Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kolektory słoneczne to już przestarzała technologia, Niemcy już dawano tego nie stosują. Ogniwa fotowoltaiczne są dużo lepszym rozwiązaniem, nie zepsują się po 5 latach tak jak to jest z kolektorami, dają prąd, a z prądem można zrobić wszystko, zgromadzić go i wykorzystać do oświetlenia, klimatyzacji, zasilania komputerów, czy też ogrzewania. Dodatkowo można wspomóc się wiatrakiem, bo jak nie ma słońca to wieje i na odwrót
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...ciepła woda przez wakacje jak dzieciaków nie ma w szkole - tak w Polsce urzędasy myślą!I za to im płacą!A może po prostu "czyjś" "szfagier" to montuje!!! Jak dobrze pójdzie to dzieciaki będą miały z tego pociechę przez 2 miesiące(wrzesień i maj) a koszt konserwacji i prądu(tak pamiętajcie że pompkę i elektronikę prąd napędza)zeżre te pseudo oszczędności. I żeby nie było mam to "cudo" w domu i w zeszłym roku nagrzałem(w pełnym tego słowa znaczeniu czyli min 50stopni)wodę może przez 70 dni więc koszt zakupu i eksploatacji jest powalający a oszczędności znikome więc odradzam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: