Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kat napisał:
w głębi serca jest jak każdy klecha, gdy chce ukłuć czai się jak wąż
Spróbuj dostrzec w tym człowieku pozytywne cechy charakteru.Kto z was jest bez grzechu niech pirwszy rzuci kamień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kat napisał:
w głębi serca jest jak każdy klecha, gdy chce ukłuć czai się jak wąż
Tak. I odgryza rączki dzieciom. A tak w ogóle to masz fajnych klechów w rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Spróbuj dostrzec w tym człowieku pozytywne cechy charakteru.Kto z was jest bez grzechu niech pirwszy rzuci kamień.
Słuchaj Gość. Nie pisz do kata takim trudnym jezykiem bo on nie wie o co chodzi. Nie widzisz, że jego przemyślenia są tak głębokie jak spodek do góry dnem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wąski w biodrach napisał:
Słuchaj Gość. Nie pisz do kata takim trudnym jezykiem bo on nie wie o co chodzi. Nie widzisz, że jego przemyślenia są tak głębokie jak spodek do góry dnem.
Dziwny jest ten świat...,a może ja do niego nie pasuję.Cóż jakoś trzeba żyć nawet w tym popapranym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE!!! dajcie wszyscy spokój. nie ksiadz powinien wyleciec lecz tylko ta osoba która wymysla na księdza brednie. Nie rozumiem ludzi którzy nie chodza do koscioła a tak z pełna gębą wypowiadają sie na temat proboszcza. Nie znasz całej sprawy- nie oceniaj. Co może poprzedni ksiarz był lepszy?? moze niektórzy ludzie nie wiedza co ten ksiadz wyprawiał na katechezach.bardzo dobrze ze już go nie ma. A ksiądz Andrzejewski jest dobrym człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego mnie nie przesladuja a pije codziennie i nikt nic o mnie nie napisal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolo napisał:
dlaczego mnie nie przesladuja a pije codziennie i nikt nic o mnie nie napisal
nie ujawniaj sie bo na ciebie tez znajda haczyk:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przecież wódka jest dla ludzi, a ksiądz też człowiek.
tak tak popieram to twoje rozumowaie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sgslkfjdsklfmsdlkfjnsdf napisał:
...no jasne, bo najlepszy jest ksiądz, który się izoluje i wywyższa. W zasadzie lepiej żeby bił i macał dzieci w szkole jak poprzednik, którego bronili Ci, którzy teraz atakują. Ksiądz, który był tutaj jeszcze wcześniej też lubił sobie wypić, a jakoś wszyscy go uwielbiali. Zresztą sam nigdy nie widziałem pijanego księdza Andrzejewskiego. ... i zostawił w uj długów obecnemu, kupił organy za 50 tys i dzwon ze swoim imieniem, bez którego kościół chyba zawaliłby się. Kosił przy tym kasę z parafianów aż do bólu. Jeszcze tylko brakowało złotych klamek w kościele i wodotrysków w zachrystii... ...samej sobie wdzięczna jesteś? ... bo jak się nie ma do czego przyje.ać, to do przejęzyczeń trzeba. Brawo! To jest powód żeby zniszczyć człowiekowi opinię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może sam byłeś pijany w pasterkę źle usłyszałeś!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi o 10 przykazań ale o podstawowe Ojcze Nasz a to już problem rodziców szanowne parafianki ,a jak boli chodzenie do kościoła to zamiennie w szkole jest etyka. Z etyki koleżanka po fachu postawi lepszą ocenę i ksiądz nie będzie szykanowany.Dodam tylko, że najlepiej poprawia się świat zaczynając od własnego podwórka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem parafianką Rzeczycy Ziemiańskiej, może nie uczęszczam często do Kościoła ale mogę ocenić zachowanie księdza po wypowiedziach innych ludzi miedzy innymi dzieci i emerytek. Sam mój 10 letni siostrzeniec nie raz powtarzał, że czuć od księdza alkohol...wiele razy powtarzał, że smieja sie z zachowania ksiedza ( mniedzy innym z tego, ze to żul). A dlaczego osoby wypowiadajace sie w gazecie bronia Go nie maja z nim blizszego kontaktu a nawet jedna z tych osob ma stycznosc z alkoholem. Swój swojego broni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo...moja sasiadka jest w gazecie:P lece po autograf:D oprócz plotek gdzie by chodziła jak nie do Koscioła???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mocherowe laski!!! i tak który by nie był ksiądz to i tak za pogrzeb wszyscy zapłacimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdybym ja jako matka naduzywała alkoholu to zostałabym pozbawiona opieki rodzicielskiej. Ksiądz potrzebuje pomocy, poniewaz alkohol to choroba i nie ma miejsca wsrod dorastaajcych dzieci. Chyle czoło przed nauczycielami, że widzą zło. Choć ciężka czeka ich droga i musza mieć dużo siły aby stawić temu wyzwaniu czoło. Sami pomyslcie jaki mialo by interes takie małe dziecko oczerniając ksiedza, ze czuc od niego alkohol. Dziecko to prawdziwy psycholog. Wiem na przykładzie poniewaz wychowałam 3 dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh...co Tu robić w taki nudny, zimny wieczór...chyba spocze do ksiedza na party:) bedzie kawka, alkohol a może zajrzy w moja dusze. ps. piękne ma kwiaty:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zoja napisał:
Nie chodzi o 10 przykazań ale o podstawowe Ojcze Nasz a to już problem rodziców szanowne parafianki ,a jak boli chodzenie do kościoła to zamiennie w szkole jest etyka. Z etyki koleżanka po fachu postawi lepszą ocenę i ksiądz nie będzie szykanowany.Dodam tylko, że najlepiej poprawia się świat zaczynając od własnego podwórka.
Czyje widzi się pod lasem,a swego pod nosem nie dostrzega.Tak zastanówcie się nad sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadek napisał:
jestem parafianką Rzeczycy Ziemiańskiej, może nie uczęszczam często do Kościoła ale mogę ocenić zachowanie księdza po wypowiedziach innych ludzi miedzy innymi dzieci i emerytek. Sam mój 10 letni siostrzeniec nie raz powtarzał, że czuć od księdza alkohol...wiele razy powtarzał, że smieja sie z zachowania ksiedza ( mniedzy innym z tego, ze to żul). A dlaczego osoby wypowiadajace sie w gazecie bronia Go nie maja z nim blizszego kontaktu a nawet jedna z tych osob ma stycznosc z alkoholem. Swój swojego broni!!!
Słuchaj no Kolego. To tak jak ja bym przyszedł do Ciebie i chciał Cię leczyć z trypra. Musisz go mieć bo jakiś imbecyle tak na wsi powiedzieli bo ich siostrzeniec widział jak lałeś. Wali mnie to, że nikt z poważnych ludzi tego nie stwierdził, żaden lekarz, ani nawt znachor. Mi wystarczy opinia tych imbecyli. I jak sie teraz czujesz ty syfilisie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamuśka napisał:
gdybym ja jako matka naduzywała alkoholu to zostałabym pozbawiona opieki rodzicielskiej. Ksiądz potrzebuje pomocy, poniewaz alkohol to choroba i nie ma miejsca wsrod dorastaajcych dzieci. Chyle czoło przed nauczycielami, że widzą zło. Choć ciężka czeka ich droga i musza mieć dużo siły aby stawić temu wyzwaniu czoło. Sami pomyslcie jaki mialo by interes takie małe dziecko oczerniając ksiedza, ze czuc od niego alkohol. Dziecko to prawdziwy psycholog. Wiem na przykładzie poniewaz wychowałam 3 dzieci.
Ach siostro najdroższa. Twoje dzieci chyba niepokalanie poczęte, skoro są prawdziwymi psychologami. Ogromna kariera przed nimi. W wieku 12 lat będą profesorami, może nawet premierami. Ty sama widzę, że potrafisz przez 10 ścian chorobę alkoholową stwierdzić. Zastanawia mnie tylko, czemu tak nauczycieli bronisz. Chyba tylko po to, żeby im za każdym razem przypominać, że tak ich broniłaś przed hienami, żeby tylko te Twoje geniusze psychologii nie zostali na drugi rok w tej samej klasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamuśka napisał:
gdybym ja jako matka naduzywała alkoholu to zostałabym pozbawiona opieki rodzicielskiej. Ksiądz potrzebuje pomocy, poniewaz alkohol to choroba i nie ma miejsca wsrod dorastaajcych dzieci. Chyle czoło przed nauczycielami, że widzą zło. Choć ciężka czeka ich droga i musza mieć dużo siły aby stawić temu wyzwaniu czoło. Sami pomyslcie jaki mialo by interes takie małe dziecko oczerniając ksiedza, ze czuc od niego alkohol. Dziecko to prawdziwy psycholog. Wiem na przykładzie poniewaz wychowałam 3 dzieci.
To prawda, dzieci to świetni obserwatorzy i jak kalka przebijają zachowania i teksty używane przez rodziców w domu i słysząc od mamy, że ksiądz pije przekażą newsa reszcie szpanując informacją. A mamusi trójki dzieci przeszkadza zapach alkocholu od tego księdza, a zły dotyk poprzedniego nie bolał? To się chyba jakoś nazywa proszę mamusi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...