Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
W tym roku nie da się nic wysadzić bo nie będzie nawet startu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoja skromność nie zna granic Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy uwzględniłeś bośniacki upór?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Forumowicze a ja mam takie pytanko.Co możecie powiedzieć o swoim uczestnictwie w akcji ,,STAŃ W OBRONIE POLSKI,,??? Wszystkie informacje na stronie ,,niezależna.pl,,Myślę że kilka maili wysłanych do podanych adresów będzie postawą patriotyczną.Jeśli sprawę ,,olejemy,,to trzeba będzie robić składkę na roszczenia  ,,czosnku,,.A więc ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cisza dostał kredyt prawie 4 mln i dzieli na wode we flisach,drogę ,,rycerzankę,,na tworzenie nowych miejsc pracy aby spełnić obietnice wyborcze a dla koko to już odłożył na samym początku.Troche podziału zostawił elektrykowi na wsoieranie producentów owoców /borowki/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma chętnych żeby stanąć w obronie spraw gminnych, które dotyczą mieszkańców, sąsiadów, znajomych a ty piszesz o obronie Polski?Tu każdy dba o swój własny tył.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłowie zostali wybrani przez nas mieszkańców i to oni właśnie winni nas reprezentować na forum ogólnopolskim.Widać jakich mamy pośłów którzy dbają ale o własne interesy o własne stołki.Zapłatę dostaną przy urnie wyborczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daleko poleciałeś....Forum ogólnopolskie, posłowie... ,urna wyborcza....   Popatrz co się dzieje na twoim podwórku, świat zacznij zmieniać od najbliższych spraw, na które masz wpływ, a nie mów o posłach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy takim gospodarzu to nic się nie zmieni.Za lat kilka to z gminy Dzwola zostaną ugory i gmina się wyludni ludzie uciekaja za granice aby godnie zyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłoby lepiej gdyby mniej mówił a więcej pracował-trudno takiego żeśmy sobie wybrali ale już teraz nie wybierzemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborca napisał:
Byłoby lepiej gdyby mniej mówił a więcej pracował-trudno takiego żeśmy sobie wybrali ale już teraz nie wybierzemy.
 Pisz za siebie dlaczego piszesz nie wybierzemy jak masz tylko jeden głos miej odwagę i napisz z imienia i nazwiska to może znajdziesz zwolenników i pójdą za tobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wybierzemy bo za dużo wiemy.Naród nie taki głupi swoje wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez 25 lat ty,,ccc,,nie podpisywałeś sie z nazwiska i imienia tylko jako pogromca kretynów/kretyna.Obecnie tutaj jak napiszesz kto jesteś to i ja podam swoje.Zeby wyjaśnić bo nie mozesz zrozumieć podstawowej rzeczy pisze my bo ludzi podzielejących moje zdanie jest setki.Wiesz jak sie zakończył film Chłopi to samo czeka ciebie.Coś więcej dodać ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak się zakończył ten film bo ja cztałem książkę???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ty sie uchował ze ty nie ogladal filma aaa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tych czasach to telewizora jeszcze nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Przy takim gospodarzu to nic się nie zmieni.Za lat kilka to z gminy Dzwola zostaną ugory i gmina się wyludni ludzie uciekaja za granice aby godnie zyć.
 Bo nie mają np. wody do życia mycia i picia kapewu. Gdzie byl gość co sidział w gminie 27 lat i łykał jak pelikan?, Gazu, ścieków, dróg,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszedł nowy trzy lata siedzi na dup.e nic nie robi tylko kasuje mieszkańców podnosząc podatki i opłaty /śmiecie/a tyle zpowiadał przed wyborami ze on to zrobi np wode we flisach i siłownie.Obiecał ale mu poprzednik ,,wydał ,, wszystkie pieniądze /ha ha/i on nic nie może.Dajcie mi kredyt to wam zrobienp komadzianke kroliczanke troche sobie zostawie na koko /tak około 60 tys zł/.A okaże się że na wodocig juz nie starczy bo troche skubnie na rycerzanke.A tak nawiasem mówiąc ty temu gościowi nawet do pięt nie dorosłes kapewu ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedzi trzy lata i trzy miesiące gamoniu dobrze licz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zzz napisał:
Siedzi trzy lata i trzy miesiące gamoniu dobrze licz.
 No to jak to się ma do 27 lat poprzednika? i wody nie ma i nic nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...