Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W czasie gdy wokoło jest tyle zła to nawet te metody uważane przez niektórych za ostateczne są bardzo skuteczne. Pochwalam inicjatywę Pana Tarczyńskiego bo jest to metoda w walce z wszech ogarniającą znieczulicą społeczną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, ja nie rozumiem jak można samemu się zabić. JA o dacie swojej śmierci dowiedziałam sie ze strony http://poznajdate.com i przeraża mnie ta data, a co dopiero jakbym się sama miała zabić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na Waszym miejscu bym się♦ nie nasmiewał z egzorcyzmów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodak napisał:
Pan Bóg dał nam tylko Dzesięcioro Przykazań do spełnienia abyśmy zostali jego ulubieńcami- bez względu czy jesteśmy ;żydami,Polakami czy Aborygenami. Resztę dopisał sobie człowiek na prywatny użytek i w zależności czy jest katolikiem,hasydem czy mahometaninem inne wizje przedstawia.Czyż nie dziwi was to,że Stwórca swoje przykazania zmieścił na jednej kamiennej tabliczce a to co wymyślił człowiek nie mieści się w Jerozolimskich synagogach,papieskich bibliotekach i murach Mekki ?. Olewam to bo mnie przekonuje tylko dobre słowo bez względu kto je wypowiada.
Ostatnio dopisane przez czarnych cwaniaków przykazanie kościelne to;POTRZEBOM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO zaradzać.W dodatku coraz częściej słychać że sobie każą datek za spowiedź.(przypadek mojej żony w Częstochowie,której nie mam powodu nie wierzyć)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli winą za śmierć naszych rodaków w tzw."katastrofie smoleńskiej" obarcza się rządzących i okołorządzących,to czy przypadkiem śmierci tych osób nie są winne solidaruchy,które zbudowały system nastawiony na wyniszczenie człowieka w imię interesów bardzo wąskiej grupy ...........?!!!!!!!!!!!!!Jeszcze jeden dowód wszechpanującej skrajnej głupoty i totalnych zaniedbań edukacyjnych sporej części gawiedzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,JEST CZYNIONY ZNAK KRZYŻA KTÓRY JEST EGZORCYZMEM'' pewnie tak tylko;Przywykłem już do tego żeby obserwować czyniony znak krzyża,i co,i nic jestećmy na tyle rozmodleni że nie umiemy uczynić poprawnie tego znaku.Czynimy znak krzyża odwróconego,(oczywiście nie świadomie)odwrócony znak krzyża oznacza odwrotność dobra czyli zła,czyli wiadomo kogo.Jeżeli nie potrafimy zrobić tego poprawie,NIE RÓBMY TEGO W OGÓLE.szczęść BOZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klechy łapki zacierają,przecież to kasa sama pcha się do kabzy, bo taka śmierć więcej kosztuje,egzorcysta pompże tyle co umarlakowi kadzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śp.Włodzimierz Ilijcz nie przewidział,że jego pomysł na świat jest o kilkaset lat za szybko(egoizm ludzki jest zbyt silny!).Ale śp.Jezus z Nazaretu zapewne nawet nie przypuszczał,że najbardziej rozmodlony naród europejski będzie jednocześnie najbardziej obłudnym,a może najbardziej głupim............(pomijam jednostki!!!)?Tak czy siak jeśli egzorcyzmy zatrzymają falę samobójstw, to dawać je na całego!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważałam, że Dziennik Wschodni jest w miarę ok, ale zamieszczając takie artykuły o gościu, który nie wie już co ze sobą zrobić, jak to się mówi "tonący brzytwy się chwyta", bardzo "religijny" i prawy człowiek godny naśladowania...wystarczy pośledzić jego poczynania i każdy się wyleczy z przekonania że ten Pan jest osobą wierzącą i z wierzącymi chce być. Ludzie wierzący żyją moralnie. Twierdzić i robić na pokaz różne rzeczy, wielki szum wokół własnej osoby to może każdy. Jak się nie ma fachu w rękach, to się bierze za czcze gadanie i ściemnianie. Szkoda gadać. A Dziennik powinien poruszać bardziej ambitne tematy a nie robić reklamę przedwyborczą ludziom, którzy żerują na podatnikach i naciągają ZUS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie spotkałbym się z egzorcystą.Myśli samobójczych co prawda nie mam,ale myślę samodzielnie,nie "poprzez media",a to już jest pretekst by uznać,że siedzi we mnie diabeł.Na wielu członków gawiedzi nie działa ani Bóg ,ani diabeł tylko Radio Maryja..........!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Chętnie spotkałbym się z egzorcystą.Myśli samobójczych co prawda nie mam,ale myślę samodzielnie,nie "poprzez media",a to już jest pretekst by uznać,że siedzi we mnie diabeł.Na wielu członków gawiedzi nie działa ani Bóg ,ani diabeł tylko Radio Maryja..........!!!
