Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Nie pisz większość, tylko ci co wcześniej zabrało rozum. Ja nie podpisałem umowy więc mnie wolałem nie interesuje sprawa farmy. Było wcześniej pójść po rozum do głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już taki jeden był co walczył z wiatrakami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cisza przed burza? a moze byc,baby w stoku gadaja ze maja byc nastepne przeprosiny ale za co pytam.no ale jak sie cos powie zlego na druga osobe to trzeba przeprosic tylko czy zostana przyjete hmm.raczej nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewiem za co kogś ciągle przepraszać ! kulturalnemu człowiekowi , przypomnijcie sobie jakim był poprzednik ile miał spraw sądowych za przekroczenie uprawnień a nie wspomnę o ubliżaniu i zastraszaniu mieszkańców gminy że ich zniszczy i taką ma władzę , ale na szczęście odeszło do lamusa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i ten tez odejdzie do lamusa napewno   tamtem odszedl  po 26 latach a ten po 4 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego odszedł bo tacy jak ty trzymali z nim .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty trzymaj z obecnym ale juz niedlugo bo odejdzie a ty wraz z nim totalne zero
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiedziałem że jesteś totalne zero dobrze że się przyznałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..gosc;  o ile posiadasz mozg to go uzywaj ale podejrzewam ze u ciebie go brak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkancy wsi Flisy pytamy wojta gminy dzwola kiedy bedzie woda czy w tym roku poplynie w kranach czy mamy pic tzw polewke wody gruntowe xxi wiek inne gminy maja wode  kanalizacje a my ? tylko nie zgadniaj na poprzednika bo o nim szkoda mowic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieniutkie to absolutorium brak 1 glosu i po ptakach ale to juz poczatek konca urzedowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak krytykowany poprzednik pracujac 26 lat  uzyskiwal w absolutorium duzo duzo lepsze wyniki  obecny za rok bedzie mial 1 albo do domu w drugim roku urzedowania dostac taki wynik to wstyd a udaje ze robi tylko efektow brak  no nie znalazl 10 zl na wodzie w krzemieniu w osrodku zdrowia/ po co ci to bylo/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkancy wsi Flisy pytamy wojta gminy dzwola kiedy bedzie woda czy w tym roku poplynie w kranach czy mamy pic tzw polewke wody gruntowe xxi wiek inne gminy maja wode  kanalizacje a my ? tylko nie zgadniaj na poprzednika bo o nim szkoda mowic
może w następnej kadencji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zgoda w nastepnej kadencji i przez innego wlodarza gosciu masz racje a w roli informacji burmistrz janowa dostal 100 % poparcia rady w absolutorium za 2016 rok.Maniek Ty dobrze liczysz to policz ile nasz mial procent tylko dobrze zaokraglaj juz na korzysc wlodarza.No tak zdjecia na scianie tez mu nic nie daly no ale dal koncert wieczorem na klawiszu z zalu czy z rozpaczy a moze radosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak z resztą wszyscy w powiecie janowskim oj radni się nie popisali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni ocenili prace za 2016 rok i dali to w absolutorium a ze tak niski to chyba tak pracowal a ty .bbb. nie czepiaj sie radnych teraz radni powinni obnizyc wynagrodzenia tez o 7/15 to zaczalby moze pracowac szukac pieniedzy tam gdzie wszyscy wojtowie szukaja i dostaja.Lepiej niech nic nie robi to mniej zla uczyni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzemieniak napisał:
Radni ocenili prace za 2016 rok i dali to w absolutorium a ze tak niski to chyba tak pracowal a ty .bbb. nie czepiaj sie radnych teraz radni powinni obnizyc wynagrodzenia tez o 7/15 to zaczalby moze pracowac szukac pieniedzy tam gdzie wszyscy wojtowie szukaja i dostaja.Lepiej niech nic nie robi to mniej zla uczyni
 sympatyczny krzemieniaku ja napisałem to przewrotnie a jakiego gospodarza mamy to każdy mieszkaniec gminy już chyba zrozumiał nic do tej pory nie zdziałał na nic nie ma pieniedzy tylko obiecuje i mami radnych niech pokaże jaki projekt zrealizował bo moim zdaniem do chwili obecnej żadnego pokończył tylko niektóre rozpoczęte inwestycje z wcześniejszej kadencji a za 2016 to już powinien nie otrzymać absolutorium bo to Wójta najgorszy rok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.bbb.przepraszam zle odczytalem potwierdzam to co napisales dodam  wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy prawda jest ze mozna wycofac zaliczke na wode ktora miala byc we Flisach  poniewaz wodociagu nie bedzie prosze o komentarz w tej sprawie dzieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to sie stalo ze przedstawiciel ludu ktory go wybral nie odpowiada  mu na pytania wazne takie jek czy bedzie wodociag woda we flisach czyzby wynik w absolutorium na 15 radnych uznalo jego prace za dobra a 7 za zla.Podejrzewam ze zbiera na tych 7 informacje aby im pokazac  ze to on ma racje  haniebne to rozumowanie.Wiec z powodu braku odpowiedzi ludzie beda zadali zwrotu zaliczek na wode.Mieszkancy flisow sa cierpliwi ale do czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...