Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Korupcja przeżarła granicę

Utworzony przez x, 25 lipca 2008 o 07:51 Powrót do artykułu
Apel do Ministerstwa Finansów : DAC IM WIĘCEJ PODWYŻEK!!! a odebrac nam skarbowcom. Za uczciwośc.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Byłem, widziałem, potwierdzam- kierowcy TIR-ów musieli płaic drobne sumki za kozdą pieczatkę. Ten " skruszony " celnik zapomniał jeszcze napomknąć o stemplowaniu TAX FREE, za każdy zielony druczek była ustalona opłata, a kolejka np. na Medyce zawsze była dość długa.
0
Taki skruszony i jeszcze się w celi nie powiesił?
0
A jaki udział w spółdzielni maja wysocy rangą urzędnicy Min Fin którzy umożliwiali taką działalność celników przez lata
0
ciekawe co z majątkiem tych cwaniaczków? Pewnie babcia emerytka ma willę i merca, dziadek rencista parę mieszkań kaktus mi wyrośnie na du*** jak im zabiorą to.
0
baton napisał:
ciekawe co z majątkiem tych cwaniaczków? Pewnie babcia emerytka ma willę i merca, dziadek rencista parę mieszkań kaktus mi wyrośnie na du*** jak im zabiorą to.
Człowieku nie wiesz o czym piszesz, nie komentuj jak niez nasz sprawy i wiesz tylko tyle ile przeczytasz w szmatławcach którym chodzi o czytelnika, to jest jak z plotkami o gwiazdach byle ciekawiej brzmiało, wszystko należy ubarwić, a Polacy to taki naród w którym nienawiść i zazdrość bardzo łatwo wzbudzić. Znam wielu celników i jakoś wili i mercedesów nie mają.
0
Często przekraczam granicę i przewożę towary zgodnie z przepisami.Gdy na pytanie celnika czy mam coś ponad normę odpowiedziałem,że nie mam zamiaru wchodzić wkonflikt z prawem i mam wszystko zgodnie z tzw.normą odpowiedział mi ,że gdyby wszyscy byli tacy jak ja to oni celnicy poszli by z torbami!
0
To skandal!Nie pozwolić szargać polskiego munduru i polskiego godła! Polscy celnicy zamiast orła w koronie na czapce powinni nosić sępa, a zamiast napisu na mundurach "służba celna" powinni mieć napis"łapówkarze" lub złodzieje"
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: