Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krężnica Okrągła: Zderzenie motocyklisty z samochodem osobowym

Utworzony przez Beret - Genetic Patriot, 30 maja 2011 r. o 18:26 Powrót do artykułu
Barany pier***icie głupoty ! ! ! Chuja wiecie o jeździe motocyklem, a najwięcej gadacie ! To Wy nie macie wyobraźni pisać takie głupoty ! ! ! Żal mi Was lepiej idźcie pod sklep na tanie wino bo tylko takie wasze inspiracje na życie są ! Kierowca samochodu nie miał Prawa Jazdy, a dla tego, że zostało mu one zabrane za to, ze kierował samochodem po alkoholu, bardzo mądrze i widać co teraz spowodował. Chyba nie wiecie co się dzieje z motocyklistą, motocyklem i samochodem po uderzeniu po wyżej 100 km/h !!! Zresztą jak auto Francuskie wykonane z plastiku praktycznie dookoła miało się tak nie rozlecieć ? Nic w tym dziwnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chyba skuterem.Swoją drogą w Bełżycach od ok 2 lat (wysyp skuterów) coraz częściej dochodzi do wypadków ze skuterami bo dzieci myślą, że mają pojęcie o fizyce i przepisach.
następny ku*** znawca hahahahhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chyba skuterem. Swoją drogą w Bełżycach od ok 2 lat (wysyp skuterów) coraz częściej dochodzi do wypadków ze skuterami bo dzieci myślą, że mają pojęcie o fizyce i przepisach.
Wybacz , ale nie wiem po co pisałeś tego posta? Jeżeli na drodze pojawia się więcej pojazdów , jest więcej wypadków. Chciałeś zabłysnąć? Nie wyszło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hubert napisał:
następny ku*** znawca hahahahhahaha
życzę byś następnym razem przypier***ił w drzewo I nie cwaniakuj dzieciak. Matka Cie z niego zdrapie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nagonka napisał:
życzę byś następnym razem przypier***ił w drzewo I nie cwaniakuj dzieciak. Matka Cie z niego zdrapie.
Ujawnij Się jak taki cwaniaczek jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blabla napisał:
CZY KTOŚ MOŻE MI POWIEDZIEĆ W JAKIM STANIE JEST HUBERT?
nic mu nie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naszczęście nic mu nie jest ^^ a jak nie wiecie jak było to nie obrażajcie bo wam może się też coś podobnego przytrafić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze i Hubert jeździ jak wariat, czy tak jak piszecie, ale wypadek mogl sie zdarzyc kazdemu. Jeszcze, ze akurat wtedy jechal przepisowo, a jak jezdzi tak jak lubi, czyli na jednym kole jakos nic mu sie nie dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nagonka napisał:
życzę byś następnym razem przypier***ił w drzewo I nie cwaniakuj dzieciak. Matka Cie z niego zdrapie.
Może się przedstawisz? Chętnie poznam osobę, która życzy śmierci mojemu bratu? Ciekawa jestem co zrobiłaby Twoja "Matka" wiedząc jakim jesteś człowiekiem. A i ktoś wymyślił kiedyś takie mądre przysłowie " nie życz bliźniemu co tobie nie miłe"- nieraz się sprawdza;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klaudio, nie warto szarpać sobie nerwów na takich ludzi, jak nagonka. Z tych komentarzy wyczytałem,że Hubertowi nic poważnego się nie stało, a to jest najważniejsze. Życzę mu wytrwałości w tym małym lub dużym dla Niego cierpieniu oraz szybkiego powrotu do zdrowia. Jednocześnie proponuje mu pomoc. Proszę o jakiś kontakt do Ciebie (np. mail), żebyśmy porozmawiali o tym, nie chciałbym rozmawiać na komentarzach. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=zxf_nmo3M2Y zobacz, tak jeździ bełżycka elita motocyklowa a wy dzieci pochowajcie swoje pierdziawki do stodoły i weźcie się za naukę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny filmik. Szacun dla Ciebie Kijek, fakt nie masz pierdziawki i pewnie tez nie jesteś dzieckiem. Choć myślę, ze nie jedna kierownice połamałeś, hehe. Wiedz, ze pojazd mechaniczny służy do przemieszczania się (tak było w przypadku Huberta), a nie tylko do zabawy. Pozdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Fajny filmik. Szacun dla Ciebie Kijek, fakt nie masz pierdziawki i pewnie tez nie jesteś dzieckiem. Choć myślę, ze nie jedna kierownice połamałeś, hehe. Wiedz, ze pojazd mechaniczny służy do przemieszczania się (tak było w przypadku Huberta), a nie tylko do zabawy. Pozdr
To nie Kijek napisał tego posta, Jaa pozwoliłem sobie wkleić filmik, (tak a propos wątku motocyklowego) Pozdrawiam Ecosse Titanium Series FE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nagonka napisał:
życzę byś następnym razem przypier***ił w drzewo I nie cwaniakuj dzieciak. Matka Cie z niego zdrapie.
Co dał Ci ten komentarz? Miejmy nadzieję , że jest Ci lepiej po jego napisaniu , bo wkrótce Hubert wróci do jazdy motocyklem , a Ty dalej będziesz stał przy drodze , patrzył i zazdrościł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...