Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kiedyś te programy pomocowe z UE się skończą ! Ciekawy jestem skąd będą wtedy brać pieniądze na inwestycje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech napisał:
Kiedyś te programy pomocowe z UE się skończą ! Ciekawy jestem skąd będą wtedy brać pieniądze na inwestycje ?
Proste, nie będzie inwestycji. Nie bedzie dochodów nie nma inwestycji. Firm płacacych podatki jest za mało a nowych nie bedzie. Panowie pseudoliberałowie przy poparciu naiwnego ludu o to zadbali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odnawialne źródła energii..i może znowu usłyszymy że słońce to odnawialne źródło energii. ciekawe od kiedy palący się węgiel stanowi odnawialne źródło energii. myślenie nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWE ILE MAFIA SZAMANÓW Z K.K. ZAGRABIŁA KASY Z TEGO PROGRAMU???MNIEMAM,ŻE DZIESIĄTKI MILINÓW EURO I TO BEZ PROCEDUR PRZETARGOWYCH, TYLNYMI DRZWIAMI!!A TAK OBŁUDNIE I BEZCZLENIE Z GIERTYCHAMI I INNYMI BURAKAMI, OPLUWANO BOGATE I NOWOCZESNE NARODY ZACHODNIE UE, KIEDY STARALIŚMY SIĘ O CZŁONKOWSTWO!!ALE JAK KTOS POWIEDZIAŁ KLER I Z DIABŁEM POTRAFI ROBIĆ ZYSKOWNE INTERESY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wrota Lubelszczyzny",a gdzie ta Wasza lubelszczyzna leży,tak mi się wydaje,że Urząd Marszałkowski w nieuctwie leży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak jak kolega ostatnią pojechał do pracy do Grecji. Po prawie roku mówi że woli żyć w tamtejszym kryzysie niżeli tutejszym dobrobycie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bez RPO praktycznie nie byłoby wielkich inwestycji, które wszędzie widzimy" Sorry, ale to jest bezmyślna unijna propaganda. Sens RPO i innych programów unijnych polega na gwarantowaniu kredytów, które biorą sami beneficjenci funduszy, a następnie spłacanie ich części. Co stało na przeszkodzie, aby państwo polskie samo opracowało takie programy i zamiast wydawać pieniądze na własną i uniją biurokrację - zaoferowało takie same gwarancje samorządom, czy beneficjentom prywatnym? Przy okazji odniesiono by tę korzyść, że nie wydano by miliardów na "szkolenia" i "promocję", tylko realnie na twarde, potrzebne projekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko, spoko będą dodatkowe pieniądze. LAWP już dobiera się do tzw. powiązań firm i firemek zakładanych przez duże spółki w celu wyciągniecia kasy z RPO głównie w reamach 1.1. i 1.3. Sam znam jedną spółkę medyczną z Zana która powołala kilka spółek i wyciągęła kupę kasy z RPO, ciekawe czy tym też się LAWP zajmie i odzyska kasę czy nie. czy trzeba będzie się do CBA przejść. Szacuję że około 50 % kasy z RPO poszło na lubelszczyźnie w tzw powiązane spółki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...