Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kowala Pierwsza: Rover dachował. Dwie osoby ranne

Utworzony przez czytelnik, 24 lipca 2011 o 14:16 Powrót do artykułu
A już myślałem,że Pan Wójtowicz nie będzie nas informował jako rzecznik.....i po co było myśleć!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czyje to zelazo bylo????
0
I po co było wiesniakom drogę robić teraz się będą zabijać w swoich wieśniackich samochodach
0
czytelnik napisał:
A już myślałem,że Pan Wójtowicz nie będzie nas informował jako rzecznik.....i po co było myśleć!
Co nam chciałaeś przekazać? Że myślenie nie jest Rwoją najmocniejszą stroną?
0
SOBCZAKOWI JAKO PRZEW.RADY BUDOWY LOTNISKA I JEGO KOLESIOM JEST NA REKE PRZEDLUZANIE BUDOWY LOTNIKA.CO M-C BIORA PRZECIEZ DUZA KASE.IM DLUZEJ BEDA BUDOWALI TYM WIECEJ KASY ZGARNA....... JESLI PANOWIE MACIE HONOR TO PO TYM CO ZROBILISCIE PODAJCIE SIE DO DYMISJI
0
ja z rowera co najwyżej mogłem spaść jak się przewróciłem, ale nigdy nie dachowałem ........ bo mój rowej nie miał dachu
0
seba323 napisał:
czyje to zelazo bylo????
Kto ucierpial w tym wypadku?
0
Zapewne jacyś idioci z przerostem ambicji i wiary w swoje "miszczoskie" umiejętności prowadzenia samochodu. Co tu dużo mówić... kolejny "miszcz" prostej przegrał z zakrętem. Cieszyć się trzeba, że nie zabili jakiejś przypadkowej osoby na drodze, a tylko siebie narazili. Oby się czegoś nauczyli.
0
LOP to najgorsi kierowcy na Lubelszczyźnie (IMHO oczywiście).
0
Możliwe,że najgorsi, ale najgłupsi i tak są ci z LKR i LSW
0
200 km/h ;O tyle jechaly ... tragedia....
0
To nie był kierowca LOP tylko LUB , a kierowcy LUB to dobrzy kierowcy i nie pier*** że nie bo może tam w twoim rejonie same cioty co po 50km/h jeżdżą no to nie dziwne że nie ma wypadków. Zdarzyło się i trudno i mi tu kierowcy ani tych co z nim jechali nie obrażać ku*** bo ich nie znaliście ku*** !!!
0
Spokojnie kur*** !!! Gdyby jechali normalnie, to nic by się nie stało.
0
Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku dziadek się śmiał i tak samo miał...
0
chlop z kowali napisał:
200 km/h ;O tyle jechaly ... tragedia....
Jeśli już to "jechali" ! I jeśli by tyle rzeczywiście jechali to nie było by co z nich zbierać. To również mówi o tym, że nie widziałeś auta po wypadku przy takiej prędkości...
0
A/H1N1 napisał:
LOP to najgorsi kierowcy na Lubelszczyźnie (IMHO oczywiście). [/quote] [quote name='LOP 12...' timestamp='1311525716' post='505978'] Możliwe,że najgorsi, ale najgłupsi i tak są ci z LKR i LSW
Ale błyskacie mądrością... omg! Ciekawe jacy z Was są "kierowcy" o ile Was tak można nazwać ? ! Zazwyczaj krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje...
0
teraz to ten kierowca nieprzekroczy 50km/h bo raczej rowerem sie tego nieda zrobic a jak dla takich kierowcow to najbezpieczniejszy srodek transportu oczywiscie dwu kolowy :-)
0
kierowca z WRONOWA jezdzi jak krowa tylko ze wiejska a nie rajdowa:-) poprostu wiejski buraczek od pchania taczek a nie jazdy samochodem teraz polecam mu rower marki Wigry i kask na glowe
0
220 km/h na budziku zostalo ale watpie by tyle mieli podczas uderzenia...
0
zamknij jape smieciu sam chyba nie umisz jezdzić a cieszysz jape leszczu !!!!!!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: