Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kopacz dziękuje Putinowi

Utworzony przez Tomi, 19 lipca 2015 o 22:02
Bardzo ciekawy film jak Kopacz dziękuje Putinowi za bardzo rzetelne wyjaśnienie Katastrofy Sm. Oto link do tej strony: http://vod.gazetapolska.pl/8040-putin-kopacz-anodina-film-z-narady-w-moskwie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak myślałem Kopacz " ma krew na rękach"
0
Suka mu za Smoleńsk dziękuje w imieniu kaszubskiego żyda,Bula i reszty tego czerwonego łajna, wszystkich zamieszanych w tą okropną zbrodnię.
0
co za kreatura takie bzdury pisze
0
Temat nie opłacony i nie zlecony do spamowania tak właśnie kończy Kompletna mizeria, brak jakiegokolwiek zainteresowania, a temat powinien budzić emocje
0
Jak by mogła to by mu i faje skręciła,bu,ha,ha,ha.
0
Skończłeś podstawówkę nisko lecisz
0
Ty też taka jak ona ? pisda ?  czerwone łajno !!!!
0
Ty też lepszy ch. uju nie jesteś !! !
0
Jak by mogła to by mu i faje skręciła,bu,ha,ha,ha.
0
Ty też lepszy ch. uju nie jesteś !! !
Ty, ona i tobie POdobni to wszystko łajno czerwone i pachołki Moskwy,zdrajcy POlskej,narodowej sprawy,same warchoły,zaprzaństwo i wichrzyciele.
0
Gdyby nie te wynajęte ch. uje na forum to komentarzy by nie było. Zjeby myślą, że publika tu jest, a tu ch. uja, we własnych odchodach się babrają Sraj śmiało maczeta łowca skór to łyknie :)))
0
Raz sierpem a raz młotem w tą czerwoną-konfidencką hołotę !!!   je bać całe to czerwone łajno !!! czas na zmiany !!
0
Gdyby nie te wynajęte ch. uje na forum to komentarzy by nie było. Zjeby myślą, że publika tu jest, a tu ch. uja, we własnych odchodach się babrają Sraj śmiało maczeta łowca skór to łyknie :)))
http://www.przemekkainel.pl/batnazjeba.gif
0
0
Ubili kotlety razem z kaszubsikim żydem pod Smoleńskiem ,nie ma CO.
0
Sucz je bana i tyle.
0
Sucz je bana i tyle.  
0
To nie ten plik ;) Ooooo! Tak by to mogło grać B) [media]http://przemekkainel.pl/leniaktv.swf[/media]

0
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: