Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co za matoł to pisał. pod zdjęciem opis : klika centymetrów śniegu a później pisze że na ulicach zalega gruba warstwa śniegu. nasypało z 15 cm a ten pisze że kilka centymetrów. Ludzie co za miernota te pismaki. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu będzie płacz, ze nie mogą odśnieżać, bo miasto w korkach stoi... A jak przed 7 rano ruchu nie było to żadnej pługopiaskarki jadąc przez cały LBN nie uświadczyłem. Nie było również widać tych charakterystycznych zaspek po prawej stronie jezdni tworzących się po przejeździe pługa, więc na bank nic wcześniej nie jeździło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem gdzie Ty jeździsz?? Ja jak jechałem z LSM na Czechów to widziałem dwie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janko napisał:
Nie wiem gdzie Ty jeździsz?? Ja jak jechałem z LSM na Czechów to widziałem dwie:)
Filaretów, Głęboka, Narutowicza, Piłsudskiego... Godzina 6:45. Żadnego pługu nie widziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak wygląda droga z Lubartowa na Lublin ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w11 napisał:
A jak wygląda droga z Lubartowa na Lublin ?
przejezdna ale miejscami bardzo slisko (zwlaszcza na dwupasmowce)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swidnik kompletnie zasypany! Nikogo to juz nie dziwi ... wybory zakonczone, podwyzki przydzielone ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopak_z_sąsiedztwa napisał:
Filaretów, Głęboka, Narutowicza, Piłsudskiego... Godzina 6:45. Żadnego pługu nie widziałem.
Ja widziałem o 6:55 na Sowińskiego, jechał od strony Głębokiej , miałeś pecha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maverick napisał:
Ja widziałem o 6:55 na Sowińskiego, jechał od strony Głębokiej , miałeś pecha
Bo on by chciał aby przed nim jechał bo pan do roboty sie spieszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edmund napisał:
Swidnik kompletnie zasypany! Nikogo to juz nie dziwi ... wybory zakonczone, podwyzki przydzielone ....
Chopie, ja dzis swoim własnym ciągnikiem odśnieżałem 200 metrów drogi przez 40 minut i gdy poszedłem prze wyjazdem na 40 minut do domu aby sniadanie przed wyjazdem zjeść to juz samochodem wyjeżdżałem prawie zasypaną. Gdybym poczekał jeszcze ze 20 minut byłoby po ptokach. A wam się wydaje, że nawet te 100 pługów da radę jak zawiewa. Biadolić i narzekać tylko potraficie a logicznie mysleć juz nie bardzo. Szkoda gadać. Znając z autopsji jak to jest odśnieżać uważam, że trochę przesadzacie. Ostrożniej, wolniej, czasami łopata 2 razy machnij i dasz radę przejechać, jeśli nie potrafisz to znak, że powinieneś siedzieć w domu bo na zimowe warunki nie jesteś przygotowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robertos - 100% racji. Niestety niewielu to rozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, ja nie miałem czasu odśnieżać ale udało mi się przebić jakoś do drogi głównej a mam jakieś 100m. A tak przy okazji zastanawia mnie co z tymi ludźmi się dzieje w dzisiejszych czasach. Nic tylko czekać na gotowe i biadolić, szukać winnych itd. Przecież jest ZIMA jakby ktoś nie zauważył!! W takich warunkach jak dzisiejsze potrzebny byłby chyba jeden pług na każde 5 km drogi pracujący non stop żeby jednie były niezasypane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie narzekam - dojechałem i nie miałem z tym problemu. Mówię tylko, że zamiast wziąć się za odśnieżanie jak nie było ruchu to oni woleli poczekać do 8 i stać w korkach. Zresztą - przy ostatnich poważnych opadach śniegu była już dyskusja na ten temat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wedlug mnie powinni zostawic ulice jakie sa. Dobrze sie jezdzi nie czuc dziur i bokiem mozna tez smignac rondko czy zakret
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dziś jechałem do pracy z czubów do centrum i powiem tak: - ruch mały, bo niektórzy ludzie maja wolne i korków nie było rano, a widziałem dwie pługo-piaskarki na całej trasie, ale to i tak droga była w miarę dobrze odśnieżona lub przejezdna więc tzn. że chłopaki odśnieżają.Gorzej jest na osiedlowych uliczkach i wyjazdach z parkingu.Tam musiałem znów łopatą pomachać, a spółdzielnie bedą czekać do odwilży, a TVP pokaże jak sobie radzimy z rezerwacją miejsc parkingowych za pomoca ławek i pudełek kartonowych, ale nikt nie pomyślał że w spółdzielni mają mohery, które stwierdzają że samochód to luksus i niech sobie bogacze chodzą na piechote.Co prawda każdy kierowca powinien w takich warunkach odśnieżyć miejsce parkingowe, ale wjazd na parking i ulice osiedlowe to już powinna administracja osiedla, która zatrudnia do odśnieżania "swoich" , którzy mają płacone normalną miesięczną pensje i nie ważne czy odśnieżają czy nie.Więc lepiej nie odśnieżać bo i tak kasa co miesiąc będzie, a z tego ich nikt nie rozliczy, bo i tak w zimie śnieg pada więc to chyba normalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez całą noc w województwie lubelskim intensywnie padał śnieg. Przez całą noc na Filaretów widziałam chyba tylko jedną piaskarkę! a potem dziwy że miasto nie przejezdne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Wedlug mnie powinni zostawic ulice jakie sa. Dobrze sie jezdzi nie czuc dziur i bokiem mozna tez smignac rondko czy zakret
Coś tyh, zaraz pismaki się czepią, że drogi nie są czarne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vvvvvvv napisał:
Przez całą noc w województwie lubelskim intensywnie padał śnieg. Przez całą noc na Filaretów widziałam chyba tylko jedną piaskarkę! a potem dziwy że miasto nie przejezdne!
A co ty człowieku całą noc robiłeś na Filaretów? Trzeba było złapać za łopatę i odśnieżać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
vvvvvvv napisał:
Przez całą noc w województwie lubelskim intensywnie padał śnieg. Przez całą noc na Filaretów widziałam chyba tylko jedną piaskarkę! a potem dziwy że miasto nie przejezdne!
Jakbyś głąbie znał zasady fizyki, to nie p.. głupot. Przy zadymce nie pomoże 100 pługów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na Nowej Drodze znowuHL w kiczki i palanta grają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...