Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na wsi to i tak dzieci i ich rodzice będą uważane za winnych, winnych ataku na duszpasterza, kościół i takie tam. Ciemno na wsi jeszcze jak w .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...dyrektorka szkoły stała się jedną z licznych ofiar systemu! Strach przed przełożonymi i Kurią sparaliżował ludzki odruch działania na rzecz poszkodowanych dzieci. Jestem daleka od rzucania kamieniem w tę kobietę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wystarczy nam dowodów na potrzebę zaprzestania tzw. nauczania religii w szkołach? Bajki o gadających wężach, zakazanych jabłkach i dorosłym mężczyźnie pomykających po wodzie nie są dziedziną nauki! Chyba, że "niepokalane poczęcie" będzie omawiane i dyskutowane w rzetelnej formie informacji o technice in vitro! W wyścigu do cywilizacji nasze dzieci potrzebują więcej lekcji chemii, fizyki i matematyki, niż kuglarskich zabaw zboczeńców i  hochsztaplerów w sutannach! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był kiedyś kapłan, któremu postawiono podobne zarzuty.. Wymierzyl sam sobie karę, podpalił się... Na cmentarzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to od wykształconej kadry pedagogicznej należało oczekiwać ostrej reakcji. jaka rezygnacja ludzie na takich stanowiskach powinni odpowiadać za brak pomocy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niesprawiedliwość jakaś - powinien awansować na nuncjusza z którego brał przykład
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ten duchowny, to doskonały nauczyciel i pedagog! Miejmy nadzieję, iż pokornie przeprosi za niestosowne zachowanie! Kara może być dotkliwa i upokarzająca, ale powinna być sprawiedliwa! Proponowałbym co najmniej osiem miesięcy prac społecznych w przedszkolu ... Po odbyciu zasądzonej kary należałoby zagospodarować tego fachowca i wyznaczyć na wychowawcę w którymś z licznych seminariów duchownych! O ile mnie pamięć nie myli, to nadal jest wakat w Poznaniu po abp Petzu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEGO KSIĘDZA ZMIELIĆ A MIĘSO ROZRZUCIĆ LISOM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 dlaczego nie trafil pod cele? prawo jest takie same dla wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był kiedyś kapłan, któremu postawiono podobne zarzuty.. Wymierzyl sam sobie karę, podpalił się... Na cmentarzu
w ŁOPIENNIKU NADRZECZNYM kilka lat temu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wystarczy nam dowodów na potrzebę zaprzestania tzw. nauczania religii w szkołach? Bajki o gadających wężach, zakazanych jabłkach i dorosłym mężczyźnie pomykających po wodzie nie są dziedziną nauki! Chyba, że "niepokalane poczęcie" będzie omawiane i dyskutowane w rzetelnej formie informacji o technice in vitro! W wyścigu do cywilizacji nasze dzieci potrzebują więcej lekcji chemii, fizyki i matematyki, niż kuglarskich zabaw zboczeńców i  hochsztaplerów w sutannach! 
do tych cudowności dorzucam ci jeszcze KRZACZKA GOREJĄCEGO ale ze wstydu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja byłam u tego ksiedza u spowiedzi i jak tu teraz sie spowiadac ,,,masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo, plikociarnia zajarała i trafia w klawiaturę kompa :wub:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie go przeniosą do innej parafii ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie, że "wykładał na uczelni." --- chyba "wkładał"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie, że "wykładał na uczelni." --- chyba "wkładał"....
Co za obłuda !  z swoją córką robisz to samo chamie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wystarczy nam dowodów na potrzebę zaprzestania tzw. nauczania religii w szkołach? Bajki o gadających wężach, zakazanych jabłkach i dorosłym mężczyźnie pomykających po wodzie nie są dziedziną nauki! Chyba, że "niepokalane poczęcie" będzie omawiane i dyskutowane w rzetelnej formie informacji o technice in vitro! W wyścigu do cywilizacji nasze dzieci potrzebują więcej lekcji chemii, fizyki i matematyki, niż kuglarskich zabaw zboczeńców i  hochsztaplerów w sutannach! 
prawda popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja byłam u tego ksiedza u spowiedzi i jak tu teraz sie spowiadac ,,,masakra
to teraz dziękując Bogu za zBAWIENIE śpiewaj Pieśń Uwielbienia: "PENIS ANGELICUS"       https://www.youtube.com/watch?v=PK3TeWqSAZk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja byłam u tego ksiedza u spowiedzi i jak tu teraz sie spowiadac ,,,masakra
Przyjdż teraz do mnie kruszynko,ja ci to wszystko wynagrodzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...