Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzczonów: Radio w rękach opozycji

Utworzony przez Iwonka, 17 kwietnia 2015 r. o 09:22
  Ależ jesteś czujna, zwarta i gotowa :D   Wystarczy tylko "kiwnąć palcem" na forum, a już tłumaczysz się jak dziecko :P Nie pasuje, żeby dojrzała kobieta ekscytowała się internetem jak jakaś siksa z liceum ;)  
Jestem moderatorem, i traktuję to zadanie powaznie. To wszystko. Nie ekscytuję sie tym wszystkim ani trochę. Temat Krzczonowa zwisa mi dokladnie, bo tam nie mieszkam, ale musze przyznać, ze jest to po prostu bardzo zywe zagadnienie :)
Ostatnio edytowany 18 kwietnia 2015 r. o 18:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że robisz tę robotę społecznie? Wstydziła byś się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,właśnie znalazłam w sieci takie nowe radio [media]http://przemekkainel.pl/forum/rp.swf[/media]  
Cytuję, gdyż zamilkło : - )
Ostatnio edytowany 17 maja 2015 r. o 22:42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym wy tu dyskutujecię ??? Ja nic nie słyszę! Kręciłem gsłką w okolicach tej podanej częstotliwości i nic !!! Tu też nic nie słychać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś robi sobie jaja bo nie ma nic innego do powiedzenia zwykłe buractwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czy siak to zawsze forum będzie buractwem. Niczego nie załatwia a jest przytuliskiem sfrustrowanych życiowych nieudaczników. Zaglądając tu wiem co piszę :-) Człowiek spełniony, zadowolony z życia nie ma czasu ani ochoty na internetowe głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czy siak to zawsze forum będzie buractwem. Niczego nie załatwia a jest przytuliskiem sfrustrowanych życiowych nieudaczników. Zaglądając tu wiem co piszę :-) Człowiek spełniony, zadowolony z życia nie ma czasu ani ochoty na internetowe głupoty.
  Spoglądam na swoją twarz w lustrze, patrzę też głęboko w oczy Przemkowi i Agacie i co widzę ? Krzyk samotności, niezrozumienie i odrzucenie przez najbliższych, żal niewykorzystanych szans, , żal życia przepuszczonego pomiędzy palcami, zmarnowanego  czasu w internecie etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoglądam na swoją twarz w lustrze, patrzę też głęboko w oczy Przemkowi i Agacie i co widzę ? Krzyk samotności, niezrozumienie i odrzucenie przez najbliższych, żal niewykorzystanych szans, , żal życia przepuszczonego pomiędzy palcami, zmarnowanego  czasu w internecie etc
Wiesz? Polemizowanie z tym byłoby ponizej mojej godności.  Wszechwiedzacy się kużwa znalazł. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że robisz tę robotę społecznie? Wstydziła byś się...
Większość znanych mi forów jest moderowana za free. Takie hobby.  PS Proszę więcej nie pisać nic na mój temat. bo będe to kasować jako oftop. Jezeli ktos ma do mnie jakiekolwiek uwagi, lub potrzebuje sie podzielić dalsza analiza mojej osobowosci, prosze na priv. 
Ostatnio edytowany 19 kwietnia 2015 r. o 19:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu się wkuźwiasz. ;) Najpierw piszesz, że nie będziesz kasować żadnych wpisów a teraz chcesz zrobić wyjątek ? Jestem wszechwiedzący i dlatego ostrzegam Cię przed niebezpieczeństwem czytania tych setek bzdur po nocach. To zniszczy Twoją psychikę. Chcesz spolecznie coś robić, to rób rzeczy pożyteczne dla ludzi. Oprowadzaj za darmo po Lublinie szkolne wycieczki na przykład.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten bełkot zabija to forum jak nie macie lepszych tematów to zamknijcie je, czas na jaja minął wraz ze świętami wielkanocnymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu się wkuźwiasz. ;) Najpierw piszesz, że nie będziesz kasować żadnych wpisów a teraz chcesz zrobić wyjątek ? Jestem wszechwiedzący i dlatego ostrzegam Cię przed niebezpieczeństwem czytania tych setek bzdur po nocach. To zniszczy Twoją psychikę. Chcesz spolecznie coś robić, to rób rzeczy pożyteczne dla ludzi. Oprowadzaj za darmo po Lublinie szkolne wycieczki na przykład    
  Moja zapowiedz niekasowania wpisów dotyczyła czego innego. Nie chce mi sie juz teraz wyjasniac całej tej sytuacji.  Setki bzdur - nie czytam całego forum. Po kilku latach moderowania mam doświadczenie, które tematy są, że tak sie wyrażę - chamogenne lub hejterogenne. Do nich zagladam w pierwszej kolejności. Moderowanie nie zajmuje mi specjalnie duzo czasu.  PS jakbys nie wiedział - całe swoje dorosłe zycie zaiwaniam jako wolontariusz. A oprowadzać też oprowadzam za damo, chociaz nie szkolne wycieczki, a np. dzieci z domów dziecka. 
Ostatnio edytowany 19 kwietnia 2015 r. o 19:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmij się wolontariatem pomagaj potrzebującym to sobie odpuść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   
Moja zapowiedz niekasowania wpisów dotyczyła czego innego. Nie chce mi sie juz teraz wyjasniac całej tej sytuacji.  Setki bzdur - nie czytam całego forum. Po kilku latach moderowania mam doświadczenie, które tematy są, że tak sie wyrażę - chamogenne lub hejterogenne. Do nich zagladam w pierwszej kolejności. Moderowanie nie zajmuje mi specjalnie duzo czasu.  PS jakbys nie wiedział - całe swoje dorosłe zycie zaiwaniam jako wolontariusz. A oprowadzać też oprowadzam za damo, chociaz nie szkolne wycieczki, a np. dzieci z domów dziecka.
    Ksiądz wjechał w auto i zabił narzeczonych miesiąc przed ślubem to jest temat chamogenny i nic tam nie robisz
To był mój kuzyn i jego przyszła zona 16 maja mieli się pobrać a jakiś pie... Kleryk zamiast uważać na drodze pewnie już nie mógł się doczekać kiedy zdejmie majtki koleżance tak bardzo się spieszył!!! KOSZMAR...
chamskich wypowiedzi tam nie brakuje jak przystało na Kraśnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki! Ale na przyszłość prosze mi  zgłaszac na priv. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmij się wolontariatem pomagaj potrzebującym to sobie odpuść
  Dokładnie! Tutaj Twoja praca jest niewidoczna. Nie jesteś potrzebna tej wąskiej grupie chamów i hejterów, która tu odreagowuje swoje niepowodzenia. Nie świadoma i też nieliczna grupa czytelników DW próbuje coś zmienić... tłumaczyć, walczyć z tym. Zupełnie nie potrzebnie, bo zdecydowaną większość tych odsłon generują  zacietrzewieni autorzy chamskich wpisów,. co to sprawdzają kilka razy na godzinę reakcję innych na napisaną głupotę. Wszyscy normalni powinni zostawić w spokoju tę kloakę niech ona sobie będzie, niech trwa.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Babsztyl lubi ploty i dlatego się w tym babra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Jakie ploty Ty tu widzisz? Na czyj temat? Ech...a tak nawiasem mówiac,,,o wiele wiekszymi plotkarzami są faceci, tylko sie nie chca nigdy przyznac :D
Ostatnio edytowany 20 kwietnia 2015 r. o 15:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tu tylko ogólnie na całym forum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taqk szczerze Ci napiszę, że trzeba miec mocno niepoukładane zycie, tak w wymiarze wewnętrznym jak i zewnetrznym, zeby dawać posłuchu plotkom. Wszyscy plotkarze, z którymi się w zyciu zetknęłam, byli własnie tacy - nieuporzadkowani  i  nieszczęsliwi. 
Ostatnio edytowany 21 kwietnia 2015 r. o 11:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...