Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejny rekord oglądalności portalu dziennikwschodni.pl

Utworzony przez misza, 2 grudnia 2009 r. o 10:48 Powrót do artykułu
Myślę że jest to związane ze zmianą szaty graficznej Kuriera Lubelskiego, która moim zdaniem jest kiepska. Strona Dziennika Wschodniego jest poprostu bardziej czytelna. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujcie Kurierowi Lubelskiemu. Gros waszych nowych internetowych czytelników(m.in. ja) z ostatnich tygodni to byli użytkownicy portalu kurierka. Kurier postanowił przejść pod skrzydełka Wielkiego Brata z zagranicy, zmienili całkowicie layout swojej strony na jakieś badziewie i ubyło im sporo czytelników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
się nie dziwie kurier lubelski ma teraz tak beznadziejna stronę ze każdy woli dziennik czytać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nad artykułem nie ma adnotacji, że to autoreklama?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tu wchodzę, bo tu dużo się pisze o lokalnej-wsiowej piłce nożnej. O!. Inni na nasze wiejskie podwórka już nie chcą zaglądać. O! I ploty na forum se moge poczytać O!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy forum i na nim troche prawdy, a ludzie sami wybiorą co dla na nich najlepsze. Brawo za odwagę i w (miarę) wolne forum, chyba, jedyne w wtym regionie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te odsłony to troszki moja zasługa bo wziełam i przykleiłam na myszce taką żółtą, stalową imitację ziarenka przenicy a kompa mam w kurniku bo on taki nowoczesny jest i proszę was szczałeczke ustawiam na zielono szczałeczke i one dziobio aż iskry leco... w try miga moge odsłonić tysiąca w temacie... OOOOOOOO ! Już chyba przekroczyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO DZIENNIK GRATULACJE Z OD STALEGO CZYTELNIKA Z POZNANIA DOBRZE ZE NA FORUM MOZNA WAZNE SPRAWY REGIONU PORUSZYC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEWNIE DLATEGO ŻE KURIER LUBELSKI STAŁ SIĘ BEZNADZIEJNY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te laseczke z foty do tego artykułu chciałbym wyrwać... lepiej by sie prezentowała (tak przypuszczam ) jakby nie zatykała dekoltu tą płachtą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KURIER TO DNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maryna napisał:
te odsłony to troszki moja zasługa bo wziełam i przykleiłam na myszce taką żółtą, stalową imitację ziarenka przenicy a kompa mam w kurniku bo on taki nowoczesny jest i proszę was szczałeczke ustawiam na zielono szczałeczke i one dziobio aż iskry leco... w try miga moge odsłonić tysiąca w temacie... OOOOOOOO ! Już chyba przekroczyło
Ty sobie lepiej to ziarenko ulokuj na czole i niech ci te kurki troszkę popukają, może coś z ciebie jeszcze uda się jeszcze wykrzesać. P.S. Reset nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak. Dziennik buduje potęgę, tylko że na przepisywaniu tekstów innych autorów z Kuriera, albo Gazety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odkąd kurier lubelski zmienił szpaltę zroboł się beznaedziejny.Szkoda miejsca w komputerze dla takiego zaśmieczacza.Oby dziennik wschodni nie poszedł w jego ślady bo już wtedy nastąpiło by całkowite informacyjne dno .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurier Lubelski do tego przyłożył swoją łapkę i od kilku dni wchodzę tylko na dziennikwschodni. Swoją drogą ten portal jest przejrzysty i można przeczytać wszystkie informacje z regionu, natomiast kurierkowi ktoś podłożył niezły kawałek świni. Oby tak dalej, a już niedługo przejmiecie wszystkich czytelników kurierka )))). Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowa strona kuriera jest beznadziejna, mnóstwo kolumn, bez składu, ładu, podziału... ogólnie kompromitacja, czytałem zawsze DW i KL, teraz tylko dziennikwschodni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misza napisał:
Myślę że jest to związane ze zmianą szaty graficznej Kuriera Lubelskiego, która moim zdaniem jest kiepska. Strona Dziennika Wschodniego jest poprostu bardziej czytelna. Pozdrawiam
Nie zgadzam się na kurierze są fajne przekierowania na serwis gratka.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asd napisał:
Kurier Lubelski do tego przyłożył swoją łapkę i od kilku dni wchodzę tylko na dziennikwschodni. Swoją drogą ten portal jest przejrzysty i można przeczytać wszystkie informacje z regionu, natomiast kurierkowi ktoś podłożył niezły kawałek świni. Oby tak dalej, a już niedługo przejmiecie wszystkich czytelników kurierka )))). Powodzenia.
A ja tam lubię kurier. Fajny nowoczesny serwis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='2.12.2009, 15:23:44' post='200923'] KURIER TO DNO [ Ludzie kto chce to robi co chce. Jak chce to wchodzę na dziennik a jak chce to na kurier. W kurierze wygrałem w loterii telewizor i to jest super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KURIER TO DNO
Ludzie kto chce to robi co chce. Jak chce to wchodzę na dziennik a jak chce to na kurier. W kurierze wygrałem w loterii telewizor i to jest super a ja to lubie patrzeć jak on wchodzi i wychodzi... i ten jego ś luzik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...