Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mieszkaniec zgłaszający tą sprawę ma 100% racji. Podobno w miejscowości Dziuchów też zbudował chodnik i sami mieszkańcy tej miejscowości się śmieją, że nie ma  nim kto chodzić, bo mieszkańcy jeżdżą samochodami. A ironiczne wypowiedzi Pana Wójta świadczą o bardzo dużej ignorancji mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Dzienniku Wschodni bardzo duże "chody" ma u Was ten czytelnik.Ja i moi znajomi piszą o innej gminie i jakoś cicho.Pozdrawiam Maniek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he a wójta gminy Melgiew to wręcz się boją caly dziennik lacznie z szefem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec zgłaszający tą sprawę ma 100% racji. Podobno w miejscowości Dziuchów też zbudował chodnik i sami mieszkańcy tej miejscowości się śmieją, że nie ma  nim kto chodzić, bo mieszkańcy jeżdżą samochodami. A ironiczne wypowiedzi Pana Wójta świadczą o bardzo dużej ignorancji mieszkańców.
Słabo poinformowany jesteś, bo w miejscowości Dziuchów powstał chodnik z funduszu wsi :-) a po chodniku chodzić będą dziecieki których coraz więcej na wsi jest :-) także trzeba wiedzieć zanim się napisze :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Nasz nic a nic nie robi dla siebie, naprawdę, bez bajek, święta gmina z wójtem i nic a nic znajomości żadnych, sami obcy , ani rodzina wójta ani radnych, żadnych powiązań, prace znajdują same obce osoby......jaja, jak ktoś w te brednie wierzy to chyba tylko chory na głowę,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabo poinformowany jesteś, bo w miejscowości Dziuchów powstał chodnik z funduszu wsi :-) a po chodniku chodzić będą dziecieki których coraz więcej na wsi jest :-) także trzeba wiedzieć zanim się napisze :-)
Będą to czas przyszły. Nic dodać w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zluzujcie gacie. Sam mieszkam w Pólku i dlatego, że przy tej drodze działki ma wójt to ja i moi sąsiedzi mamy chodzić i jeździć po klepisku? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja rodzinka mieszka przy jednej z tych dróg w Dysie. i co? dla nich między innymi jest ta droga i ich sąsiadów.. a dlaczego by nie.. jak powstała droga obok do kościoła za cmentarzem to wszyscy się cieszyli.. bo wiadomo że wygodniej górą jeździć dla wielu niż dołem wzdłuż rzeki A na tej  "tłuczniowo-polnej" dróżce, która była wcześniej do tych 6 posesji to nawet nie można było się minąć samochodem, była taka wąska, i jak na skrzyżowaniu widać było, że ktoś nią jedzie,  to drugi samochód musiał czekać, bo by się nie minęli, a z 1km ona ma..nie wiem jak daleko jest asfalt położony w tym miejscu   Wiadomo, że w wielu miejscach są podobne dróżki ale na raz się nie da robić wszystkich najpierw tu zrobią, potem tam... a że ów Czytelnik mieszka "tam" to i wścieka się że u niego nie ma "najpierw"..   A ten chodnik w Dysie do jednej posesji - jeśli mowa o tym chodniku przy drodze \z Lublina za wiaduktem w lewo ( teraz ta droga zamknięta) i tam dalej właśnie na jej końcu jest ów chodnik -to on rzeczywiście do jednej posesji prowadzi chóć dużo działek jest tam na sprzedaż..na razie jest niepotrzebny i mogli zbudować tam gdzie by ktoś z niego korzystał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, tak  inwestycje o których wspomina wójt dotyczą miejscowości, które wspiera przez całą swoją kadencję.... fakt w gminie są też pilniejsze inwestycje, które nie mogą się doczekać swojej kolejki.... może coś się zmieni, gdy nastąpi zmiana  po wyborach??????????? Faktycznie dziwnym trafem przestały przeszkadzać niektórym koligacje rodzinne i towarzyskie osób zatrudnionych w komórkach podległych wójtowi i jemu bezpośrednio....???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą to czas przyszły. Nic dodać w tym temacie.
Będą bo jakbyś był zorientowany to chodnik powstał późną jesienią a w zimie raczej dzieciaki po wsi nie spacerują :-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pan z peselu to zatrudnia  w gminie dużo dzieci ranych nieporanych i ciągnie inwestycje po poprzednim wójcie, ale ta wspaniała jego kampania z powbijanymi w rowach <> niestety się powiodła i mamy nieudacznika w gmine ale ludzie teraz już dobrze go rozszyfrwali to pierwsza tragiczna kadencja i osatnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po latach marazmu w gminie Niemce nareszcie robi się sporo ale zawsze znajdzie się jakiś maruda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec gminy Niemce nie mogę złego słowa powiedzieć na Wójta. Wystarczy cofnąć się kilka lat wstecz do poprzednich Wójtów, jeden sprzedał Pałac w Krasieninie za grosze, drugi nic nie robił tylko obiecywał a trzeci ostatni inwestował tylko w Niemcach. Może i Urbaś nie powinien zatrudniać co niektórych typu "Becon" ale każdy inny śmiem twierdzić robił by podobnie. Podsumowując gmina Niemce poszła za ostatniej kadencji bardzo mocno do przodu, w zasadzie zrobiono przez te ostatnie kilka lat tyle, przez ile nie udało się zrobić przez ostatnie 20 lat. Dużo nowych dróg asfaltowych, chodniki, oświetlenie ulic, remonty remiz, ośrodka zdrowia, zakupy nowych wozów strażackich, place zabaw, przedszkole i wiele innych o których Ja wiem. Uważam, że mieszkańcy powinni docenić to, że nasza gmina jest coraz piękniejsza i nowocześniejsza. Wiadomo że konkurenci już sobie ostrzą zęby na fotel ale myślę, że ciężko będzie im wygrać z dotychczasowym Wójtem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnosząc się do wypowiedzi naszego Wójta z peeselu, dawno nie słyszałem tak szyderczego i ironicznego nastawienia wobec społeczeństwa - jak to mówią "chłop ze wsi maże wyjść lecz wieś z chłopa raczej nie". Ciekawe czy ortografia poprawiona, bo chyba trochę kulała.   A jeżeli rozchodzi się o tę gminną inwestycję tj. drogę za cmentarzem w dysie, to zapomniał nasz wójt dodać, że wybudował też jej odnogę, która się kończy na bramie posesji swoich teściów.   Jeżeli chodzi o ten chodnik - może i potrzebny, ale czy konieczny skoro kończy się na posesji wójta.   Rodzina wójta, radnych, znajomuch pracje, bo co ma siedzieć na bezrobociu - potrzebna będzie duża miotła co by dobrze posprzątać. Szwagier w ZGK, Boczek w Urzędzie. Dlaczego w tych wszystkich niby konkursach to dys i okolice wygrywa - dlatego co ty miotła miała co wymieść.   Inwestycje - dlaczego tylko w kredycie, który wynosi jakieś z 18 mln - trudno się doliczyć bo tyle tego jest, ale odczujemy jak nam podatki podniosą.   Kartki świąteczne też za nasze pieniądze - taki skąpy, przecież nabrał kapuchy za dziłki pod obwodnicę, którą będzie miał za płotem - szkoda mu 400 zł.   Śmieci  - na nich trzeba zaoszczędzić - jakoś są gminy co dają pojemniki, worki, a nasza to i odbiór raz w miesiący zrobiła. Co mnie obchodzi bełkot Wójta, iż taki system się sprawdził Konopnicy. Do chuja tu są Niemce, jak się nie podoba to nich pan Wójt przeniesie się do Konopnicy, może tam wprowadzać swoje dyrdymały.            
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnosząc się do wypowiedzi naszego Wójta z peeselu, dawno nie słyszałem tak szyderczego i ironicznego nastawienia wobec społeczeństwa - jak to mówią "chłop ze wsi maże wyjść lecz wieś z chłopa raczej nie". Ciekawe czy ortografia poprawiona, bo chyba trochę kulała.   A jeżeli rozchodzi się o tę gminną inwestycję tj. drogę za cmentarzem w dysie, to zapomniał nasz wójt dodać, że wybudował też jej odnogę, która się kończy na bramie posesji swoich teściów.   Jeżeli chodzi o ten chodnik - może i potrzebny, ale czy konieczny skoro kończy się na posesji wójta.   Rodzina wójta, radnych, znajomuch pracje, bo co ma siedzieć na bezrobociu - potrzebna będzie duża miotła co by dobrze posprzątać. Szwagier w ZGK, Boczek w Urzędzie. Dlaczego w tych wszystkich niby konkursach to dys i okolice wygrywa - dlatego co ty miotła miała co wymieść.   Inwestycje - dlaczego tylko w kredycie, który wynosi jakieś z 18 mln - trudno się doliczyć bo tyle tego jest, ale odczujemy jak nam podatki podniosą.   Kartki świąteczne też za nasze pieniądze - taki skąpy, przecież nabrał kapuchy za dziłki pod obwodnicę, którą będzie miał za płotem - szkoda mu 400 zł.   Śmieci  - na nich trzeba zaoszczędzić - jakoś są gminy co dają pojemniki, worki, a nasza to i odbiór raz w miesiący zrobiła. Co mnie obchodzi bełkot Wójta, iż taki system się sprawdził Konopnicy. Do chuja tu są Niemce, jak się nie podoba to nich pan Wójt przeniesie się do Konopnicy, może tam wprowadzać swoje dyrdymały.
a pozostali z-ca wójta pani to rodzina, kierownik inwestycji to rodzina, itd. a ten Pan dyrektor zakładu gospodarki komunalnej któremu śmierdziały w wyborach judaszowe srebniki a przewodniczący rady i zastępca przewodniczącego i zatrudniona żona i córka itd.KLAN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnosząc się do wypowiedzi naszego Wójta z peeselu, dawno nie słyszałem tak szyderczego i ironicznego nastawienia wobec społeczeństwa - jak to mówią "chłop ze wsi maże wyjść lecz wieś z chłopa raczej nie". Ciekawe czy ortografia poprawiona, bo chyba trochę kulała.   A jeżeli rozchodzi się o tę gminną inwestycję tj. drogę za cmentarzem w dysie, to zapomniał nasz wójt dodać, że wybudował też jej odnogę, która się kończy na bramie posesji swoich teściów.   Jeżeli chodzi o ten chodnik - może i potrzebny, ale czy konieczny skoro kończy się na posesji wójta.   Rodzina wójta, radnych, znajomuch pracje, bo co ma siedzieć na bezrobociu - potrzebna będzie duża miotła co by dobrze posprzątać. Szwagier w ZGK, Boczek w Urzędzie. Dlaczego w tych wszystkich niby konkursach to dys i okolice wygrywa - dlatego co ty miotła miała co wymieść.   Inwestycje - dlaczego tylko w kredycie, który wynosi jakieś z 18 mln - trudno się doliczyć bo tyle tego jest, ale odczujemy jak nam podatki podniosą.   Kartki świąteczne też za nasze pieniądze - taki skąpy, przecież nabrał kapuchy za dziłki pod obwodnicę, którą będzie miał za płotem - szkoda mu 400 zł.   Śmieci  - na nich trzeba zaoszczędzić - jakoś są gminy co dają pojemniki, worki, a nasza to i odbiór raz w miesiący zrobiła. Co mnie obchodzi bełkot Wójta, iż taki system się sprawdził Konopnicy. Do chuja tu są Niemce, jak się nie podoba to nich pan Wójt przeniesie się do Konopnicy, może tam wprowadzać swoje dyrdymały.
a pozostali z-ca wójta pani to rodzina, kierownik inwestycji to rodzina, itd. a ten Pan dyrektor zakładu gospodarki komunalnej któremu śmierdziały w wyborach judaszowe srebniki a przewodniczący rady i zastępca przewodniczącego i zatrudniona żona i córka itd.KLAN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w tej Gminie od 8 lat i przez te lata bacznie obserwuję zmiany, a w tym przypadku na lepsze. Wreszcie coś się dzieje, coś się robi - niestety wiem też, że nie da się zrobić nigdy tak, aby wszyscy byli zadowoleni! Przykre jest tylko to, że Polacy mają z reguły skłonność do akcentowania elementów negatywnych, bardzo rzadko potrafią dostrzec te lepsze strony, a już mówić o nich to nierealne. I wiem o czym piszę, bo mieszkam w małej wsi, na której do niedawna nie było drogi - teraz jest - ale niektórzy Mieszkańcy nie są zadowoleni bo twierdzą, że jest za wąska :) ! Było błoto po kolana, teraz jest asfalt - ale cóż za wąski.  Zatem wybory wyborami, a obiektywizm obiektywizmem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odczepcie się od porządnego człowieka!!!! Tyle ile on zrobił, nie zrobił żaden inny wójt!!! Piszecie tylko o Dysie!!!! A może też kilka słów na + dla pozostałych miejscowości - inwestecji było wiele nie tylko w Dysie!! więc jeśli ktoś jest nie doinformowany to po co takie artykuły???!!!! Moim zdaniem najlepszy Wójt jaki kiedykolwiek był w gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, tak  inwestycje o których wspomina wójt dotyczą miejscowości, które wspiera przez całą swoją kadencję.... fakt w gminie są też pilniejsze inwestycje, które nie mogą się doczekać swojej kolejki.... może coś się zmieni, gdy nastąpi zmiana  po wyborach??????????? Faktycznie dziwnym trafem przestały przeszkadzać niektórym koligacje rodzinne i towarzyskie osób zatrudnionych w komórkach podległych wójtowi i jemu bezpośrednio....???????     Miejmy nadzieję że po wyborach się nic nie zmieni!!!!!  ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, tak  inwestycje o których wspomina wójt dotyczą miejscowości, które wspiera przez całą swoją kadencję.... fakt w gminie są też pilniejsze inwestycje, które nie mogą się doczekać swojej kolejki.... może coś się zmieni, gdy nastąpi zmiana  po wyborach??????????? Faktycznie dziwnym trafem przestały przeszkadzać niektórym koligacje rodzinne i towarzyskie osób zatrudnionych w komórkach podległych wójtowi i jemu bezpośrednio....???????
  Miejmy nadzieję że po wyborach się nic nie zmieni!!!  ;) ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...