Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzczonow - wybory samorządowe

Utworzony przez Przemysław Leniak, 10 września 2014 r. o 11:37
;-) takie życie... skoro państwo akceptuje pracę na czarno to i brak dochodowego Vat za to spływa tak czy siak hmm gdybym ja startował na wójta Krzczonowa to ojej mógłbym chyba wygrać z obecnym wójtem ja mam w "swoim" wątku  4028 a on miał 1665 głosów gdybym https://www.youtube.com/watch?v=-YwR5pFiS5I dobranoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś niemrawy początek tej wyborczej kampanii. Słaby kontakt ze społeczeństwem albo tylko ja jestem niedoinformowany. Naprawdę nikt nic nie wie - kto, gdzie i kiedy zamierza spotykać się z wyborcami? Przecież mamy tu informatorów "z pierwszej ręki".
Ostatnio edytowany 9 października 2014 r. o 13:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest oficjalna informacja "Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam mieszkańców Gminy Krzczonów na spotkania informacyjne. 11 października godz 19.00 Krzczonów Drugi, 12 października godz.13.00 Krzczonów (ROKiS), 12 października godz. 16.00 Sobieska Wola (OSP), 18 października godz. 19.00 Kosarzew (OSP)24 października godz.18.00 Olszanka, 25 października godz.19.00 Walentynów (OSP) 8 listopada godz.19.00 Krzczonów Trzeci (OSP) Wszystkich zinteresowanych przyszłością Naszej Gminy, serdecznie zapraszam. Do zobaczenia:)"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komitet Prawo i rodzina z nikim się nie spotyka? Proszę o zaproszenie. Przyjmę za free.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;-) takie życie... skoro państwo akceptuje pracę na czarno to i brak dochodowego Vat za to spływa tak czy siak hmm gdybym ja startował na wójta Krzczonowa to ojej mógłbym chyba wygrać z obecnym wójtem ja mam w "swoim" wątku  4028 a on miał 1665 głosów gdybym youtube.com/watch?v=-YwR5pFiS5I dobranoc
No stary nie rżnij głupa, proszę cię po raz kolejny. Te słupki w twoim wątku są sztucznie pompowane. Sam sporo nabijasz, a twoich fanów możnaby zabrać małym busikiem. Resztę dokładają roboty sieciowe, te z wyszukiwarek Bing, Google i Yahoo przerzucają ten wątek dwa, trzy razy na dobę. Masz dosłownie kilkanaście osób, które systematycznie tu zaglądają... zapewne ze strachu przed twoimi prawniczymi wybrykami. Jakbyś tak się wstrzymał z pisaniem w swoim wątku( i inni też) na kilka dni to zobaczysz, że odsłony ustabilizują się na  niższym poziomie i będą niemalże identyczne każdej doby. To właśnie bedzie praca tych robotów indeksujących. B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba pomyliłeś wątki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komitet Prawo i rodzina z nikim się nie spotyka? Proszę o zaproszenie. Przyjmę za free.
no właśnie też, czekam na jakieś działania, podobno wójt tydzień temu był na "piątkowym targu" uścisnąć dłonie mieszkańcom, byłem robić zakupy ale nie spotkałem, musimy go jakoś zachęcić, ma ktoś jakieś pomysły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proście a będzie wam dane powiadają ;-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możliwość bezpłatnej reklamy (spotkania z wyborcami) należy docenić i przynajmniej próbować w jakiś sposób wykorzystać. Strategicznie lepiej spotykać się jako ten drugi, tak przypuszczam.   Kto wie, może kiedyś doczekamy się prawdziwej debaty i bezpośredniej konfrontacji kandydatów, wtedy będzie jak w TV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proście a będzie wam dane powiadają ;-)  
jak to mówią w marketingu są dwie strategię "push" i "pull";   tu chyba mamy do czynienia z tym drugim("strategia „pull” polega na wzbudzeniu u odbiorcy potrzeby lub chęci do dobrowolnego zapoznania się z przekazem reklamowym") tyle, że gdzie ten przekaz reklamowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm ale się porobiło... bez reklamy to już nikt nie kupi? ... wójt powinien się bronić marką wyrobioną podczas kadencji nie to żebym kpił - bynajmniej  dopiero jak ktoś kto kończy kadencję zaczyna się zachowywać jak Żuk czyli siupa i pajacyki robi to widać że ma miękko... ... ale tak czy siak wszystko zależy od pomysłu jak przekonać wyborców ... nie to żebym ukrywał komu kibicuję  ale nie przesadzajmy  to nie jest wojna am tym bardziej otwarcie Biedronki czy innego Tesco trupy mogą powstrzymać się z padaniem  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm ale się porobiło... bez reklamy to już nikt nie kupi? ... wójt powinien się bronić marką wyrobioną podczas kadencji nie to żebym kpił - bynajmniej  dopiero jak ktoś kto kończy kadencję zaczyna się zachowywać jak Żuk czyli siupa i pajacyki robi to widać że ma miękko... ... ale tak czy siak wszystko zależy od pomysłu jak przekonać wyborców ... nie to żebym ukrywał komu kibicuję  ale nie przesadzajmy  to nie jest wojna am tym bardziej otwarcie Biedronki czy innego Tesco trupy mogą powstrzymać się z padaniem  
Podsiadłemu można parę rzeczy zarzucić,ale nie braku kultury...jaka była mijająca kadencja każdy widzi, nie potrzebuje taniej reklamy z "siupami i pajacykami" bo to pomysł innego komitetu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podsiadłemu można parę rzeczy zarzucić,ale nie braku kultury...jaka była mijająca kadencja każdy widzi, nie potrzebuje taniej reklamy z "siupami i pajacykami" bo to pomysł innego komitetu 
to PO wystawia kogoś w Krzczonowie czy o Żuku piszesz? ... słyszałem że PiS wystawił swoją listę w Krzczonowie - kto wie coś więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzieś padły zarzuty braku kultury czy coś mnie minęło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli mamy dokonywać wyboru tylko na podstawie oceny mijającej kadencji to czarno widzę szanse kandydata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli mamy dokonywać wyboru tylko na podstawie oceny mijającej kadencji to czarno widzę szanse kandydata
najlepiej udawać,ze nic sie nie widzi i szerzyc propagande,ze nic nie zrobil,ale rozumiem, trzeba dać szanse "cudotwórczyni"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadna propaganda po prostu uważam, że stanowczo za mało, część inwestycji nie udanych lub niepotrzebnych, porównując z innymi wypada nie powiem tragicznie ale bardzo blado z tym trudno będzie polemizować, wiem zaraz zaczniesz o budżecie, ale zanim zaczniesz sprawdź budżety innych a oprócz inwestycji są jeszcze inne sprawy o których niezręcznie pisać bo trzeba by personalnie jest bardzo dużo zarzutów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadna propaganda po prostu uważam, że stanowczo za mało, część inwestycji nie udanych lub niepotrzebnych, porównując z innymi wypada nie powiem tragicznie ale bardzo blado z tym trudno będzie polemizować, wiem zaraz zaczniesz o budżecie, ale zanim zaczniesz sprawdź budżety innych a oprócz inwestycji są jeszcze inne sprawy o których niezręcznie pisać bo trzeba by personalnie jest bardzo dużo zarzutów
z tymi zachwytami nad jedną, a zarzutami nad drugim prawda jest taka,ze ona lezy po środku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętajmy również o tym, że to jest tylko walka wyborcza, a nie wojna i nie wszystkie chwyty są dozwolone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...