Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kresowiacy: Prezydent Kaczyński nas zlekceważył

Utworzony przez pitr, 10 lipca 2008 o 05:11 Powrót do artykułu
" Głosowałam na pana prezydenta, namawiałam innych, a teraz tego żałuję"....I bardzo dobrze...macie takiego prezydenta na jakiego zasluzyliscie, takie sa efekty braku wyobrazni i politycznej glupoty
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Myślę, że nigdy pani nie głosowała na Kaczyńskiego. Mam za to radę. Niech pani głosuje na Tuska, który nie tylko do was nie przyjedzie, nie tylko nie wyśle swojego ministra ale zabroni wam spotykania się i mówienia o rzezi na Wołyniu.
0
a czego mozna spodziewać sie po pisuarowym prezydencie, przecież jasnym jest, ze ten osobnik pojawia sie tam, gdzie przynosi mu to korzysc polityczną i potencjalny elektorat, a Kresowiacy to niestety grupa z roku na rok coraz mniej liczna. Ale faktem jest, że prezydĘt, który ma gębe napchana pokazowym patriotyzmem, swoim postepowanim w tej sprawie daje policzek tysiącom Polaków, szczególnie kresowiakom. Spin doktorzy bielan i kaminski dali d...y na calej linii . Ale nie martwcie się, drodzy Kresowiacy, kaczor przyleci do was za dwa lata, jak będzie prezydencka kampania wyborcza, wtedy o Was nie zapomni...
0
heh prezydent wszystkich polakow nie przyjedzie. haha. Obrazil sie? A moze ma w du***? a moze nie wie nic o Wolyniu:P fanem Tuska nie jestem, ale nie porownujmy poziomu kultury, oglady jego i Kaczynskiego. Dlatego twierdze - to, ze Tusk by przyjechal jest o wiele bardziej prawdopodobne. Zreszta co za roznica;) W kazdym razie jedno jest ABSOLUTNIE PEWNE. Za chwile zatwardzialy fan pisu napisze tak logiczne w swym absurdzie wytlumaczenie w tej sprawie, ze historia schowa sie pod stol;)) I bedzie to najlepsze stanowisko jakie byc moze. Hahahaha.
0
Droga Pani, pochodzę z Podola, z rodziny polsko-ukraińskiej. Obecnie mieszkam na Wołyniu. O strasznym losie wielu Polaków na tych terenach dowiedziałem się dopiero bliżej roku 2003, kiedy to wypadła rocznica. Zapewniam Pani, że my pamiętamy i będziemy pamiętać o Pani rodzinie, jak również o wielu innych polskich i ukraińskich rodzinach polecając w modlitwie ich dusze Panu Bogu. Mówię "my", bo jest nas bardzo wielu, którzy po ludzku i po chrześcijańsku podchodzą do tej klęski relacji polsko-ukraińskich nie mieszając w to obecnej polityki, ani obecnych polityków. Tego też Pani życzę z całym szacunkiem.
0
rozumię pani wzburzenie, ale jest pani niesprawiedliwa , BO TRZEBA ZROZUMIEĆ,ŻE PREZYDENT NAPRAWDĘ JEST PATRIOTĄ I PRAWDZIWYM POLAKIEM, ale też ma różne inne obowiązki, Chociaż jego udziału na FESTIWALU W SOPOCIE NIE P O P I E R A M!!!! nie można otwierać takiego festiwalu i tańczyć na grobie ofiar- to nie nasza kultura!!! Najlepij TUSK -- nic go sprawy polskie nie obchodzą, popiera ruskich, niemców i nikt się nie oburza!!!
0
Pani Kalinowska jest szpecem od zadymy i jest bardzo polityczna.
0
do "indie": miałas (-es) racje, juz sie odezwał
0
Przecież uczestniczył z Juszczenko w odsłanianiu pomnika tym bandziorom z UPA na Ukrainie.
0
...>Kresowiaków bulwersuje, że w tym samym czasie patronuje imprezie rozrywkowej - Festiwalowi Kultury Ukraińskiej w Sopocie...... No i pani Janina się dziwi,a sama stwierdza,że w tym samym czasie prezydent będzie patronował imprezie w Sopocie.Przecież przeydent ię nie rozerwie (jet tak mały że nie da rady) i nie będzie w 2-ch miejscach jednocześnie. No i aby stawiać prezydentowi jakiekolwiek zarzuty,najpierw trzeba sprawdzić kto pierwszy złożył prezydentowi zaproszenie.A wogóle może w tym czasie prezydent z rodziną i bratem chcą sobie odpocząć w Juracie po bardzo wyczerpującej pracy?Prezydent też ma swoje prawa i nie musi pracować całe 3 godziny dziennie. Kresowiakom proponuję,aby zamiast obecnego prezydenta,poprosili byłego prezydenta.Ten to potrafi rozmawiać z kresowiakami.Albo też można sobie poprosić jeszcze poprzedniego prezydenta.A w ostateczności ojca Rydzyka.Przynajmniej przez swoje media "puści" transmisję z kresowiackiej uroczystości
0
... a mnie w tym kraju już nic nie zdziwi!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: