Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Grabczuk z zarzutem

Utworzony przez KREDA, 4 stycznia 2008 r. o 05:03 Powrót do artykułu
A moze ta Mazurek ma rodzinne koneksje z Kaczorem bo on tez jakis niepelny na rozumie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta Mazurek jest uczciwa , a tego o grabczuku powiedzieć chyba nie można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KREDA napisał:
A moze ta Mazurek ma rodzinne koneksje z Kaczorem bo on tez jakis niepelny na rozumie
Mazurek jest uczciwa, czego chyba o Grabczuku powiedzieć nie można i nie obrzucaj jej błotem tylko weż na leczenie Grabczuka- najlepiej psychiatryczne :
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana Krzysztofa Grabczuka znam już kilka lat i wiem,że to bardzo uczciwy człowiek z zasadami.Nawet jeśli wystąpiły jakieś niprawidłowości z jego winy to zrobił to w dobrej wierze i w poczuciu niesienia pomocy innym.Niestety PiS traci władzę w sejmiku a każdy wie,że pan Grabczuk jest poważnym kandydatem na stanowisko Marszałka więc trzeba jakoś go wyeliminować matodami rodem z PRLu!Czyli postawić zarzuty.Widać "kaczynizacja" jeszcze na lubelszczyżnie postępuje-znaleść "coś" za wszelką cenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje zdanie o Panu Grabczuku jest bardzo złe, jednak nie mi go oceniać. Nie uważam jednak aby to miało jakieś znaczenie w tej sprawie, co robi prywatnie czy jest moralny itp. Uważam że postąpił jak mu dyktowało sumienie, chcial pomóc i tyle, u nas prawo jest tak skonstruowane ze jak nie zakręcisz to i nie masz. Oczywiście nie może to byc jakąś normą do której mamy się stosować wszyscy, no wyszlo jakoś glupio, teraz zrobimy z tego wielką aferę ale czy warto ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Moje zdanie o Panu Grabczuku jest bardzo złe, jednak nie mi go oceniać. Nie uważam jednak aby to miało jakieś znaczenie w tej sprawie, co robi prywatnie czy jest moralny itp. Uważam że postąpił jak mu dyktowało sumienie, chcial pomóc i tyle, u nas prawo jest tak skonstruowane ze jak nie zakręcisz to i nie masz. Oczywiście nie może to byc jakąś normą do której mamy się stosować wszyscy, no wyszlo jakoś glupio, teraz zrobimy z tego wielką aferę ale czy warto ??
moje zdanie o grabczuku też jest bardzo złe i nie obchodzi mnie jego moralności z kim się prowadza , śpi czy kogo klepie po tyłku.Ale pośwadczenie nieprawdy ma zwiazek z jego praca a nie moralnością , a cel nie uświęca środków i metod działania . Grabczuk niech nie robi z siebie męczennika , uczciwie też można pracować , działać , trzeba tylko umieć i chcieć , a nie naciągać prawo i głupio się tłumaczyć.I niech idzie w ministry jak najszybciej tu mniej bedzie szkodził, bo to ,że w sejmiku koalicji nie ma to chyba też jego duża zasługa-jak sądzę zręcznego manipulatora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też znam pana Grabczuka, niestety nie mogę powiedzieć o nim nic miłego ani pozytywnego. Owszem jest skuteczny ale dla mnie osobiście sposób po trupach do celu jest nie do przyjęcia. Warto też pamiętać o jego morale które pozostawia wiele do życzenia. Niech jednak niczego się nie obawia przecież ministrem sprawiedliwości jest pan Ćwiąkalski, adwokat wielu "przedsiębiorczych" ludzi. Zapewne więc sprawa będzie umorzona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma czego sie obawiac, wszyscy zapaśnicy staną za nim murem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś sprawdzi ośrodek Caritas, czy tak naprawdę świadczy on pomoc potrzebującym. A może w swoim sprawozdaniu ośrodek pochwali się "imprezami" organizowanymi przez Pana G. i wieloma innymi?????? Mówię Wam, to ciekawy wątek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni brudny atak PiS. Według nich przestępstwem jest już nawet pomaganie ludziom. Tak ich boli ich przegrana, że już nawet z komunstami się zwąchali i atakują kościół. To smutne, że żyjemy w takim kraju, gdzie ubeckimi metodami niszczy się przeciwników politycznych, bez względu na zasady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katolik napisał:
Ostatni brudny atak PiS. Według nich przestępstwem jest już nawet pomaganie ludziom. Tak ich boli ich przegrana, że już nawet z komunstami się zwąchali i atakują kościół. To smutne, że żyjemy w takim kraju, gdzie ubeckimi metodami niszczy się przeciwników politycznych, bez względu na zasady.
Z komuchami to się zwąchał komitet wyborczy Krzysztofa Grabczuka"Razem dla Chełma" podpisał z SLD-owska prezydent Chełma jakieś porozumienie, albo jak kto woli lojalkę rodem z PRL. Tego nie zrobił PiS.I kto tu z kim się zwąchał.A pomagać ludziom można uczciwie, a nie rzucać pomówienia na PiS czy prokuraturę .Niech wreszcie sąd weźmie się za złodziejaszków ,zdzieli po łapach żeby nie okradli państwa .Niech okradają sie nawzajem jak to lubią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy w Chełmie wiedzą że tak naprawdę nie chodzi o tę sprawe tylko o niezgodnie z prawem wykorzystane środki PFRON przekazane CARITAS. Przypomonam, że pełnomocnikiem prezydenta do spraw PEFRON była obecna poseł PIS pani Beata Mazurek, dyrektorem MOPR w Chełmie koleżanka pani poseł pani Anna Kobierska. To nie prezydent ale właśnie zarzadzajace PEFRONEM zawarły umowy z CARITASEM, co miesiąc przekazyłały kolejne transze środków finansowych, mimo że nie było rozliczeń poprzednich transz. Po ujawnieniu tej smutnej prawdy obie panie - za sprawa pana Grabczuka, straciły pracę w chełmskim samorządzie. Dziwne że końcowy wynik tej sprawy, nie został ujawniony opinii publicznej, mimo że przez ostatnie dwa lata rządził PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełmianin zapomniałeś dopisać, że pp. Grabczuk i Kamiński bardzo dobrze się znają. Jeżeli pp. Mazurek i Kobierska zrobiły coś niezgodnie z prawem to i im prokuratura postawi zarzuty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~chełmianin~ napisał:
Wszyscy w Chełmie wiedzą że tak naprawdę nie chodzi o tę sprawe tylko o niezgodnie z prawem wykorzystane środki PFRON przekazane CARITAS. Przypomonam, że pełnomocnikiem prezydenta do spraw PEFRON była obecna poseł PIS pani Beata Mazurek, dyrektorem MOPR w Chełmie koleżanka pani poseł pani Anna Kobierska. To nie prezydent ale właśnie zarzadzajace PEFRONEM zawarły umowy z CARITASEM, co miesiąc przekazyłały kolejne transze środków finansowych, mimo że nie było rozliczeń poprzednich transz. Po ujawnieniu tej smutnej prawdy obie panie - za sprawa pana Grabczuka, straciły pracę w chełmskim samorządzie. Dziwne że końcowy wynik tej sprawy, nie został ujawniony opinii publicznej, mimo że przez ostatnie dwa lata rządził PIS.
Dziwne, że nikt nie wie żeo obie te Panie same odeszły z pracy, gdyż nie chciały odpowiadzć za rzeczy, które "robił" Krzyś G. z Grzesiem K. . A robili brydkie rzeczy oj brzydkie. Rzeczy których ani osoba duchowna anie funkcjonariusz publiczny robić nie powinni. Mam nadzieję że potwierdz to sąd i żaden z tych panów już nic takiego więcej nie zrobi, bo poprostu nie bedzie miał okazji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojej czyżby to był Krzysio Grabczuk, ten sędzia zapaśniczy? Pamiętam go z obozu sportowego ze Spały, ja trenowałam LA, a on rządził tam z działaczami, m. in. A Supronem... No ale minęło już... ładnych lat i chłopiec si lekko w latach posuną i ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
apollo napisał:
Pana Krzysztofa Grabczuka znam już kilka lat i wiem,że to bardzo uczciwy człowiek z zasadami.Nawet jeśli wystąpiły jakieś niprawidłowości z jego winy to zrobił to w dobrej wierze i w poczuciu niesienia pomocy innym.Niestety PiS traci władzę w sejmiku a każdy wie,że pan Grabczuk jest poważnym kandydatem na stanowisko Marszałka więc trzeba jakoś go wyeliminować matodami rodem z PRLu!Czyli postawić zarzuty.Widać "kaczynizacja" jeszcze na lubelszczyżnie postępuje-znaleść "coś" za wszelką cenę.
PIS?? hehehe ja bym raczej poszukał troche bliżej tak 4 pokoje bliżęj....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bwpo napisał:
Chełmianin zapomniałeś dopisać, że pp. Grabczuk i Kamiński bardzo dobrze się znają. Jeżeli pp. Mazurek i Kobierska zrobiły coś niezgodnie z prawem to i im prokuratura postawi zarzuty.
Czy Pan Grabczuk i ks. Kamiński to przyjaciele tego nie wiem. Wiem natomiast,że to p. Grabczuk, powołał p. Kobierską na stanowisko dyrektora MOPR w Chełmie, a p. Mazurek na stanowisko pełnomocnika przezydenta ds. PEFRON. Wiem również, że to my chełmscy podatmicy płaciliśmy tym paniom wielotysięczne wynagrodzenia i mam prawo wymagać rozliczenia tych pań ze sposobu wykonania przez nie obowiązków służbowych. Wiem również że prawo nie zezwala na przekazywanie kolejnych transz środków finansowych pochodzących z funduszy publicznych bez rozliczenia poprzednio już udzielonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~chełmianin~ napisał:
Wszyscy w Chełmie wiedzą że tak naprawdę nie chodzi o tę sprawe tylko o niezgodnie z prawem wykorzystane środki PFRON przekazane CARITAS. Przypomonam, że pełnomocnikiem prezydenta do spraw PEFRON była obecna poseł PIS pani Beata Mazurek, dyrektorem MOPR w Chełmie koleżanka pani poseł pani Anna Kobierska. To nie prezydent ale właśnie zarzadzajace PEFRONEM zawarły umowy z CARITASEM, co miesiąc przekazyłały kolejne transze środków finansowych, mimo że nie było rozliczeń poprzednich transz. Po ujawnieniu tej smutnej prawdy obie panie - za sprawa pana Grabczuka, straciły pracę w chełmskim samorządzie. Dziwne że końcowy wynik tej sprawy, nie został ujawniony opinii publicznej, mimo że przez ostatnie dwa lata rządził PIS.
słuchaj chełmianinie, gdybyś był choć trochę inteligentny , obiektywny i interesował sie sprawami NASZEGO miasta, a nie tylko ślepo wierzył Grabczukowi to byś wiedział ,że Pani Poseł nigdy nie była pełnomocnikiem prezydenta do spraw PFRON bo takiego stanowiska w urzędzie miasta nie było, a umowę z CARITASEM zawarł właśnie grabczuk a nie wskazane panie. i to był problem. więc jak nie wierz jak było to nie pleć bzdur i nie obrażaj kobiet, chyba ,że ci za to płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~chełmianin~ napisał:
Czy Pan Grabczuk i ks. Kamiński to przyjaciele tego nie wiem. Wiem natomiast,że to p. Grabczuk, powołał p. Kobierską na stanowisko dyrektora MOPR w Chełmie, a p. Mazurek na stanowisko pełnomocnika przezydenta ds. PEFRON. Wiem również, że to my chełmscy podatmicy płaciliśmy tym paniom wielotysięczne wynagrodzenia i mam prawo wymagać rozliczenia tych pań ze sposobu wykonania przez nie obowiązków służbowych. Wiem również że prawo nie zezwala na przekazywanie kolejnych transz środków finansowych pochodzących z funduszy publicznych bez rozliczenia poprzednio już udzielonych.
gościu bardzo mało wiesz.Nie było stanowiska pełnomocnika prezydenta ds. PFRON więc pani Mazurek nie mogła nim być..i nie obrzucaj jej błotem.Ja wiem ,że gdyby te panie żle wykonywały swoja pracę dziś też miały postawione zarzuty.a tak nie jest; wiem też ,że grabczuk który zawarł umowę z caritasem i formalnie tylko on mógł coś z nia zrobić , to nie zrobił nic choć oficjalnie o problemach był informowany. chciał wrobić obie panie w nieuczciwość ale mu się nie udało bo one są mądrzejsze i wiedzą jak się wydaje publiczne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ho, ho, nawet nazwisko pisane małą literką. Co za język, co za składnia, ile nienawiści i pogardy. Dokładnie tyle samo ile jest zawarte w jednym ze zdań w komentowanym artykule. Nigdzie nie pisałem, że stanowisko pełnomocnika d.s. PFRON było w urzędzie miasta. Takiego, całkowicie zbędnego stanowiska wogóle nie było w Chełmie! Powstało ono w MOPR dopiero po zatrudnieniu tam p.Mazurek po tym jak p. Mazurek przejęła po p. Grabczuku mandat radnej Rady Miasta Chełm. Óczesna prasa pisała o p. Mazurek "od dnia 1 lutego 2003 roku pełnomocnik dyrektora MOPR d,s realizacji i zadań ze środków PEFRON". Znam nawet treść pieczątki służbowej jaką wówczs się posługiwała. Pisałem tylko, że do dnia dzisiejszego nie poinformowano opinii publicznej o finale tej sprawy (chodzi o 245 tys zł na budowę ośrodka oraz o miliony przekazane w misięcznych ratach na jego działalność).Pytałem tylko o to jak można było przekazywać kolejne pieniądze nie mając rozliczenia poprzednich? Czy to tak trudno sprawdzić czyje podpisy figurują na poleceniach przelewów? Czy trzeba na to aż tylu lat? Nikogo o nic nie oskarżam. Tylko pytam. Nauczyłem się takiego obywatelskiego postępowania od p.poseł B, Mazurek. wszak to p. poseł składała wnioski do prokuratury o sprawdzenie czy nie popełniono przestępstwa, z zastrzeżeniem, że nikogo o nic nie oskarża. Prasa pisała o takich faktach np; Prosiła o sprawdzenie czy p. Grabczuk nie naruszył prawa budując własny dom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...