Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu służy chospicjum

Utworzony przez Pacjent, 25 marca 2010 r. o 19:11
Komu służy chospicjum im. Małego Księcia-bo chyba nie chorym dzieciom. W 2007 roku ,kiedy zaczęto budowe budynku przy ul. Lędzian , my całe społeczeństwo ,sponsorzy, instytucje ,informowani byliśmy o konieczności przeprowadzki ze starego, ciasneg budynku do nowej siedziby,szczytny cel -ale-w starym chospicjum było miejsce dla dzieci -a ile ich przebywa w nowym -żadne ,bo NOWE POMIESZCZENIA NIE SPEŁNIAJA podobno wymogów,jak to jest buduje się nowy budynek według nowego projektu ,w dużej mierze społecznie i nowe pomieszczenia nie nadaja sie do zamieszkania, a gdzie kierownik budowy ,nadzór budowlany i prowadzacy budowe. Czy normą jest ze chospicjum prowadzi opieke pod nazwą zespół mopieki domowej a pobyt w chospicjum ma być w formie turnusów?,czy wobec tego pozostałą cześć życia chore dzieci spędzaja w domach rodzinnych. Czy norm nie spełnia tylko górna cześc tzw. chotel, czy cały budynek? Wątek wziął sie z wizyty w PRYWATNYM GABINECIE LEKARSKIM działającym na terenie chospicjum,gdzie za wizyte lekaże każa sobie dobrze płacic,czy wobec tego lekaze pracuja na potrzeby chospicjum,jeśli tak to po co skoro nie ma tam dzieci ,jesli nie to do czyjej kasy wpływają opłaty za wynajm . Parter budynku został użądzony dosyc luksusowo wg. mnie jak za społeczne pieniądze ,aż nazbyt, -chetnym polecam wizytę , bo jak na razie budynek słuzy zarabianiu pieniędzy przez użędujących na parterze lekaży, polecam równierz oficjalna strone chospicjum-bo to co zastałem wewnątrz jakoś mija się z pojęciem -chospicjum. Jeśli ktoś posiada więcej informacji - to proszę napisac być może ktoś wyjaśni moje wątpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to pięknie,chospicjum kojazy mi się z miejscem pobytu chorych dzieci ,a nie prywatnymi gabinetami lekarskimi ,o ile wiem to neurolodzy i ktos jeszcze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
H ospicjum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...