krzysztof i Anna Giżak i ich zieć Grzegorz  Wysiecki, naszczeście 5 letni Kubuś żyje  
0
Odcinek drogi Janów Lub - Frampol to droga śmierci, czy ktoś wie ile osób zginęło tam przez ostatnie 10 lat  ?? bo według mnie napewno ponad dziesięć a to tylko 20 km.
Tak , masz  racje  ,  jezdze  ta  trasa  /sic/ srednio  3 razy  w  tygodniu  na   Szczebrzeszyn .  Strasznie   nierowno  i  dosc   wasko  ,  ze  3 miesiace  temu  powylewali  tylko  waskie  placki  asfaltu od strony  pobocza  co  nie  przynioslo  efektu  a  wrecz  pogorszylo  cala  sprawe .  Taka   sama  sprawa  tez  na  74  tylko  wczesniej  , mianowicie  w Zarajcu  ,  slynny  zakret   ,  tam  tez  wypadkow  co  niemiara  .
0
tak wracali do domu 
0
R.I.P.
0
Szczere współczucie dla kobiety która straciła męża i rodziców. Szok...   Współczuje też kierowcy że jechał złomem bo zapewne szef ciął koszty.
0
przy koncu maja zginely tutaj dwie osoby z okolic zamoscia,a teraz trzy z krasnegostawu.
0
ta tak mój chrzesny jego żona i zięć zgineli w wypadku cud że dziecko żyje
0
przy koncu maja zginely tutaj dwie osoby z okolic zamoscia,a teraz trzy z krasnegostawu.
normalnie masakra nie umiem sobie wg z tym poradzić, nie wierze że mój chrzesny z żona i zieciem
0
Współczucie dla rodzin ofiar, ale i dla tego młodego kierowcy, trudno i ciężko żyć po takim wypadku...
normalnie masakra nie wierze że mój chrzesny tato nie żyje jego żona i zięc. Nie umiem sobie z tym wg poradzić spadło na mnie to jak grom z jasnego nieba
0
W jakiej części Krasnegostawu mieszkali Państwo Giżak? :(
0
ul. Stokowa  
0
a Pan Grzegorz z samego Gniewu? :(
0
ul. Stokowa