Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego osoby mające jedno dziecko mają płacić za innych, a jeżeli ktoś nie może mieć drugiego dziecka?? Także ma być z tego powodu dyskryminowany. Wszystko powinno być uzależnione od zarobków na osobe w gospodarstwie domowym, bo inaczej rodzina z jednym dzieckiem żyjąca za 1200 zł będzie płacić więcej za przedszkole niż rodzina z trójką dzieci która ma dochód powyżej 8000 zł na miesiąc. Wbrew pozorom to nie są małe pieniądze ( około 112 zł miesięcznie więcej niż do tej pory). Oto właśnie nasza kraśnicka sprawiedliwość. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, jestem mamuśką jednego dziecka właśnie zapisałam małego do przedszkola publicznego i czekam ile to będziemy płacić. A może niech mops dopłaca rodzicom wielodzietnym na przedszkole (wtedy pomoc trafi na prawdę do biednych rodziny lub nierobów którzy tylko dzieci robią i pracą się nie chańbią i z zasiłków żyją). No ale nasi urzędnicy to za bardzo nie myślą. To byłoby takie proste, mops daje kasę na przeszkole dla biednych wielodzietnych rodzin i te rodziny mają wtedy przedszkole za darmo. No ale wtedy ktoś inny będzie musiał do tego dołożyć a nie rodzice 1 dziecka... przykre... a może takby urzędasom coś uciąć... i wtedy będzie na rodziny wielodzietne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co on porównuje krasnik do warszawy czy krakowa????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kużwa jak ktos narobił sobie dzieci, to chyba liczył sie z tym czy bedzie go stac na utrzymanie tylu dzieci czy nie. Przeciez póki co środki "anty" nie są zakazane. Nie stac mnie, trudno mam tylko jedno. Dlaczego kogoś kto z własnej woli ma tyle dzieci, jeszcze go uszczęśliwiac i wszystko dawać za darmo. Mamy XXI wiek, każdy ma swój rozum !!! Jak ktoś ma kase "robi" sobie 3, 4 i więcej, a jak kogoś nie stać to "jedzie na tabletkach". W du.... z taką polityką prorodzinną !!!Pomysł Pani radnej Lenart bardzo dobry. A jeżeli tak burmistrz sie boi tych zaświadczeń, to prosze powiedziec jak są werywikowane np. wnioski na dodatki mieszkaniowe ?? Przecież można zastosować zaswiadczenia z urzędu skarbowego. Troche chęci !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne te opłaty w przedszkolach, bo niby naliczanie za godzinę, ale płacić trzeba i tak czesne, co jest nie zgodne z zasadą ekwiwalentnośći świadczeń, czyli złamanie prawa Kodeksu Cywilnego, a na tej podstawie można pozwać gminę do sądu administracyjnego. Zgodnie z prawem stawka naliczana jest za rzeczywisty pobyt dziecka w przedszkolu, w razie nieobecności nie płaci się wogóle, ponieważ nie korzysta się z usługi. Pobieranie opłat za coś czego nie ma jest niezgodne z prawem. Ja w swojej gmninie naprawiłam już tą sytuację i teraz w chwili gdy moje dzieci są chore nie płacę nic. Polecam link do artykułu: http://www.legnica.net.pl/news-183 autor tego artkułu pomógł mi bardzo drogą mailową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne te opłaty w przedszkolach, bo niby naliczanie za godzinę, ale płacić trzeba i tak czesne, co jest nie zgodne z zasadą ekwiwalentnośći świadczeń, czyli złamanie prawa Kodeksu Cywilnego, a na tej podstawie można pozwać gminę do sądu administracyjnego. Zgodnie z prawem stawka naliczana jest za rzeczywisty pobyt dziecka w przedszkolu, w razie nieobecności nie płaci się wogóle, ponieważ nie korzysta się z usługi. Pobieranie opłat za coś czego nie ma jest niezgodne z prawem. Ja w swojej gmninie naprawiłam już tą sytuację i teraz w chwili gdy moje dzieci są chore nie płacę nic. Polecam link do artykułu: http://www.legnica.net.pl/news-183 autor tego artkułu pomógł mi bardzo drogą mailową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...