Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kocudza: Trzy osoby zginęły w wypadku

Utworzony przez karl, 5 września 2013 r. o 08:44 Powrót do artykułu
przerażający widok był podczas samego omijania samochodów i miejsca zdarzenia. a co mówić o uczestnikach wypadku i ich liskich. tir kolos, 22 letni jego kierowca, dośiwadczony zapewne??? masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczucie dla rodzin ofiar, ale i dla tego młodego kierowcy, trudno i ciężko żyć po takim wypadku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mazdą prawdopodobnie jechali mieszkańcy Krasnegostawu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma powiatu Janów Lubelski. To nazwa miasta. Powiat nosi nazwę "janowski"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysztof g z żąna zgineli z Krasnegostawu pokoj ich duszom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysztof z żoną zgineli POKOJ I DUSZOM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odcinek drogi Janów Lub - Frampol to droga śmierci, czy ktoś wie ile osób zginęło tam przez ostatnie 10 lat  ?? bo według mnie napewno ponad dziesięć a to tylko 20 km.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym samochodem jechał Krzysztof i Anna Giżak i ich zieć Grzegorz  Wysiecki, naszczeście 5 letni Kubuś żyje  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odcinek drogi Janów Lub - Frampol to droga śmierci, czy ktoś wie ile osób zginęło tam przez ostatnie 10 lat  ?? bo według mnie napewno ponad dziesięć a to tylko 20 km.
Tak , masz  racje  ,  jezdze  ta  trasa  /sic/ srednio  3 razy  w  tygodniu  na   Szczebrzeszyn .  Strasznie   nierowno  i  dosc   wasko  ,  ze  3 miesiace  temu  powylewali  tylko  waskie  placki  asfaltu od strony  pobocza  co  nie  przynioslo  efektu  a  wrecz  pogorszylo  cala  sprawe .  Taka   sama  sprawa  tez  na  74  tylko  wczesniej  , mianowicie  w Zarajcu  ,  slynny  zakret   ,  tam  tez  wypadkow  co  niemiara  .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mazdą prawdopodobnie jechali mieszkańcy Krasnegostawu
tak wracali do domu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
R.I.P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere współczucie dla kobiety która straciła męża i rodziców. Szok...   Współczuje też kierowcy że jechał złomem bo zapewne szef ciął koszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy koncu maja zginely tutaj dwie osoby z okolic zamoscia,a teraz trzy z krasnegostawu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mazdą prawdopodobnie jechali mieszkańcy Krasnegostawu
ta tak mój chrzesny jego żona i zięć zgineli w wypadku cud że dziecko żyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy koncu maja zginely tutaj dwie osoby z okolic zamoscia,a teraz trzy z krasnegostawu.
normalnie masakra nie umiem sobie wg z tym poradzić, nie wierze że mój chrzesny z żona i zieciem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczucie dla rodzin ofiar, ale i dla tego młodego kierowcy, trudno i ciężko żyć po takim wypadku...
normalnie masakra nie wierze że mój chrzesny tato nie żyje jego żona i zięc. Nie umiem sobie z tym wg poradzić spadło na mnie to jak grom z jasnego nieba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakiej części Krasnegostawu mieszkali Państwo Giżak? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ul. Stokowa  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Pan Grzegorz z samego Gniewu? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ul. Stokowa
Dziękuję Ci bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...