Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Hetman z PSL zostanie marszałkiem województwa?

Utworzony przez sztorm, 24 listopada 2010 r. o 07:25 Powrót do artykułu
kemor napisał:
Czy pan przynajmniej zna Pana Hetmana ? Co można mówić nie znając ! Jak by koleś obejrzał chociaż jedno wystąpienie Pana Hetman to jestem pewien odpowiedź jest jedna - SUPER FACET I TYLKO TAKI NA MARSZAŁKA
Logo:" PSL Lubelszczyzny" a nie województwa lubelskiego i o czym mówisz Panie kolego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto wie ilu ludzi z chełma zatrudniono w różnych urzędach w lublinie za panowania grapczuka? pewnie juz się pakują ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kemor napisał:
Czy pan przynajmniej zna Pana Hetmana ? Co można mówić nie znając ! Jak by koleś obejrzał chociaż jedno wystąpienie Pana Hetman to jestem pewien odpowiedź jest jedna - SUPER FACET I TYLKO TAKI NA MARSZAŁKA
Czy super facet tego nie wiem ,ale w roli marszałka jak najbardziej odpowiada mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max napisał:
kto wie ilu ludzi z chełma zatrudniono w różnych urzędach w lublinie za panowania grapczuka? pewnie juz się pakują ha ha ha
+Mało tego zrobił to w sposób odbiegający od zwyczajów przyjętych w cywilizowanym kraju, więc chełmofon na łeb za robotę i powrót do "macierzy" razem z hałastrą rozbestwionych - niektórych dupków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczycie, że idzie nowe lepsze pokolenie fachowców. Krzysztof Hetman wiceminister Rozwoju Regionalnego to jest kandydat bardzo dobry. PSL zaczyna stawiać na młodych ekspertów przykład Pana Jarubasa ze Świętokrzyskiego wiek 36 lat marszałek województwa, ceniony młody człowiek wynik ponad 31 tysięcy głosów. To jest dopiero początek zmian zrównoważonych a nie wyrzucania, kłótni czy wykluczeń. Młodzi ze starymi muszą się dogadać i tak zaczyna być w PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Marszałkiem powinien byc Grabczuk.On naprawde zna sie na rzeczy. to najlepszy marszałek jakiego miała lubelszczyzna . Sprawdzil sie i uzyskal buzo glosow, jest bardzo polularny. Każdy inny kandydat to blad .a Grabczuk moze jeszcze duzo zrobic dla lubelszczyzny. tylko grabczuk
+ To była by obraza dla lublina ten człek nie zrobił nic jedynie srtoił piórka i jako kawaler na wydaniu zajmował się .... zalotami a Krzysztf Hetman jak samo nazwisko wskazuje TO JEST HETMAN , hetman prawie koronny to go predestynuje do zajmowania wysokich stanowisk, zresztą jako v-ce minister dał się poznać,że lubelszczyzna to jego miejsce na ziemi, on kieruje programem POLSKA WSCHODNIA i on" dał" na ten cel prawie 2,5 mld zł. Pokażcie kto ma takie zasługi ?? Gdzie jest tak godny tego zaszczytnego stanowiska człowiek w okolicach Lublina jak Hetman. To naprawdę wspaniały młody człowiek, któremu się chce i umie pracować dla dobra innych. To nasz człowiek z Warszawy a nie z chełma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Marszałkiem powinien byc Grabczuk.On naprawde zna sie na rzeczy. to najlepszy marszałek jakiego miała lubelszczyzna . Sprawdzil sie i uzyskal buzo glosow, jest bardzo polularny. Każdy inny kandydat to blad .a Grabczuk moze jeszcze duzo zrobic dla lubelszczyzny. tylko grabczuk
BZDURA, NAJGORSZY OD 4-ECH KADENCJI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też uważam, że Hetman pasuje najbardziej do fotela marszałka. Czas na młodych, a nie na 50+, którzy myślą tylko jak tu "dojechać na intratnym stołku do emerytury". Niech będzie "Wielki Hetman Koronny" (szkoda, że nie z Zamościa )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JO napisał:
Czy ty znasz Pana Hetmana ? Co można mówić jak się nie zna ! Jak by koleś wysłuchał chociaż jedno wystąpienie Pana Hetmana to jestem pewien odpowiedź jest jedna - TYLKO TAKI NA MARSZAŁKA TO GWARANT POSTĘPU NA LUBELSZCZYŹNIE żadne chełmiaki, lotniskowce i pruszony nie dorastają mu do pięt. Zresztą zobaczycie myślę niedługo. Kochani wierzcie to jest TO.
Od kiedy to PSL jest partią postępu? Chyba coś ci się pomyliło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm ale z was rasisci regionalni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzi z PSLu wchodzą do gry. Zaczyna się robić ciekawie, Pawlak nie jest despotą jak Tusk czy Kaczyński, pozwala na własne myślenie w partii, pozwalając na to ludziom mądrym i tym którzy chcą coś zrobić. Na lubelszczyźnie i w całej Polsce wyborcy zaczynają "grać w zielone", bo nie ma tu fanatyzmu, PRu tylko praca od podstaw. Wchodzą młodzi z PSLu i to zaczyna być widoczne. Świeża krew-gotowa do pracy. Nie są jak Grabczuk który chował wszystkie projekty do szuflady bo się bał podpisać, przez co z wydawaniem funduszy jesteśmy w plecy jako region. PSL pozyskiwał, a PO nie umiała wydać-więc o czym tu mowa. . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Marszałkiem powinien byc Grabczuk.On naprawde zna sie na rzeczy. to najlepszy marszałek jakiego miała lubelszczyzna . Sprawdzil sie i uzyskal buzo glosow, jest bardzo polularny. Każdy inny kandydat to blad .a Grabczuk moze jeszcze duzo zrobic dla lubelszczyzny. tylko grabczuk
ta chełmska gnida? nigdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Sosnowski????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młode osoby muszą wchodzić częściej do polityki i obierać ważne stanowiska.. Bez tego będziemy lubelskim zaściankiem i dziurą moherową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo hetmam jest hetmam a tuman jest dr.tuman
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to hetman zechce przenieść lotnisko pod lubartów, zepsuje wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goszka napisał:
A Sosnowski????
A Pan Sosnowski zrobił co do niego należało, czyli zdobył prawie 18,5 tyś. głosów czyli drugi najlepszy wynik w województwie. Startował z mojego okręgu więc miałem okazję oddać na niego głos, tak żeby nie było wątpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Marszałkiem powinien byc Grabczuk.On naprawde zna sie na rzeczy. to najlepszy marszałek jakiego miała lubelszczyzna . Sprawdzil sie i uzyskal buzo glosow, jest bardzo polularny. Każdy inny kandydat to blad .a Grabczuk moze jeszcze duzo zrobic dla lubelszczyzny. tylko grabczuk
No jak ja bym ładował kasę z funduszy głównie w swoją Chełmską małą ojczyznę (albo ile stoi pod urzędem samochodów z LCH??) to i 100 tys głosów bym zdobył!! Co zrobił dla całego województwa??? Wykorzystanie środków unijnych na poziomie 11% i ostatnie miejsce w kraju to ten sukces??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to znowu będą układy, kto gdzie kase wyrwie, jak z niedźwiadą w sprawie lotnicka. psl wykupilo pole w niedziadzie aby miec na czym zarobic a jak wygrał świdnik to blokowali jak tylko mogli aby nie doszlo do budowy. ale mamy polityke na lubelszczyznie, jak nie ciemnota to kombinatorstwo. kiedy la lubelszczyzna zrozumie ze sami sobie szkodzą. szkoda ze tu mieszkam i jestem ofiarą techniki rządzenia strikte ze wschodu - aby sie nachapac i nie martwic sie o rozwój spolecznosci lokalnej bo po co, spoleczenstwo jak jest biedne to jest latwe do manipulacji i zrobi wszystko za pare groszy bo coś do garka tzreba wlazyc. LUDZIE KIEDY WY ZMĄDRZEJECIE !!! dlaczego głosujecie jak frustraci? prehistoria niech zostanie w muzeum a nie ideologią. szkoda słów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie PSL,w rządzie tych parę procent się stawia, w samorządach to samo. Trybunał orzekł niezgodność z Konstytucją KRUS-u, ale Tusk nie ruszy bo się boi,naród niech do nich dopłaca! co jest? Może miastowi niech się na wieś przeniosą, bo nas czapki nakryły. Grabczuk ma jak widzę najwięcej głosów, a tu jakiś Herman się pcha,a kto to taki? Zielono mi,szpinakowo,mam dosyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...