Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejne urzędy na Facebooku

Utworzony przez tez urzędnik, 28 marca 2012 r. o 21:28 Powrót do artykułu
Co za głupota. Najpierw naszaklasa teraz facebook.... opamiętajcie się!!! To nie są miejsca dla urzędów i urzędników jakiejkolwiek rangi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to urząd, polityka bezpieczeństwa IT to raczej wygrzebana gdzieś z wysypiska ale nic dziwnego jak w takich urzędach zatrudnia się przeważnie "speców z nadania", a nie prawdziwych z krwi i kości adminów sieci, którzy potrafią przetłumaczyć ciemnemu ludowi, że facebook jest dobry dla dzieci z podstawówki i ciśnieniowców, którzy nie mają gdzie dać swojego upustu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma polityka bezpieczeństwa do facebooka? Też adminuję w urzędzie i nie widzę żadnych przeszkód ku temu zeby coś tworzyć, ale na litość boską!!! Wygrałem walkę o nasząklasę, nie wiem czy uda mi się wygrać walkę o facebooka. Na razie zapowiedziałem, że nie przyłożę ręki do tego jeśli przegram i jednak zdecydują się na konto tam. Ale co tu się dziwić jak cała "góra" konta ma jak nie na facebookach to na tweeterach czy jeszcze innym dziadostwie. Moda.... jak dla mnie beznadziejnie głupia ... ale moda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo fajny profil ma takze "L" tj znak promocyjny naszego województwa http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100003452784349
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABI, ASI i parę innych napisał:
Co ma polityka bezpieczeństwa do facebooka? Też adminuję w urzędzie i nie widzę żadnych przeszkód ku temu zeby coś tworzyć, ale na litość boską!!! Wygrałem walkę o nasząklasę, nie wiem czy uda mi się wygrać walkę o facebooka. Na razie zapowiedziałem, że nie przyłożę ręki do tego jeśli przegram i jednak zdecydują się na konto tam. Ale co tu się dziwić jak cała "góra" konta ma jak nie na facebookach to na tweeterach czy jeszcze innym dziadostwie. Moda.... jak dla mnie beznadziejnie głupia ... ale moda.
zgadzam się ! jeszcze na you tube niech urzędy się reklamują !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...