Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 o 13:39 Powrót do artykułu
Ja twiedze ze 350 zł .Pchając się na stołek wiedział jaki jest kredyt i mówił że wodociąg zrobi w 1 roku urzędowania jako wójt bez kredytu.A rzeczywistość jest inna 3 i pół roku siedzi nic nie zrobił a na wodę bierze kredyt 4 mln/dobrze że robi wodę tylko czy aż potrzeba 4 mln dlaczego nie skorzystał z unijnych dotacji/bo trzeba sie było ukłonić psl.On ten wody nie dokończy bo braknie czasu i kredytu.Meduzy też nie wiedzą co zrobione dlaczego reszte doczytaj w internecie sobie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z wypowiedzi p Niesiołowskiego jak mówił o meduzach to jest to gatunek który nie ma mózgu tyle moja wiedza na ten temat
0
aaa napisał:
Ja twiedze ze 350 zł .Pchając się na stołek wiedział jaki jest kredyt i mówił że wodociąg zrobi w 1 roku urzędowania jako wójt bez kredytu.A rzeczywistość jest inna 3 i pół roku siedzi nic nie zrobił a na wodę bierze kredyt 4 mln/dobrze że robi wodę tylko czy aż potrzeba 4 mln dlaczego nie skorzystał z unijnych dotacji/bo trzeba sie było ukłonić psl.On ten wody nie dokończy bo braknie czasu i kredytu.Meduzy też nie wiedzą co zrobione dlaczego reszte doczytaj w internecie sobie.
 Sprawdzi jakie było zadłużenia na koniec 2014r. i podziel przez 6500 mieszkaniców i wtedy będziesz znał zadłużenie z jakim przejmował gmine obecny włodarz.
0
A w zadłużeniu obecnym będzie ujęta ,,komadzianka ,,i,,rycerzanka,,i,,króliczanka,,.To jest zrobione dla ryc-3 osob,kom-1 os,król-1 os czyli 5 osoby.A będzie ujęty wyrok w spr ,,koko,,a będzie ujęty podatek od umów do ZUS?.Czekam na wyliczenia ok.Ja mam już swoje.
0
Jak wiedzioł ze duze zadluzenia t po h.jsie pchoł
0
niech mi napisze ile kasiorki przez 3 i pół roku przyciągnąl do gminy -funduszy unijnych przeciez poprzednik mu nie zabraniał nie przeszkadzał na kogo teraz zgoni,wolna reka pokaz co potrafisz ,już za póżno chłopie złaż z dachu nie psuj gontów.
0
flisy napisał:
niech mi napisze ile kasiorki przez 3 i pół roku przyciągnąl do gminy -funduszy unijnych przeciez poprzednik mu nie zabraniał nie przeszkadzał na kogo teraz zgoni,wolna reka pokaz co potrafisz ,już za póżno chłopie złaż z dachu nie psuj gontów.
 Napisz ty ile kasiorki przez 13 i pół roku przyciągnąłeś z funduszy unijnych do swego gospodarstwa.
0
Poje..ło ci się w tej pustej głowie .Na taczke i w pole.
0
j23 napisał:
Jesteście małe ludziki ,które oderwano od koryta, która nie mogą tego przeżyć bo już nie doją gminy jak za tamtego wójta , skończyła się możliwością dojenia kasy. Ciężko z tego powodu chorujecie i z zazdrości i zlości aż bolą was zęby. Zero merytorycznej dyskusji czy pomysłów . Macie  jeden program: mało , mało ,   za mało. Jedyna metoda to opluwanie, ujadanie , ośmieszanie , bo to nic nie kosztuje, a myślenie o czymś innym niż czubek własnego nosa boli. Jak Pan Rożek będzie 27 lat jak poprzednik to i woda będzie a to tamten przepierdzial 27 lat, oglądając sobie w gminie TV albo opalając się w Janowie na ławce w domu albo w parku przy fontannie

0
Witaj ludzik gdzie to był ho ho,smutno bez ciebie popaprańcu
0
Po takim każdy inny będzie lepszy
0
ccc napisał:
j23 napisał:
Jesteście małe ludziki ,które oderwano od koryta, która nie mogą tego przeżyć bo już nie doją gminy jak za tamtego wójta , skończyła się możliwością dojenia kasy. Ciężko z tego powodu chorujecie i z zazdrości i zlości aż bolą was zęby. Zero merytorycznej dyskusji czy pomysłów . Macie  jeden program: mało , mało ,   za mało. Jedyna metoda to opluwanie, ujadanie , ośmieszanie , bo to nic nie kosztuje, a myślenie o czymś innym niż czubek własnego nosa boli. Jak Pan Rożek będzie 27 lat jak poprzednik to i woda będzie a to tamten przepierdzial 27 lat, oglądając sobie w gminie TV albo opalając się w Janowie na ławce w domu albo w parku przy fontannie

0
Ludzik tobie popaprańcu to się nie tylko w głowie poprzewracało ale i w d.pie.
0
Strona 185 z 185

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: