Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KRAJOWA KONFERENCJA ROLNICZA W PONIATOWEJ

Utworzony przez ~gość~, 12 marca 2010 r. o 18:49
-ja- napisał:
Szanowny Panie Janie. Zgadzam sie z panem. Przyjada do nas, bo im zależy. Tylko proszę szerzej otworzyć oczy, to zobaczy pan, na czym TAK NAPRAWDĘ im zależy. I coś wydaje mi się, ze nasze dobro jest na szarym koniuszku ich hierarchii ;(( Co do wieku, czy to ważne?? Jeśli chodzi o mnie, to może być staruszek, może być i 18-latek, byleby miał pookładane w głowie, nie był ZŁODZIEJEM, i naprawde chcial zmienic cos na lepsze Ale gdzie takich znaleźć??? Ze świecą szukać....
Widzę iż docenia Pan powagę przedsięwzięcia. Proszę zadać sobie pytanie dlaczego przyjadą?; dlaczego będą słuchać rolników z naszego powiatu ,województwa czy wszyscy myślimy, że to jest na pokaz. Myślę (mam wielką wiarę w to), że przyjeżdzają aby uszeć i pchnąć dalej nasze problemy. Na pokaz jest 100 spotkań z obywatelami przedstawicieli PO, ni 100 tylko trzydzieści kilka (strona PO lublin) ni tłumu rolników np Łaziska 9 osób. Ja mam nadzieję iż Tym Panom i Paniom z SLD będzie się chciało więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapominajmy co nam zafundowali ci lewicowi działacze kilka lat temu. AFERY, kolesiostwo i biedę!!! Teraz będą debatować na temat rolnictwa a co zrobili jak byli u władzy. Doprowadzili do biedy na wsi i sprzedali cały majątek. Teraz ich dzialacze dorabiają się ogromnych fortun na zakładach przejętych za symboliczną złotówkę. A na każdym spotkaniu płaczą nad losem najbiedniejszych. Wszystkim tylko koryto w głowie a po wyborach mają nas daleko w d...ie. Pozdrawiam czerwona armię. Dawno powinien ktoś was rozliczyc............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie zapominajmy co nam zafundowali ci lewicowi działacze kilka lat temu. AFERY, kolesiostwo i biedę!!! Teraz będą debatować na temat rolnictwa a co zrobili jak byli u władzy. Doprowadzili do biedy na wsi i sprzedali cały majątek. Teraz ich dzialacze dorabiają się ogromnych fortun na zakładach przejętych za symboliczną złotówkę. A na każdym spotkaniu płaczą nad losem najbiedniejszych. Wszystkim tylko koryto w głowie a po wyborach mają nas daleko w d...ie. Pozdrawiam czerwona armię. Dawno powinien ktoś was rozliczyc............
no cóż, nic dodać, nic ująć,,,, Do szanownego pana Jana. Zna pan powiedzenie "Nadzieja Matka Głupich"? Nawet głowni zainteresowani nie dają się nabrać na te piękne słówka - świadczy o tym frekwencja na tych spotkaniach. Ale koro pan wierzy w ich dobre intencje,,, to jestem pod wrażeniem. Oby miał pan racje.I żeby się okazało ze ja się pomyliłam! Ja niestety nauczona doświadczeniem, BARDZIEJ REALNIE patrze na to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie zapominajmy co nam zafundowali ci lewicowi działacze kilka lat temu. AFERY, kolesiostwo i biedę!!! Teraz będą debatować na temat rolnictwa a co zrobili jak byli u władzy. Doprowadzili do biedy na wsi i sprzedali cały majątek. Teraz ich dzialacze dorabiają się ogromnych fortun na zakładach przejętych za symboliczną złotówkę. A na każdym spotkaniu płaczą nad losem najbiedniejszych. Wszystkim tylko koryto w głowie a po wyborach mają nas daleko w d...ie. Pozdrawiam czerwona armię. Dawno powinien ktoś was rozliczyc............
Z tego co pamiętam to POkoledzy mają mająteczki największe dorobione na "zmianię władzy" do dziś poseł POlikot nie może się wytłumaczyć byłej żonie ile to on jeszcze ma pieniędzy i gdzie. Afery były tego nie da się zapomnieć, lewica straciła władzę ale dzisiejsza lewica z dzisiejszymi rozsadniejszymi ludzmi może nam wszystkim pomóć. pozdrawiam uczesników konferencji. Będę i ja tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotrek napisał:
Z tego co pamiętam to POkoledzy mają mająteczki największe dorobione na "zmianię władzy" do dziś poseł POlikot nie może się wytłumaczyć byłej żonie ile to on jeszcze ma pieniędzy i gdzie. Afery były tego nie da się zapomnieć, lewica straciła władzę ale dzisiejsza lewica z dzisiejszymi rozsadniejszymi ludzmi może nam wszystkim pomóć. pozdrawiam uczesników konferencji. Będę i ja tam.
Czerwony i chłop...Posiedzą, uznają, że nasz los jest trudny i pojadą. A my zostaniemy z naszymi problemami. Typowa zagrywka przedwyborcza. Szkoda na takie pogadanki czasu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czerwony i chłop...Posiedzą, uznają, że nasz los jest trudny i pojadą. A my zostaniemy z naszymi problemami. Typowa zagrywka przedwyborcza. Szkoda na takie pogadanki czasu!
Masz rację szkoda czasu ale zapewne twojego bo i tak dla ogółu nic nie robisz. To jest konferencja rolna czyli dla tych co uprawiają zięmię-ciążki kawałek chleba a ty gościu zięmię to masz tylko pod swoimi paznokciami więc nie wiesz o czym tak będzie mowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Masz rację szkoda czasu ale zapewne twojego bo i tak dla ogółu nic nie robisz. To jest konferencja rolna czyli dla tych co uprawiają zięmię-ciążki kawałek chleba a ty gościu zięmię to masz tylko pod swoimi paznokciami więc nie wiesz o czym tak będzie mowa.
To napiszcie wyraźnie na zaproszeniu : ludziom z ziemią za paznokciami - dziękujemy!!!! Tylko dla kogo będzie ta konferencja? A może wykupicie chmiel zalegający w mojej stodole i moich kolegów - zapłata od ręki(czerwonemu nie dam na termin)??? Przyjedziemy wtedy na pewno!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To napiszcie wyraźnie na zaproszeniu : ludziom z ziemią za paznokciami - dziękujemy!!!! Tylko dla kogo będzie ta konferencja? A może wykupicie chmiel zalegający w mojej stodole i moich kolegów - zapłata od ręki(czerwonemu nie dam na termin)??? Przyjedziemy wtedy na pewno!!!!!!!
