Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
&&& napisał:
A jak rawski w szkole zatrudnil sobie zone rencitke to cacy. A moze ni bylo mlodych i wykszrtalconych? A czy bylo jakies ogloszenie czy jakis konkurs? Ja sobie nic takiego nie prxypominsm. Ale psl-owi to wolno wdzydtko, nwet zatrudnic synowa.
wójt jako pracodawca może wyciągnąć konsekwencje w tym przypadku ale niezrobi tego bo sam tak robi i koło się zamyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to oprócz tego, że Dyrektor R. ze szkoły z Dzwoli  zatrudnił żonę rencistkę to ma zatrudnić drugiego rencistę niejakiego Mariusza Ś. oczywiście  i dalej pozostaje stary układ z PSL-u !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No to oprócz tego, że Dyrektor R. ze szkoły z Dzwoli  zatrudnił żonę rencistkę to ma zatrudnić drugiego rencistę niejakiego Mariusza Ś. oczywiście  i dalej pozostaje stary układ z PSL-u !!!
Bo w Dzwoli stanowiska się dzidziczy po rodzicach jak naprzykład w urzędzie. To już tradycja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co marudzicie, przecież Pan Podpora to najlepszy i niezastąpiony specjalista, i tylko On jest w stanie wyprowadzić gminę na najwyższy światowy poziom. Wielokrotnie to udowodnił, swoją błyskotliwą pracą w MPGKiM oraz telekomunikacji i Urzedzie Miasta. Jego walory chyba przez zawiść jednak nie zostały docenione i z ogromnym chukiem podczas ogromnej radościinnych pracowników wyleciał z każdej pracy bez możliwości powrotu. Nikt mimo poparcia wpływowych osób nawet nie chciał przez wiele lat rozmawiać z nim o zatrudnieniu.Dopiero dzięki zasługą podczs kampani wyborczej i to z ogromnymi oporami doczekał się Pan Podpora należnego mu stanowiska do spraw nijakich \do których najlepiej się nadaje\. Jak zawsze co jest pewne schszani i to, czym rozbawi cały powiat. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajna impreza była w niedzielę. Chciałam pogratulować organizatorom wspanialego pomysłu. Dawno powinno byc coś takiego robione dla społeczeństwa tylko nikomu się niechciało. Podziekowania należą sie Panu Wójtowi, który zrobil to z pomysłem. Co najistotniejsze to nie pił i nie jadl jak poprzednik ze swoją świtą a poczęstował także innych uczestników zabawy. To bardzo ważne Pnie Wojcie, że zauważył Pan innych a nie tylko cwaniaków. Jeszcze raz dzięki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczest. napisał:
Bardzo fajna impreza była w niedzielę. Chciałam pogratulować organizatorom wspanialego pomysłu. Dawno powinno byc coś takiego robione dla społeczeństwa tylko nikomu się niechciało. Podziekowania należą sie Panu Wójtowi, który zrobil to z pomysłem. Co najistotniejsze to nie pił i nie jadl jak poprzednik ze swoją świtą a poczęstował także innych uczestników zabawy. To bardzo ważne Pnie Wojcie, że zauważył Pan innych a nie tylko cwaniaków. Jeszcze raz dzięk no ale wójt miał pomysł dla pospulstwa po kufelku piwa i kawałku kiełbasy niech się cieszą że wójt dobry żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czopek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olek napisał:
Po co marudzicie, przecież Pan Podpora to najlepszy i niezastąpiony specjalista, i tylko On jest w stanie wyprowadzić gminę na najwyższy światowy poziom. Wielokrotnie to udowodnił, swoją błyskotliwą pracą w MPGKiM oraz telekomunikacji i Urzedzie Miasta. Jego walory chyba przez zawiść jednak nie zostały docenione i z ogromnym chukiem podczas ogromnej radościinnych pracowników wyleciał z każdej pracy bez możliwości powrotu. Nikt mimo poparcia wpływowych osób nawet nie chciał przez wiele lat rozmawiać z nim o zatrudnieniu.Dopiero dzięki zasługą podczs kampani wyborczej i to z ogromnymi oporami doczekał się Pan Podpora należnego mu stanowiska do spraw nijakich \do których najlepiej się nadaje\. Jak zawsze co jest pewne schszani i to, czym rozbawi cały powiat.
CZOPEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kto? Olek? Podpora? Czy może ty Gościu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha napisał:
ale kto? olek? podpora? czy może ty gościu?
panie wójcie ta wasza podpora to wasz bat na *** a nasz kret rospracuje cie od środka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek! Ty konfidencie! konfesjonały ci sie pomyliły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wreszcie widać naocznie że to forum było oblegane przez zwolenników obecnego wójta. Obecna opozycja szepcze po kątach i siedzi sobie cicho i nie robi obory całej gminie jak poprzednia rozdarta i chałaśliwa tłuszcza. Brawo dla opozycji z klasą. Brudy pierzemy w stokach nie na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za poprzedniego były brudy to się prało w stokach a jak wody brakowało to się prało na forum za obecnego niema co prać ani w stokach ani na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ten Wójt chce wyprowadzić tę naszą gminę na prosto, ale po takich krętactwach to nie jest takie łatwe i wielu osobom nie na rękę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Bo ten Wójt chce wyprowadzić tę naszą gminę na prosto, ale po takich krętactwach to nie jest takie łatwe i wielu osobom nie na rękę.
wyprowadzi z tym nowym kierownikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierownik wyprowadził telekomunikację , MPGKiM wyprowadzi gminę a wójt zostanie sam bo koledzy go zostawią tak jak on teraz zapomniał o nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maniek napisał:
panie wójcie ta wasza podpora to wasz bat na *** a nasz kret rospracuje cie od środka
Ludzie byłem wczoraj w gminie i co zobaczyłem to swojm oczom nie mogłem uwierzyć u nas w gminie zarząądza nie wójt tylko nasz człowiek podpora jak tak dalej pójdzie to za dwa lata podpora bedzie wójtem a rożek woźnym w nowym urzedzie i znów wójt z janowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maniek napisał:
Ludzie byłem wczoraj w gminie i co zobaczyłem to swojm oczom nie mogłem uwierzyć u nas w gminie zarząądza nie wójt tylko nasz człowiek podpora jak tak dalej pójdzie to za dwa lata podpora bedzie wójtem a rożek woźnym w nowym urzedzie i znów wójt z janowa
Zgadzam się z tobą w 100% ja też to zauwarzyłem słyszałem od ludzi że wsadza się do wszystkiego a jak wójt się odezwie to mu zwraca uwage że on się lepiej zna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne ale prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...