Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KRAJOWA KONFERENCJA ROLNICZA W PONIATOWEJ

Utworzony przez ~gość~, 12 marca 2010 r. o 18:49
WŁAŚNIE DOSTAŁEM ZAPROSZENIE NA KRAJOWĄ KONFERENCJĘ SLD W PONIATOWEJ W SPRAWIE ROLNCTWA I ROZWOJU WSI. WREŚCIE KOMUŚ CHCE SIĘ RUSZYĆ D... I PRZYJECHAĆ DO NASZEGO MIASTA A NIE TWORZYĆ PROGRAMÓW DLA WSI W WARSZAWCE TAK TRZYMAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto przyjedzie z warszawki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAPIERALSKI, OLEJNICZAK, POMAJDA ARŁUKOWICZ, AJCHLER A PODOBNO MA BYĆ TEŻ SZMAJDZIŃSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Redaktora Naczelnego gazetki z okładką gryząco-kopiących się koni szlak trafi. Takiej konferencji, która ma się odbyć w Poniatowej, by nie było, gdyby nie radosna działalność p. Zenona R. i jego zielonych ludków. Chyba jest już pewną prawidłowością (jak obserwuję ostatnie dwudziestolecie) gdy Zielone współrządzi to w rolnictwie dzieje się ŹLE LUB BARDZO ŹLE. P.S. z tej uroczej w środku gazety dowiedziałem się, że szpital zostanie zlikwidowany - oj Panie Starosto oj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogrzebałem trochę w interncie i udało mnie się dotrzeć do programu tej konferencji. Jak się patrzy na program spotkania to wyglada on imponująco. Mam pytanie do organizatorów "czy zasłużył sobie powiat opolski?". http://www.sld.lublin.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIDAĆ ŻE KOMUŚ W PONIATOWEJ SIĘ CHCIAŁO COŚ ZROBIĆ. WIELKI PAN W KAPELUSZU Z KARCZMISK NIC NIE ROBI BO CO MOŻE ZAPROPONOWAĆ GDZIE MINISTER SAWICKI NIC NIE PROPONUJE A ICH LIDER PAWLAK PODPISUJE KONTRAKT NA KILKANAŚCIE LAT A NIKT NIE WIE ZA ILE. POWODZENIA NA KONFERENCJI OŻE WKOŃCU COŚ KTOŚ PRZEKAŻE DALEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obser napisał:
pogrzebałem trochę w interncie i udało mnie się dotrzeć do programu tej konferencji. Jak się patrzy na program spotkania to wyglada on imponująco. Mam pytanie do organizatorów "czy zasłużył sobie powiat opolski?". http://www.sld.lublin.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie porozmawiałabym o przyszłości rolnictwa w naszym kraju bo wszystkowskazuje na to , że perspektywy są raczej kiepskie. Dobrze, że ktoś zdecydował się na takie spotkanie. Nie wiem tylko czy będę mogła uczestniczyć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szykuje się większa sprawa w poniatowej rolnicy do kosy na storc może w końcu coś usłyszą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się dlaczego wybrali Poniatową....? Może to wizyta gospodarska? Czerwoni wybudowali to chcą sprawdzić co u dziatek słychać? A tu BIDA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co przywiozą PO likot to chociasz wibratorem pomochał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ważne kto przyjedzie ważne aby zrobili co do nich należy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy razem zróbmy swoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POlikot zna się na rolnictwie: chłopom kazał bimber ze zboża pędzić jak nie mogą sprzedać. Nawet byłoby wesoło, tylko dzieciom nie wiadomo co dać do jedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiedziałem że POlikot to taki znawca bimberku chociasz jego trunki pod znaku "szampan" nic wspólnego z szampanem nie miało tylko z domową produkcją więcej pomysłów "mister POlikot"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego ze przyjadą, "poklepią " jadaczkami, okażą nam współczucie??? Czy wierzycie ze coś z tego wyniknie? NO , chyba ze ktoś wierzy w Cuda, Irlandię.... itp bzdety JA TAM NIE LUBIE KIEŁBASY. SZCZEGÓLNIE PRZEDWYBORCZEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co pamiętam to Irlandię obiecywali cwaniacy z wibratorami w kieszeni i świńskimi ryjami (ja wstydziłbym się z takimi gadać). Konferencję organizuje SLD. Jeżeli by im nie zależało to by ich tu nie było. W Sojuszu rządzą młodzi, otwarci ludzie którym chce się jeszcze coś robić dla tego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedz kto widział młodą osobę w organizacji SLD. Same betony!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAPIERALSKI, OLEJNICZAK, POMAJDA, ARŁUKOWICZ itd Najmłodsze kierownictwo partii w tym kraju. wszyscy zaledwie po 30-stce, dobrze wykształceni, sympatyczni. Betony są w PIS-e i PO !!! Stare pryki - Donek i Kaczorek x2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Janie. Zgadzam sie z panem. Przyjada do nas, bo im zależy. Tylko proszę szerzej otworzyć oczy, to zobaczy pan, na czym TAK NAPRAWDĘ im zależy. I coś wydaje mi się, ze nasze dobro jest na szarym koniuszku ich hierarchii ;(( Co do wieku, czy to ważne?? Jeśli chodzi o mnie, to może być staruszek, może być i 18-latek, byleby miał pookładane w głowie, nie był ZŁODZIEJEM, i naprawde chcial zmienic cos na lepsze Ale gdzie takich znaleźć??? Ze świecą szukać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...