Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie potrzebują odnaleźć sens życia, potrzebują pracy by zapewnić dzieciom i rodzinie byt, tu nie egzorcysta lecz dobry gospodarz jest potrzebny, zaproście do Bełżyc posłanki Muchę i Gąsior-Marek a na pewno samobójstwa się zakończą gdy im cudów naobiecują gdy zostaną wybrane do sejmu Bełżyce będą krainą cudu gospodarczego!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest groźne, dla Dominika, ale powinien się puknąć czasem w główkę - tak profilaktycznie. No i więcej wiary w postaci sypania groszem na tacę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten Tarczyński co go z telewizji zwolnili, bo biegał z namiotem po Krakowskim Przedmiściu w czasie zwolnienia lekarskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraj oszołomów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie... XXI w. i takie idiotyzmy... Jaki szatan ? Bieda, głupota, owczy pęd, ale nie szatan; średniowieczne gusła... Ręce opadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tarczyński powinien rozstawić w Bełżycach namiot Solid_nych 2010. Od razu lepiej będzie się żyło ludziom w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Tarczyński powinien wiedzieć, że w każdej diecezji jest przynajmniej jeden egzorcysta mianowany przez biskupa miejsca i nie ma potrzeby kłopotać ojca Ammortha, który z pewnością nie przyjedzie. Ale czego się nie robi w kampanii wyborczej, by dostać się na listę wyborczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaprośić Kurskiego z Rydzykiem niech odprawią sabat i po wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakim cudem wpuścili nas do europy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żwirek i Muchomorek zbierają plon. Z tym pajacem w sukience wykurzającym szatana to wy tak poważnie ? Strasznie zaczęło się robić i to nie przez lucyfera czy inną śnieżkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niektórzy bardziej pomagają, gdy nie przeszkadzają." To sentencja do sceptyków, ateistów , a także letnich katolików. Gdybyście dołączyli się z ewangeliczną wiarą do działania proboszcza wyszłoby to z korzyścią dla wszystkich. Modlitwa i post.... Kto nie śpi w kościele ten wie o czym piszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie średniowiecze? Jakie gusła idioto?!? Już i ciebie czart przekonał, że go nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Tarczyński powinien wiedzieć, że w każdej diecezji jest przynajmniej jeden egzorcysta mianowany przez biskupa miejsca i nie ma potrzeby kłopotać ojca Ammortha, który z pewnością nie przyjedzie. Ale czego się nie robi w kampanii wyborczej, by dostać się na listę wyborczą.
Tarczyńskiemu charyzmaty pomyliły się z charyzmą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest podłoże materialne.Podobnie było jak "fachowiec"Balcerowicz "uzdrawiał" polską gospodarkę.Sytuacja sie powtarza.Zbyt dużo ludzi żyje w biedzie!Tak nas wyprowadzają hazardziści z gumofilcowymi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Felix napisał:
Jakie średniowiecze? Jakie gusła idioto?!? Już i ciebie czart przekonał, że go nie ma...
Idź przepchać komin koleś bo Mikołaj do ciebie nie przyjdzie. Mam nadzieję, że masz wysoki numer pesel i nie będziesz już nasz długo absorbować swoją osobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezus maria to wszystko przez te nastoletnie czarownice wypindzrzone i umalowane sieja tylko zgorszenie i rzucaja uroki powinnismy je spalic na stosie!!!! dosc rzadow szatana!!! krwawa ofiaria przywrocmy rzadu jedynego sluszengo boga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile będzie kosztowało zaproszenie tego czarnego oszołoma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apostop napisał:
Idź przepchać komin koleś bo Mikołaj do ciebie nie przyjdzie. Mam nadzieję, że masz wysoki numer pesel i nie będziesz już nasz długo absorbować swoją osobą.
Żywię taką samą nadzieję w stosunku do twojej osoby. A może sam pojedziesz do Bełżyc (Fujarkowic), weźmiesz przykład z opisywanych mieszkańców i skrócisz nam wszystkim cierpień związanych z czytaniem twoich wpisów? Wyjaśnij też wszystkim swój nick.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak, naczytał się różnych pewnie portali typu http://smierc.org nie wiedział czy wierzyć czy nie psychika mu siadła i stało się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoby którę myślą że egzorcyzmy to zacofanie i ciemnota są w błędzie. Nie wiedzą o czym piszą. Żadna z tych osób nie widział napewno wypędzenia diabła z duszy człowieka przez egzorcystę. Zmieniły by zdanie by naocznie to zobaczyły. Takie rzeczy można zobaczyć nawet w niektórych lubelskich kościołach na specjalnych nabożeństwach. Widziałem i uwierzyłem chociaż też byłem niedowiarkiem. Byłem zdumiony gdy to naocznie zobaczyłem. Może trzeba obejrzeć też film E gzofrcysta lub przeczytać kilka książek, najlepsze właśnie napisał ks. Gabriele Amorth. Powiem tak : nie bądźcie niedowiarkami ale uwierzcie że szatan istnieje i potrafi zawładnąć człowiekiem, jego postępowaniem, jego myślami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...