Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Gdzie można zaleźć program obchodów rocznicy Odzyskania Niepodległości w Gminie Dzwola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zainteresowany po co Tobie program,skoro masz wolność co prawda ograniczoną .Obowiązują Cie tysiące przepisów/nawet mecenasi nie są w stanie znać wszystkich co mówić o przeciętnym kowalskim/,nakazów,zakazów a na koniec państwo czyli rządzący na wszystkich szczeblach władzy oskubią Cie z twojej pracy-pieniędzy.Moja rada uczcij to święto na swój sposób lepiej na tym wyjdziesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kocudzak napisał:
Zainteresowany po co Tobie program,skoro masz wolność co prawda ograniczoną .Obowiązują Cie tysiące przepisów/nawet mecenasi nie są w stanie znać wszystkich co mówić o przeciętnym kowalskim/,nakazów,zakazów a na koniec państwo czyli rządzący na wszystkich szczeblach władzy oskubią Cie z twojej pracy-pieniędzy.Moja rada uczcij to święto na swój sposób lepiej na tym wyjdziesz.
 łatwiej pisaś górnolotne bzdury, trudniej zorganizować uroczystość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj jak może zorganizować uroczystość skoro on przez tyle lat pisał tylko literki nie zawsze z sensem.Zorganizowanie imprezy nie jest łatwe do tego trzeba troche ruszyć głową i kieszenią mieć zaplecze dobrych ludzi przyjaznych a co on ma ?/no ma jednego wieslawa k/ ten mu nie zorganizuje ale jak będzie to przyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajmy spokój wodzowi bo niewiadomo co się z nim dzieje bo jak zaczął zwalniać naszych a nie przeatanie jak słyszę z pewnych źródeł i zacznie zatrudniać swojch dobrych i wiernych typu wiesław k to będzi z nami źle został jeszcze długo ponad rok może jeszcze dużo zrobić na naszą niekorzyść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maniek niebój sie o zwalnianych tylko o wodza nie jest takie proste zwolnić pracownika jeśli niema się mocnych podstaw w swojej firmie nie jest takie proste w dziśiejsztch czasach jeśli jest ktoś zatrudniony na umowę o pracę pewnie wódz o tym się dowie już wkrótce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie opowiadaj głupot znasz to powiedzenie dajcie mi osobe ja znajde paragraf podać ci przykład wszystkich kierowników KRUS,ARMIR nam zwolnili i co mieli podstawy prezes stadniny koni w Janowie Podlaskim z 26 letnim stażem odwołany i co sąd też go nie przywrucił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maniek napisał:
Nie opowiadaj głupot znasz to powiedzenie dajcie mi osobe ja znajde paragraf podać ci przykład wszystkich kierowników KRUS,ARMIR nam zwolnili i co mieli podstawy prezes stadniny koni w Janowie Podlaskim z 26 letnim stażem odwołany i co sąd też go nie przywrucił.
