Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Jan Paweł II nie miał żadnych armat, wojsk, banków i mnóstwa pieniędzy" i kto to mówi stał na czele najbardziej wpływowej organizacji na świecie która dysponuję niewyobrażalną ilością pieniędzy ale pomimo tego nie wspomógł nikogo z potrzebujących w krajach do których pielgrzymował(np. Afryka). Wojska i armaty już były za czasów św. inkwizycji i oby więcej nie powtórzyły się te przeklęte czasy. chociaż biorąc pod uwagę zachłanność kleru to całkiem możliwe zwłaszcza w czasach gdy naiwne owieczki zaczynają uciekać z kościoła O dziwo ten nowy błogosławiony za czasów swojej kadencji nic nie zrobił z pedofilią w kościele chociaż doskonale o tym wiedział a nawet pomagał w ukryciu tych faktów. No i mamy świętego wielce błogosławionego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maureen Dowd to żydówka nagrodzona przez Pulitzera.Taka narżnie w każdą gojowską miskę bo z tym już się rodzi i z tym schodzi z tego świata.Zamordowali Chrystusa w jakże okrutny sposób -nawet jeżeli nie uwierzyli w to,że ten jest zesłańcem Boga Ojca to czym aż tak zawinił aby już jako człowieka poddać takim mękom ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Armiliusz napisał:
Maureen Dowd to żydówka nagrodzona przez Pulitzera.Taka narżnie w każdą gojowską miskę bo z tym już się rodzi i z tym schodzi z tego świata.Zamordowali Chrystusa w jakże okrutny sposób -nawet jeżeli nie uwierzyli w to,że ten jest zesłańcem Boga Ojca to czym aż tak zawinił aby już jako człowieka poddać takim mękom ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Armiliuszu, Nie wiem czy jesteś kobietą czy mężczyzną, ale prawdopodobnie Katolikiem jak ja. Prawdą jest, że Jezus Chrystus został ukrzyżowany własnie przez Żydów. Jednak z Twojego listu zionie nienawiść i jak widać brak Ci elementarnej wiedzy nt. pochodzenia Jezusa Chrystusa. Otóż pragnę Ci przekazać, że Jezus Chrystus urodził się w żydowskiej rodzinie. A co do jego ukrzyżowania, to w mojej ocenie nie należy rozpatrywać zbrodni w kontekście jej popełnienia przez Żydów, bo to nie ma znaczenia. W grę wchodzi tutaj jedynie człowiek jako taki, dobry lub zły, porządny lub nikczemny. Zatem gorąco zachęcam do większej powściągliwości w wyrażaniu swoich opinii, a także do modlitwy o większe zrozumienie i tolerancję. Osoby jak Ty Armiliuszu prawdopodobnie pozostają na etapie wiary, w której Święta Trójca to Pan Jezus, Św. Józef i Maryja. Przez takie osoby jak Ty Armiliuszu, Polacy są w świecie postrzegani jako antysemicka ciemnota. Pozdrawiam Robert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Armiliuszu, Nie wiem czy jesteś kobietą czy mężczyzną, ale prawdopodobnie Katolikiem jak ja. Prawdą jest, że Jezus Chrystus został ukrzyżowany własnie przez Żydów. Jednak z Twojego listu zionie nienawiść i jak widać brak Ci elementarnej wiedzy nt. pochodzenia Jezusa Chrystusa. Otóż pragnę Ci przekazać, że Jezus Chrystus urodził się w żydowskiej rodzinie. A co do jego ukrzyżowania, to w mojej ocenie nie należy rozpatrywać zbrodni w kontekście jej popełnienia przez Żydów, bo to nie ma znaczenia. W grę wchodzi tutaj jedynie człowiek jako taki, dobry lub zły, porządny lub nikczemny. Zatem gorąco zachęcam do większej powściągliwości w wyrażaniu swoich opinii, a także do modlitwy o większe zrozumienie i tolerancję. Osoby jak Ty Armiliuszu prawdopodobnie pozostają na etapie wiary, w której Święta Trójca to Pan Jezus, Św. Józef i Maryja. Przez takie osoby jak Ty Armiliuszu, Polacy są w świecie postrzegani jako antysemicka ciemnota. Pozdrawiam Robert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych moich braci najmniejszych mnieście uczynili"......I księża,papieże,świeccy.......Tylko często brakuje niektórym cech homo sapiens.Chyba dlatego,że to ogniwa pośrednie pomiędzy gadami i ludźmi....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda co piszesz. Tylko zauważ z jaką łatwością dostrzegamy brak człowieczeństwa,zło i wady innych,a trudniej o samokrytykę czy chociażby jakiś umiar. O świętych trudno,ale znam jednego takiego GADA... (a może i wielu z sobą włącznie... )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...