Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez CLK, 26 lipca 2007 r. o 19:16 Powrót do artykułu
..... WSZYSTKO !!!TYLKO KASE BIERZE I SIEDZI OD 9 DO 13 GODZ W GMINIE ALE BIERZE ZA CAŁY DZIEN. I TO SAMO ROBI TA JEGO ..... ... A TU NIC SIE NIE ROBI ZEBY BYŁO LEPIEJ.A CZLOWIEK CAŁY DZIEN NIE MOZE TRAFIC NA ...BO TA ŁAZI Z GMINY DO SKLEPU,ZE SKLEPU DO BANKU I TAK ... W KOŁKO. A TY LATAJ ZA JAKIMŚ KWITKIEM DWA DNI.
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 17:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z czerwonymi nosami i pomidorami ?...............
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 17:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko to prawda, ta cala wiara opirea sie na ciemnocie, a wojt to zwykly ....., nawet sprawy śmieci nie potrafi załatwic. Smieci plataja sie po lesie, a Wojt tylko drogi rozkopuje ..... Nie robi juz asfaltu bo..............
Ostatnio edytowany 14 lutego 2008 r. o 11:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze w dodatku rozbijać samochody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oka P.... i tak nie poniesie osobiście kary za to
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 17:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oka Proboszczyk i tak nie poniesie osobiście kary za toA ten PIECH juz dawno powinien z tad wylecieć i niewiem czemu co wybory ludzie na niego głosuja a puźniej marudzą LUDZIE GDZIE MY MIESZKAMY?? W PIEKNYM REGIONIE...... I W CALE O NIEGO NIE DBAMY BO MYSLICIE ZE NIC SIE NIEDA TU ZROBIĆ MAMY PIEKNA KULTUREMOZNA ZROBIĆ JAKIES GOSPODARSTWA ARGO TURYSTYCZNE TYLKO MUSIMY ZACHOWAC PAMIEĆ O KULTURZE NASZYCH PRZODKÓW I ZAŁATWIĆ PROBLEM ZE ŚMIECIAMI BO NIEDŁUGO NASZE PIEKNE PUSZCZE GAJE I LASY BEDA WYGLADAĆ JAK WYSYPISKA SMIECI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek ty tępa strzało czy ja ci coś kiedyś rozbiłem??? chyba nie. A jesli cos rozbiłem to napewno nie było twoje. A o wójcie i plebanie bede pisał ......i jako mieszkaniec mam prawo sie wypowiadać o kims kto nas reprezentuje. Zresztą ty pewnie tego i tak nie zrozumiesz. PS. nie wypowiadaj sie jak czegoś nie rozumiesz.
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 17:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EJ KTOŚ skrócił mój tekst....................... co to ma być cenzura jak w PRL ......... no niewiem wczesniej sie rozpisałem a zostałoa tylko 1/3 tego co było sam poczatek i końcówka a gdzie sie podziało rozwinięcie czyli wszystko co było najwarzniejsze............................uuuuuuuuu coś mi sie tu nie podoba.......... i jestem Pewien ze nasz wójt to czyta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli chcecie dowiedzieć się coś więcej o osiągnięciach wójta to wejdźcie na stronę " RIO Lublin następnie Dalej i na pozycję działalność kontrolna i następnie na pozycję Dzwola. Tam znajdują się dokumenty opublikowane przez RIO z ostatniej kontroli. Gwarantuję Wam są tam ciekawe kwiatki z działalności wójta i tego jego całego towarzystwa. Ciekawostką jest brak publikacji protokołów pokontrolnych, do czego zobowiązana jest gmina. Przyjemnego czytania. Chcialbym poznać Wasze opinie na ten temat. Obiecuję także założenie strony dla Dzwoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swojak dzięki za wskazówki.Przeczytałem tekst obydwu wystąpień pokontrolnych do Dyrektora i Wójta. Moja oipnia jest taka - płakać się chce i śmiać zarazem jak czyta się takie teksty. Zastanawiam się jeszcze co musi się w Dzwoli stać (może wybuch bomby atomowej) by takim ludzi, robiacym temu środowisku tyle zla się pzbyć. W dobie dzisiejszej - taniego państwa za takie marnowanie środków publicznych należało by gości aposadzić i tyle. Ten facet już publicznych pieniędzy w życiu nie mial by prawa dotknąć. Pora z tym skończyć. Metoda znaleźć się musi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej "swojak" ty to sobie lepiej załóż stronę o Zofiance, będzie miała lepszą poczytalność. Jak się tobie nie udało dostać na wójta kilka razy, to teraz robisz wszystko aby pogrzebać obecnego. Przypomnij sobie co ty obiecywałeś przed wyborami: nie tylko gruszki na wierzbie ale i także banany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi parafianin. Strzał nie trafiony. Kontrkandydat był tylko jeden. Z tego tekstu wyraźnie widać kogo masz na myśli. Nawt jeżeli ktoś obiecywał, to trudno go rozliczać nie dając mu szansy na realizację. W twoim przypadku bylo "prawy i sprawiedliwy" Po tym porażającym materiale doskonale to widać. Pozdrawiam..
Ostatnio edytowany 14 lutego 2008 r. o 11:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz Elektor na sprawozdanie pokontrolne innych gmin np. Modliborzyce, też jest tam co poczytać. Organ ten jest do tego powołany aby przeprowadzać takie kontrole.Czy nie dziwi Ciebie fakt, że u jednych przeprowadzają kontrolę powierzchowną a u innych sprawdzają nawet czy jest papier w toaletach.Ale co do tego, że Gmina jest firmą rodzinną to się zgadzam. Większość pracowników odchodząc na emeryturę podsuwa na swoje byłe stanowisko kogoś z rodziny lub znajomego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "mieszkańca", który poszedł śladami "swojaka".Jak jesteś taki płaczliwy to zatrudnij się u " spiewaków na pogrzebach" a gwarantuję Ci wielką karierę.Jak zacznie ... we własne gniazda, to nie trzeba w Dzwoli "bomby atomowej" bo utopicie się we własnym .....
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 17:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja Ci mówię parafianin, że w dzwolsko-urzędowych toaletach to gorzej jak w szaletach publicznych nawet papieru nie ma,..
Ostatnio edytowany 14 lutego 2008 r. o 11:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz co Model może masz i rację, ale nigdy nie byłem w "URZĘDOWYCH" toaletach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wymiany nie tylko jest wójt ksiądz ale i sołtys z dzwoli zamiast naprawiac drogi w pole bo nieda sie przejechac to lublin maluje i..... zamiast zajmowac sie sprawami i prpblemami w dzwoli Nie powinien był kandydowac na sołtysa kiedy wiedział że nic nie jest w stanie .....zrobic Jesli masz Sołtysie troche chonoru to sam się zwolnij z tej funkcii a przyjdzie może ktoś kto choć naprawi drogę w pole .Sołtysem powinien byc ktos kto nie pracuje całe tygodnie poza dzwolą a jak jest w domu .........
Ostatnio edytowany 14 lutego 2008 r. o 11:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nas dzieci to ksiądz wygnał z pod organistówki i kazal płacic kase za to żeby się tam bawić pewnie mu tak kazał koscielny aby sobie tam trawe kosił dla swoich krów a chyba dzieci są ważniejsze od koscielnego bydła . Przecierz za poprzedniego księdza .... i za jego pomysłem został ten plac zabaw zbudowany dla naszych dzieci to znaczy my wszyscy to zbudowalismy i jest to nasze a ten przegania dzieci jak bezdomne psy ze swojego podwórka
Ostatnio edytowany 13 lutego 2008 r. o 17:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu nikt sie nie podpisze.Po co te anonimy??? niech kazdy wie co mysli dana osoba. PS: ten text z Organistówką jest trafiony.Brawo! CLK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 278

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...