Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
xx napisał:
Oj ale się działo niektórych tak wiatr przewiał że aż niebyło na co patrzeć mam na myśli druha Krzysztofa D. z Kocudzy Górnej tak go przewiało że chciał bić prezesa OSP Dzwola Jana B.głównego organizatora pewnie za to że go zaprosił.
 Nie nakręcaj sprawy xx czy jak ci tam, znowu póbujecie z normalnej imprezy, których wiele w Polsce zrobić nie wiadomo co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nakręcam jestem za takimi imprezami ale nie za takim zachowaniem jaki to zrobił druh Krzusztof D takich ludzi jak on powinno się odizolowywać od społeczenistwa byłem i widziałem jego zachowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co słychać z wodociągiem? Ile pieniędzy udało się uzyskać z funduszy EU, czy dalej chce zadłużyć Gminę na cztery miliony zł, co uwaliło by wszystkie inwestycje gminne na kilka lat. Przed wyborami opowiadał jakie to ma znajomości w pozyskiwaniu pieniędzy z UE, jak do tej pory ani widu ani słychu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja tam byłem sok i oranżadę piłem a co widziałem na telefonie umieściłem/dowód rzeczowy mam/pozdrawiam.Działosie tam działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie oo tam TV Lublin kręciła u KOKO. W zeszłym tygodniu pojechali do Kocudzy. Czyżby materiał o zasługach dlakultury, czy o zwolnieniu z GOKu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba o zasługach dla samej siebie bo dyplomy i odznaczenia dla siebie załatwia i nie tylko to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracając do zachowań na imprezie w Dzwoli niektórych druhów to chcę powiedzieć że to ,,wina,,organizatora po co dawał kiełbasę gdyby jej nie było to piłby z głową i inaczej potoczyłoby się jego zachowania.Gdyby swoje złości skierował na wodza to miałby kłopoty szczękowe.,podobnie jak Henryk K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reklama dźwignią handlu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że budowali garaż bo było potrzeba piasku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie poszedł samochód przekazany z Fabryki Maszyn. Może poszedł do Krzemienia Drugiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto się zgłosi na ogłoszony konkurs na dyrektora GOKU, i jeszcze kogo wybiorą. Tak jak wcześniej trafnie obstawiłem dwie kandydatury, to na razie widzę ciemność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co startować? Żeby po kilku miesiącach usłyszeć OCH NIE BYŁO TEGO i OWEGO. Ja się pytam, kto za to odpowie?Ja tu mieszkam i tu płacę podatki.To się nazywa urząd, czy to się nazywa jak? Nie będziemy mieć lepszego drektora to pan Buryta stworzył GOK dla całej gminy.Myślał o każdej wsi. Wszyscy o tym wiecie  a ktokolwiek przyjdzie na jego miejsce spije śmietankę jego 8 letniej pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mnie to kadzą" - rzekł hardzie do swego rodzeństwa Siedząc szczur na ołtarzu podczas nabożeństwa. Wtem, gdy się dymem kadzidł zbytecznych zakrztusił, Wpadł kot z boku na niego, porwał i udusił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie potrafi samemu nic mądrego napisać to najłatwiej cytować.Podaj jeszcze tytuł i autora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może która z KOKO. Tylko ciekawe jak z wykształceniem. Może do tej pory już jest papier. Wtedy to można by było grać na harmonii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Po co startować? Żeby po kilku miesiącach usłyszeć OCH NIE BYŁO TEGO i OWEGO. Ja się pytam, kto za to odpowie?Ja tu mieszkam i tu płacę podatki.To się nazywa urząd, czy to się nazywa jak? Nie będziemy mieć lepszego drektora to pan Buryta stworzył GOK dla całej gminy.Myślał o każdej wsi. Wszyscy o tym wiecie  a ktokolwiek przyjdzie na jego miejsce spije śmietankę jego 8 letniej pracy
 Po jego zwolnieniu to nawet Święta Odzyskania Niepodległości nie miał kto zorganiazować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może która z KOKO. Tylko ciekawe jak z wykształceniem. Może do tej pory już jest papier. Wtedy to można by było grać na harmonii.             Tylko kto chce tego słuchać?                     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Melodie z akordeonu są przepiękne ale jeszcze piękniejsze są z harmonii,tylko wodzu fałszuje nutki grając na akordeonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muzyk napisał:
Melodie z akordeonu są przepiękne ale jeszcze piękniejsze są z harmonii,tylko wodzu fałszuje nutki grając na akordeonie.
 o jeszcze chyba długo bedziesz musiał słuchać tych fałszywych nut wodza, bo wszystko wskazuje , że wybory w 2018 wygra w cuglach przy tak zaplanowanych inwestycjach na 2018 rok. Droga w Kocudzy   Górnej prawie pewna 43 miejsce w rankingu tzw Schetynówek, droga do Władysławowa w Kocudzy zaklepana, wodociąg w Krzemieniu także pewnie bedzie robiony, solary i coś jeszcze pewnie tez sie znajdzie a że gmine zadłuży po uszy na wkłąd własny do tych inwestycji to drobny szkopół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyy napisał:
muzyk napisał:
Melodie z akordeonu są przepiękne ale jeszcze piękniejsze są z harmonii,tylko wodzu fałszuje nutki grając na akordeonie.
o jeszcze chyba długo bedziesz musiał słuchać tych fałszywych nut wodza, bo wszystko wskazuje , że wybory w 2018 wygra w cuglach przy tak zaplanowanych inwestycjach na 2018 rok. Droga w Kocudzy   Górnej prawie pewna 43 miejsce w rankingu tzw Schetynówek, droga do Władysławowa w Kocudzy zaklepana, wodociąg w Krzemieniu także pewnie bedzie robiony, solary i coś jeszcze pewnie tez sie znajdzie a że gmine zadłuży po uszy na wkłąd własny do tych inwestycji to drobny szkopół.
 Spokojenie ludziska muzyka łagodzi obyczaje:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...