Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kopacz dziękuje Putinowi

Utworzony przez Tomi, 19 lipca 2015 r. o 22:02
Bardzo ciekawy film jak Kopacz dziękuje Putinowi za bardzo rzetelne wyjaśnienie Katastrofy Sm. Oto link do tej strony: http://vod.gazetapolska.pl/8040-putin-kopacz-anodina-film-z-narady-w-moskwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak myślałem Kopacz " ma krew na rękach"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suka mu za Smoleńsk dziękuje w imieniu kaszubskiego żyda,Bula i reszty tego czerwonego łajna, wszystkich zamieszanych w tą okropną zbrodnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za kreatura takie bzdury pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat nie opłacony i nie zlecony do spamowania tak właśnie kończy Kompletna mizeria, brak jakiegokolwiek zainteresowania, a temat powinien budzić emocje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by mogła to by mu i faje skręciła,bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończłeś podstawówkę nisko lecisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty też taka jak ona ? pisda ?  czerwone łajno !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty też lepszy ch. uju nie jesteś !! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by mogła to by mu i faje skręciła,bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty też lepszy ch. uju nie jesteś !! !
Ty, ona i tobie POdobni to wszystko łajno czerwone i pachołki Moskwy,zdrajcy POlskej,narodowej sprawy,same warchoły,zaprzaństwo i wichrzyciele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie te wynajęte ch. uje na forum to komentarzy by nie było. Zjeby myślą, że publika tu jest, a tu ch. uja, we własnych odchodach się babrają Sraj śmiało maczeta łowca skór to łyknie :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz sierpem a raz młotem w tą czerwoną-konfidencką hołotę !!!   je bać całe to czerwone łajno !!! czas na zmiany !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie te wynajęte ch. uje na forum to komentarzy by nie było. Zjeby myślą, że publika tu jest, a tu ch. uja, we własnych odchodach się babrają Sraj śmiało maczeta łowca skór to łyknie :)))
http://www.przemekkainel.pl/batnazjeba.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak myślałem Kopacz " ma krew na rękach"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak myślałem Kopacz " ma krew na rękach"
Ubili kotlety razem z kaszubsikim żydem pod Smoleńskiem ,nie ma CO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sucz je bana i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sucz je bana i tyle.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ten plik ;) Ooooo! Tak by to mogło grać B) [media]http://przemekkainel.pl/leniaktv.swf[/media]
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak myślałem Kopacz " ma krew na rękach"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...