PRZYPOMNĘ PANU ŻE SLD NIE RZĄDZI OD KILKU LAT TO DO KOGO TE PROBLEMY TRZY LATA TEMU NIE WSZYSTKO BYŁO OK I OD TEJ PORY KTO RZĄDZI "PO PATRZ" PAN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PRZYPOMNĘ PANU ŻE SLD NIE RZĄDZI OD KILKU LAT TO DO KOGO TE PROBLEMY TRZY LATA TEMU NIE WSZYSTKO BYŁO OK I OD TEJ PORY KTO RZĄDZI "PO PATRZ" PAN
Pitu,, pitu nasze problemy to nie gierki partyjek, tylko realne życie. Żaden rząd ich do tej pory nie rozwiązał - wasz też!!! Niedługo trzeba będzie zmienić zawód - to mi powiecie panowie towarzysze???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PRZYPOMNĘ PANU ŻE SLD NIE RZĄDZI OD KILKU LAT TO DO KOGO TE PROBLEMY TRZY LATA TEMU NIE WSZYSTKO BYŁO OK I OD TEJ PORY KTO RZĄDZI "PO PATRZ" PAN
ech, jak zwykle. CO ZŁEGO, TO NIE MY. Jasne, wy zawsze dobrze "nam" robiliście, na czele z prezydentem cierpiącym na uraz goleni/ czy jakoś tak.ten stan chorobowy, który mu dokuczał w Charkowie / albo na chrobre malezyjska A mi tak po cichu się marzy osoba, która wreszcie będzie ponad te biało-czerwone podziały. Ktora wreszcie zrobi coś dla dobra kraju... Bo to , co teraz się dzieje w naszym państwie, TO CYRK NA CZTERECH KOLKACH. Czy kiedykolwiek zdołamy zaniechać tych wojenek i wypraw w historie??? Bo jak na razie, to ja czarno widzę nasza przyszłość w tym kraju. Sorry, ale "druga Argentyna" /bo w tym kierunku nieuchronnie zmierzamy/ nie jest moim szczytem marzeń ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pitu,, pitu nasze problemy to nie gierki partyjek, tylko realne życie. Żaden rząd ich do tej pory nie rozwiązał - wasz też!!! Niedługo trzeba będzie zmienić zawód - to mi powiecie panowie towarzysze???
PROSZĘ PRZYPOMNIEĆ SIOBIE LATA RZĄDÓW SLD BYŁO MOŻE CIĘŻKO ALE SPRZEDAŁ pAN SWÓJ TOWAR. A TERAZ ZAPEWNE BYŁ pAN NA SPOTKANIACH Z AKTUALNĄ WŁADZĄ TAK JAK WTAMTYM SEZONIE JAK I W TYM SEZONIE. pROSZĘ NAPISAĆ CO psl I MINISTER sAWICKI wAM ODPOWIEDZIELI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wITAM NO TO IDĘ NA KONFERENCJĘ ZOBACZYMY W JAKICH NASTROJACH WYJDZIEMY POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wITAM NO TO IDĘ NA KONFERENCJĘ ZOBACZYMY W JAKICH NASTROJACH WYJDZIEMY POZDRAWIAM
no proszę.. To ja w takim razie poproszę o relacje z tego spotkania. CO dobrego ustalono, co zostanie/ wreszcie/ poprawione na lepsze, o ile lepiej będzie się żyło rolnikom.. Bardzo proszę o relacje ze spotkania. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wITAM NO TO IDĘ NA KONFERENCJĘ ZOBACZYMY W JAKICH NASTROJACH WYJDZIEMY POZDRAWIAM
kołchozy wracają???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hah znajomy był, i dowiedziałam się, ze tam tylko wybrańcy narodu mieli wstęp! ha ha prawdziwa demokracja ) Chyba nie muszę dodawać, jakiej "orientacji" politycznej są osoby które dostały zaproszenia?? Powazelinowalli sobie nawzajem, zrobili strapione miny, dla pociechy poklepali się po pleckach..."tak, jest złe, coś z tym trzeba zrobić" NO, I SPOTKANIE Z WYBORCAMI ODWALONE. Tak jak pisałam, kiełbasa wyborcza, i to najtańsza - zwyczajna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-ja- napisał:
hah znajomy był, i dowiedziałam się, ze tam tylko wybrańcy narodu mieli wstęp! ha ha prawdziwa demokracja ) Chyba nie muszę dodawać, jakiej "orientacji" politycznej są osoby które dostały zaproszenia?? Powazelinowalli sobie nawzajem, zrobili strapione miny, dla pociechy poklepali się po pleckach..."tak, jest złe, coś z tym trzeba zrobić" NO, I SPOTKANIE Z WYBORCAMI ODWALONE. Tak jak pisałam, kiełbasa wyborcza, i to najtańsza - zwyczajna
...to kołchozów nie będzie??? Szkoda czasu... a nie mówiłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LITR ROPY ZA LITR MLEKA MLEKO DO ROWU JAK ZA KOMUNY BO NIE BEDZIEM ODDAWAĆ MIEŁ SEPOWSPOMINAĆ DOBRE CZASY TO JUŻ BYŁY ZA CZĄŁ SIĘ TWARDY RYNEK NAUKA WYPRACOWAŁA ŻE DO PIWA CHMIEL NIEPOTRZEBNY TAK JAK MIĘSO DO KIEŁBASY STATKI Z POMARAŃCZAMI Z KUBY WPŁYWAJĄ TERMINOWO JABŁEK SIĘ NIE JE BO DO PRODUKCJI SOKU UZYWA SIĘ WODĘ SACZRYNĘ I SZTUCZNY PROSZEK JABOLI SIĘ NIE PIJE BO SĄ WIŚNIOWE POMARAŃCZOWEPORZECZKOWE I INNE WYNALAZKI PAPIEROSÓW SIĘ NIE PALI BO JEST TRAWA I ELEKTRONICZNE CYGARA MAJOM BYĆ SZTUCZNE CHŁOPY I BABY AJ CO TAM BĘDZIE OK JAK PLASTYKOWE LUDZIE BEDĄ JEŚĆ PLASTYKI..... NAUKA JEST SIŁOM PRZEWODNIOM NARODU HURAAAAAAAA,,,,,,,NARESZCIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
LITR ROPY ZA LITR MLEKA MLEKO DO ROWU JAK ZA KOMUNY BO NIE BEDZIEM ODDAWAĆ MIEŁ SEPOWSPOMINAĆ DOBRE CZASY TO JUŻ BYŁY ZA CZĄŁ SIĘ TWARDY RYNEK NAUKA WYPRACOWAŁA ŻE DO PIWA CHMIEL NIEPOTRZEBNY TAK JAK MIĘSO DO KIEŁBASY STATKI Z POMARAŃCZAMI Z KUBY WPŁYWAJĄ TERMINOWO JABŁEK SIĘ NIE JE BO DO PRODUKCJI SOKU UZYWA SIĘ WODĘ SACZRYNĘ I SZTUCZNY PROSZEK JABOLI SIĘ NIE PIJE BO SĄ WIŚNIOWE POMARAŃCZOWEPORZECZKOWE I INNE WYNALAZKI PAPIEROSÓW SIĘ NIE PALI BO JEST TRAWA I ELEKTRONICZNE CYGARA MAJOM BYĆ SZTUCZNE CHŁOPY I BABY AJ CO TAM BĘDZIE OK JAK PLASTYKOWE LUDZIE BEDĄ JEŚĆ PLASTYKI..... NAUKA JEST SIŁOM PRZEWODNIOM NARODU HURAAAAAAAA,,,,,,,NARESZCIE!
ha ha Sztuczne chlopy /no przynajmniej czesciowo/ to juz sa Co do plastikowej zywnosci - tez jest. Idz od pierwszego lepszego sklepu i kup plastikowa w smaku i wygladzie wedline.. ble Nauka sila przewodnia. Strach pomyslec co bedzie dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem. Nikt cudów nie obiecywał. Napieralski zobowiązał się do wnioskowania o przeprowadzenie debaty sejmowej poświęconej wsi. Spotkanie miało charakter programowy- kilka rzeczy zaproponowali w kilku pytali nas rolników o opinię. Ty nie śmiej się tak z kołchozów bo w Niemczech nie sprzedano wszystkich i funkcjonują w postacji spółdzielni a u nas swprzedać bogatemu a kogo nie stać to na sznór!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, że były zaproszenia . Było 280 osób. Kochani przwecierz PSL, PO, PIS nie zapraszają SLD na swoje konferencje programowe. To dlaczego my mamy zapraszać inne ugrupowania. SLD chce spokojnie stworzyć dobry program a nie prowadzić pyskówki polityczne. A PO, PSL, PIS-problem w tym, że im się z rolnikami nie chce spotykać. Zrobili coś podobnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...