POwiedz gdzie ,kiedy i jak cie mam dojechac.hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadal nie bardzo rozumiem dlaczego próba zadziałania w takiej trudnej sytuacji jest krytykowana? A co zalezy spróbować? To właśnie jest polski internet - opluś, zgnoić i być anonimowym. Piekny poziom. Ciekawy jak kazdy z krytykantów reagowąłby gdyby ktoś z ich rodziny połenił samobójstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Starej Marciniakowe się wydaje, że Żelazkowa jest czarownicą bo ma czarnego kota. Czy szanowni dziennikarze DW chcą adresy obu pań? Reportaż będzie fascynujący... Grunt to promować jakichś smętnych dziwaków w prasie. Są ciekawsi od tych Charyzmatyków. Na Onecie jest np taki niezmordowany wieszcz od końca swiata. Może by tak jemu dać stałą kolumnę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znowu ja napisał:
Nadal nie bardzo rozumiem dlaczego próba zadziałania w takiej trudnej sytuacji jest krytykowana? A co zalezy spróbować? To właśnie jest polski internet - opluś, zgnoić i być anonimowym. Piekny poziom. Ciekawy jak kazdy z krytykantów reagowąłby gdyby ktoś z ich rodziny połenił samobójstwo
Najlepiej zapobiegać samobójstwom promując swoje niebanalne pomysły w prasie lokalnej. Jasssne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
egzorcysta napisał:
POwiedz gdzie ,kiedy i jak cie mam dojechac.hej
Teraz siedzę na Maderze.To taka piękna wyspa i popijam jakieś bełty za 60 EURO(jeden drink oczywiście).Ale za trzy tygodnie wracam nad Wisłę,to może wtedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Teraz siedzę na Maderze.To taka piękna wyspa i popijam jakieś bełty za 60 EURO(jeden drink oczywiście).Ale za trzy tygodnie wracam nad Wisłę,to może wtedy?
To nie szkodzi,w tym czasie oczyszcze twoja panienke. hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znowu ja napisał:
Nadal nie bardzo rozumiem dlaczego próba zadziałania w takiej trudnej sytuacji jest krytykowana? A co zalezy spróbować? To właśnie jest polski internet - opluś, zgnoić i być anonimowym. Piekny poziom. Ciekawy jak kazdy z krytykantów reagowąłby gdyby ktoś z ich rodziny połenił samobójstwo
To nie polski internet tylko solidarucholandia!Gdy wróci tu Polska ,poziom dyskusji i słownictwo będą zupełnie inne!Teraz raz rządzi PiS a raz PO, więc na jej powrót nie można liczyć.Jednak należy mieć nadzieję,bo nawet w obozach koncentracyjnych i zagłady -ludzi to trzymało i doczekali wyzwolenia w 1944 roku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
egzorsysta napisał:
To nie szkodzi,w tym czasie oczyszcze twoja panienke. hej
Ale którą,bo jedna to mężatka,druga przed rozwodem,trzecia po,czwarta w separacji i jeszcze kilka studentek!Jakoś ciężko wytrzymać przy jednej.Chyba, że jest się na nią skazanym?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co tu tyle gdybać,zapytajcie Wioletki jaka była przyczyna targnięcia się na życie ostatniej ofiary!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Ale którą,bo jedna to mężatka,druga przed rozwodem,trzecia po,czwarta w separacji i jeszcze kilka studentek!Jakoś ciężko wytrzymać przy jednej.Chyba, że jest się na nią skazanym?!
Wszystkie cie maja dosyc,i narzekaja wiec oczysze wszystkie. hej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...