 maniek skąd ty jesteś że takie bzdury piszesz jakigo kierownika ci zwolnili albo prezesa którego może w życiu nie widziałeś tu chodzi o człowieka którego często widuje i rozmawiam z nim ito mnie obchodzi a ty jak masz takich znajomych to po co tu wogóle zaglądasz na to forum ty jesteś z wyższych swer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem z wyższych swer tylko realnie patrze na świat co mi się nie podoba że jak się zmienia uklad polityczny to przychodzi miotła i wymiata nie patrząc czy to jest fachowiec dobry czy zły, a dyrektor Zbigniew B. utrzymał się do tej pory dzięki naszemu cichemu koalicjantowi Kazimierzowi M. chwała mu za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiemy jak pracował dyrektor i nie musi nikomu zawdzieczać że się utrzymał, robił co do niego należało. A miotłą to się śmieci wymiata a nie porządnych pracowników. Każdy ci to powie kto miał okazję z nim współpracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzednicy bijecie pianę nie pisząc faktów po pierwsze czy wójt kazał zwolnić ..koko spoko..jak twierdzi młody po drugie czy młody dokonał tego sam nie informując wodza jak twierdzi wódz,Pierwsze- jak kazałzwolnić Irene to ma kłopot  wójt.drugie jak uczynił to sam młody to on ma kłopot.Krótko i na temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazać to można dziecku a nie osobie na kierowniczym stanowisku która ponosi odpowiedzialność za podjęte decyzje. Skończ temat co kto komu kazał i nie kazał bo tu jest każdy dorosły i sam za siebie odpowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kto kazał i za co zwolnić Buryte?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracodawcą w gminie i podległych mu jednostkach jest wój  a zwalnianie czy przyjmowanie pracownika nie dzieje sie z dnia na dzień a wypowiedz wójta że niewiedział o zwolnieniu jest poprostu żałosna to znaczy że nieogarnia tego co dzieje się w gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
v napisał:
obserwator napisał:
Oj coś mi się wydaje, że wreszcie ktoś ma czas od kilku dni na pisanie. Tylko szkoda, że nie dostał tej szansy wcześniej.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trafne spostrzeżenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy napisał:
to kto kazał i za co zwolnić buryte?
 ***dzwola.eu/pytania-i-odpowiedzi/ gbpiok kocudza druga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
ciekawy napisał:
to kto kazał i za co zwolnić buryte?
***dzwola.eu/pytania-i-odpowiedzi/ gbpiok kocudza druga
[justify]Odpowiadając na Pani pytanie informuję, iż Pan Zbigniew Buryta na stanowisko Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej i Ośrodka Kultury został powołany Zarządzeniem Nr 3/2017 Wójta Gminy Dzwola z dnia 2 stycznia 2017 r. w sprawie powołania Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej i Ośrodka Kultury. Zarządzeniem Nr 83/2017 Wójta Gminy Dzwola z dnia 26 października 2017 r. w sprawie uchylenia Zarządzenia Nr 3/2017 Wójta Gminy Dzwola z dnia 2 stycznia 2017 r. w sprawie powołania Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej i Ośrodka Kultury, zostało uchylone Zarządzenie powołujące Pana Zbigniewa Burytę na stanowisko Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej i Ośrodka Kultury.[/justify] [justify]Uchylenie Zarządzenia Nr 3/2017 było konieczne ze względu na nieprawidłowości zaistniałe przy powołaniu Pana Zbigniewa Buryty na stanowisko Dyrektora. Zgodnie z art. 15 ustawy z dnia 25 października 1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej (t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 862), Dyrektora instytucji kultury powołuje organizator na czas określony, po zasięgnięciu opinii stowarzyszeń zawodowych i twórczych właściwych ze względu na rodzaj działalności prowadzonej przez instytucję, co nie zostało dopełnione w przypadku powołania na stanowisko Pana Zbigniewa Buryty.[/justify] [justify]Biorąc pod uwagę powyższe, należało uchylić Zarządzenie Nr 3/2017 Wójta Gminy Dzwola z dnia 2 stycznia 2017 r., dlatego też z dniem wydania Zarządzenia Nr 83/2017 Wójta Gminy Dzwola z dnia 26 października 2017 r., Pan Zbigniew Buryta z dniem 26.10.2017 r. przestał pełnić funkcję Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej i Ośrodka Kultury.[/justify] [justify]Wójt Gminy Dzwola – Stanisław Rożek[/justify] to chyba przyznanie do winy!!!a co waszym zdaniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"co nie zostało dopełnione w przypadku powołania na stanowisko Pana Zbigniewa Buryty". A kto odpowiada za dopełnienie obowiazków przy powoływaniu dyrektorów, bo ja chyba wiem. Co to strzał w koleno?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ludzie mówią że on dyscyplinarnie wyleciał a tu taka prawda. To żescie sobie narobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...