Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komisja przesłucha Masłowską

Utworzony przez byczek, 4 października 2008 o 03:16 Powrót do artykułu
Chytrość i oszustwo to domena pewnych posłów od łojca Tadeusza nasłanych hoł.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rejon lubelski to zrzut rydzykowych pseudo politykow, niemajacych wiele pojecia jak sie robi polityke ......a fakultety niestety w tym nie pomoga. Mam 2 wazne pytania 1. Kiedy PiS trafi szlag i oszolom kaczko ksztaltny wraz z nadwornymi pajacami trafi do psychiatryka. 2. Kiedy CIA pusci farbe dla kogo naprawde pracuje pan zwany ojcem Rydzykiem.
0
Czy wstrzymywanie budowy tunelu pod Al.Racławickimi może mieć związek z koniecznością wyburzenia budynku w którym mieści się biuro tej wybranki narodu?
0
Ale PiS da
0
A przypadkiem nie powinna się tym zająć prokuratura, to nie jest poświadczenie nieprawdy???!!!! Tak czy inaczej z tej pani możemy być dumni. Dumni inaczej!!
0
Burza w przyslowiewej szklance wody. W "starych" demokracjach nikt nie rozdrabnia problemu na czesci pierwsze, a jedynie zglasza fakt popelnienia przestepstwa do odpowioednich organow i te decyduja, czy wszczac postepowanie, czy tez nie. W Szwecji jedna Pani minister, przez przeoczenie, zakupila na slozbowa karte pieluchy dla dziecka. Wartosc zakupu nie przekroczyla 120 sek, a wiec (30 zl.?). Kobieta wyleciala z rzadu z szybkoscia swiatla i kariera polityczna na dlugie lata zostala zahamowana. W Polsce zas, nie robi sie zadnych krokow prawnych wobec nieuczciwych i zachlannych politykow, a jedynie "magluje" sie tematy ku uciesze pospulstwa. Zlodziej jest zlodziejem, bez wzgledu na to, czy od Rydzyka (tym bardziej), czy od lopaty.
0
Ja protestuję aby to babsko reprezentowało nasze województwo!!! Niech wróci do swoich korzeni w okolicach Batorza.
0
niech tych oszustow z tej parti tych karakanow rozlicz prokorator bo my wyorcy zrobimy to przy najblizszej okazii. Wyborca zrobiony w balona.
0
Królowie politycznego półświatka... Przed wojną parlamentarzysta gdyby taka historia ujrzała światło dzienne strzeliłby sobie w łeb.
0
nie lubię tej kobiety, uczyła mnie kiedyś rkonomii politycznej, jak ona kochałą socjalizm.......... bleee
0
Polakomic sie na 3 stowy; WSTYD!
0
Gęba pełna frazesów o uczciwości, odnowie moralnej, miłości katolickiej a tymczasem to tylko 300 zł warte...Czemu oni są takimi hipokrytami? Myślą że mogą robić wszystko? Każde świństwo im wolno? Bo pójdż do spowiedzi i sumienie czyste?
0
Patrząc na fotkę i to spojrzenie mam też pewne skojarzenie. Relikt z epoki wczesnego Gierka ,bufetowa w knajpie GS-u. No cóż,nie należy opierać swych wniosków wyłącznie na postrzeganiu. Pozory mylą, jest wybranka narodu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: