Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kradli krowy. Już pięciu aresztowanych

Utworzony przez wojtas, 20 stycznia 2012 r. o 22:12 Powrót do artykułu
wszystkich zainteresowanych blokadą w Lublinie proszę o zgłaszanie się pod e-mail: auto.trans@onet.eu mam pomysł na fajną blokadę z użyciem aut i z udziałem pieszych! zapraszam osoby zmotoryzowane jak i pieszych którzy np. nie chcą służbowego auta brać. Gdyby ktoś miał jakiś fajny pomysł na jakąś formę protestu też piszcie, może coś wspólnie złączymy i pokażemy tym baranom z Wiejskiej żeby z nami nie zadzierali! więcej info w e-mailu zwrotnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy redaktorku Sługocin jest pod Niemcami?? ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoli ścisłości: Sługocin znajguje sie w gminie Jastków i bliżej mu do Garbowa (macierzysta parafia), niż do Jastkowa, a tym bardziej Niemiec. Chyba, że cos się zmieniło, bo wyjechałem stamtąd dośc dawno. Szanowna Redakcjo, trochę więcej staranności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...