Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a drożdżówki z chipsami, to jest żałosne
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A kiedy czpipsy. Wprowadzajcie szybko bo JK zlikwiduje zjadanie rodziny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"To nie żywność, tylko pasza dla istot dwunożnych. Żywność to trzeba kupować na wioskach nie skażonych chemią i propagandą , która zmierza do wyniszczenia tego narodu!!!" Dlaczego pasza ma wrócić do sklepików. Dla dobra sklepikarzy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a drożdżówki z chipsami, to jest żałosne
Żałosne jest to co piszesz, porównując dzieci i młodzież do istot dwunożnych. Może ich mózgi też porównaj do czegoś, co wydaje się być mniej inteligentne. Moje zdanie: Każdy może sprzedawać lub rozdawać zdrową żywność w szkołach i ją reklamować. Jeśli nikt tego nie robi, niestety zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie sprzedawał rzeczy niezdrowe, łatwiejsze do przechowywania. Proszę osobę, która napisała powyższe slogany, by założyła sklepik w szkole i sprzedawała zdrową żywność dzieciom i młodzieży lub zamknęła swoją durną buźkę. Oczerniać każdy może, ale mieć pomysł i wcielać go w życie, to na pewno nie autor powyższych treści, bo to tylko darmozjad. :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"dilowaniem" moze dildowanie? - amator ni jednego ni drugiego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dietetycy wypowiadają się na temat zdrowej żywności tylko gdzie ona jest, jedzenie ryb zgoda ale one też szkodzą gdy są z zanieczyszczonych wód, hodowlane przecież sztucznie karmione paszami i antybiotykami. zwłaszcza panga proponuje fil o hodowli, dieta śrudziemnomorska nie w naszym klimacie. Żywność zdrową można było znaleźć w małych gospodarstwach tylko nie wolno sprzedawać jej rolnikowi, dziś czy wczoraj łaskawie minister rolnictwa podpisał ustawę zezwalając sprzedaż produktów mięsnych z gospodarstwa pozostałe produkty objęte są nadal zakazem. Sól zawsze towarzyszyła człowiekowi jeśli szkodzi to dlaczego dzikie zwierzęta zlizują ja z dróg w zimie. Nadmiar soli to jest we wszystkich produktach przedtworzonych przemysłowo może dietetycy powalczą z koncernami a mu będziemy wreszcie jedli mięso w kiełbasie, chleb bez spulchniaczy czy sztucznych dodatków smakowych w ciemnym chlebach z dodatkami niby miodowe.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W podstawówce dzieci nie chcą jeść obiadów, całe zwracają do kuchni- nieslone, postne. Po powrocie z pracy, zmęczona mama zabierze do MC Donalda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kluzik-R, teraz walcz o żeberka !!!!! PS. Dyktatura ciemniaków.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TYLKO TOTALNY DEBIL = URZĘDNIK OPŁACANY Z NASZYCH PODATKÓW , MÓGŁ ZAKAZAĆ SOLI, CUKRU, MĄKI. TAK NAJLEPIEJ NIECH DZIECI JEDZĄ TRAWĘ, OCZYWIŚCIE BEZ PRZYPRAW I PIJĄ TYLKO KRANÓWĘ - Z CHLOREM, KWAŚNYMI WĘGLANAMI Ca I Mg POWODUJĄCYMI TWORZENIE SIĘ KAMIENIA KOTŁOWEGO. WODĘ PŁYNĄCĄ PRZEZ RURY PAMIĘTAJĄCE ZABÓR CARSKI LUB Z DOMIESZKĄ AZBESTU. PRZY TAKICH P_O_JEBANYCH URZĘDNIKACH ZA KILKA LAT ŚREDNIA ŻYCIA POLAKA TO BĘDZIE 30 LAT. PO CO ZŁODZIEJ ZUS MA PŁACIĆ EMERYTURY.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chodzi o złagodzenie przepisów czy handel miedzy dziećmi bo skoro uczeń sprzedaje coś i ma zysk to może chodzi nie o drożdżówkę lecz zyski nieopodatkowane. Uwaga aby patrzeć jak CBA lub policja skarbowa wpadnie do szkół i zacznie ścigać uczni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TYLKO TOTALNY DEBIL = URZĘDNIK OPŁACANY Z NASZYCH PODATKÓW , MÓGŁ ZAKAZAĆ SOLI, CUKRU, MĄKI. TAK NAJLEPIEJ NIECH DZIECI JEDZĄ TRAWĘ, OCZYWIŚCIE BEZ PRZYPRAW I PIJĄ TYLKO KRANÓWĘ - Z CHLOREM, KWAŚNYMI WĘGLANAMI Ca I Mg POWODUJĄCYMI TWORZENIE SIĘ KAMIENIA KOTŁOWEGO. WODĘ PŁYNĄCĄ PRZEZ RURY PAMIĘTAJĄCE ZABÓR CARSKI LUB Z DOMIESZKĄ AZBESTU. PRZY TAKICH P_O_je***YCH URZĘDNIKACH ZA KILKA LAT ŚREDNIA ŻYCIA POLAKA TO BĘDZIE 30 LAT. PO CO ZŁODZIEJ ZUS MA PŁACIĆ EMERYTURY.
 A zapomniałes o mirabelkach i o szczawiu?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: