Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kocudza: Trzy osoby zginęły w wypadku

Utworzony przez karl, 5 września 2013 r. o 08:44 Powrót do artykułu
Masakra, najechałem na ten wypadek, jeszcze przed karetką:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przerażający widok był podczas samego omijania samochodów i miejsca zdarzenia. a co mówić o uczestnikach wypadku i ich liskich. tir kolos, 22 letni jego kierowca, dośiwadczony zapewne??? masakra
każdy kiedyś zaczynał jeździć. Ty pewnie zaraz po zdaniu prawa jazdy miałeś doświadczenie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta tak mój chrzesny jego żona i zięć zgineli w wypadku cud że dziecko żyje
Krzysiek był też moim ojcem chrzestnym :(Bogu dzięki że Kubus żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ważne żeby pamiętali o nich najbliższe rodziny,a nie tacy którzy szukają sensacji.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POlskie drogi są co raz to bardziej niebezpieczne,zegarkowy minister tuska olewa bezpieczeństwo Polaków, te GŁOMBY KOMUNISTYCZNE muszą odejść !!! tak dalej być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agieszko Bardzo głębokie wyrazy współczucia z powodu tak tragicznej śmierci Twoich najbliższych męża i rodziców. Znałem twojego tate bardzo dobrze pracował razem z moim tatem w KPP Krasnystaw. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...