Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na wsi to i tak dzieci i ich rodzice będą uważane za winnych, winnych ataku na duszpasterza, kościół i takie tam. Ciemno na wsi jeszcze jak w .....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...dyrektorka szkoły stała się jedną z licznych ofiar systemu! Strach przed przełożonymi i Kurią sparaliżował ludzki odruch działania na rzecz poszkodowanych dzieci. Jestem daleka od rzucania kamieniem w tę kobietę!
0
Nie wystarczy nam dowodów na potrzebę zaprzestania tzw. nauczania religii w szkołach? Bajki o gadających wężach, zakazanych jabłkach i dorosłym mężczyźnie pomykających po wodzie nie są dziedziną nauki! Chyba, że "niepokalane poczęcie" będzie omawiane i dyskutowane w rzetelnej formie informacji o technice in vitro! W wyścigu do cywilizacji nasze dzieci potrzebują więcej lekcji chemii, fizyki i matematyki, niż kuglarskich zabaw zboczeńców i  hochsztaplerów w sutannach! 
0
Był kiedyś kapłan, któremu postawiono podobne zarzuty.. Wymierzyl sam sobie karę, podpalił się... Na cmentarzu
0
to od wykształconej kadry pedagogicznej należało oczekiwać ostrej reakcji. jaka rezygnacja ludzie na takich stanowiskach powinni odpowiadać za brak pomocy
0
to niesprawiedliwość jakaś - powinien awansować na nuncjusza z którego brał przykład
0
...ten duchowny, to doskonały nauczyciel i pedagog! Miejmy nadzieję, iż pokornie przeprosi za niestosowne zachowanie! Kara może być dotkliwa i upokarzająca, ale powinna być sprawiedliwa! Proponowałbym co najmniej osiem miesięcy prac społecznych w przedszkolu ... Po odbyciu zasądzonej kary należałoby zagospodarować tego fachowca i wyznaczyć na wychowawcę w którymś z licznych seminariów duchownych! O ile mnie pamięć nie myli, to nadal jest wakat w Poznaniu po abp Petzu ...
0
TEGO KSIĘDZA ZMIELIĆ A MIĘSO ROZRZUCIĆ LISOM.
0
 dlaczego nie trafil pod cele? prawo jest takie same dla wszystkich.
0
Był kiedyś kapłan, któremu postawiono podobne zarzuty.. Wymierzyl sam sobie karę, podpalił się... Na cmentarzu
w ŁOPIENNIKU NADRZECZNYM kilka lat temu!
0
Nie wystarczy nam dowodów na potrzebę zaprzestania tzw. nauczania religii w szkołach? Bajki o gadających wężach, zakazanych jabłkach i dorosłym mężczyźnie pomykających po wodzie nie są dziedziną nauki! Chyba, że "niepokalane poczęcie" będzie omawiane i dyskutowane w rzetelnej formie informacji o technice in vitro! W wyścigu do cywilizacji nasze dzieci potrzebują więcej lekcji chemii, fizyki i matematyki, niż kuglarskich zabaw zboczeńców i  hochsztaplerów w sutannach! 
do tych cudowności dorzucam ci jeszcze KRZACZKA GOREJĄCEGO ale ze wstydu!
0
a ja byłam u tego ksiedza u spowiedzi i jak tu teraz sie spowiadac ,,,masakra
0
Oooo, plikociarnia zajarała i trafia w klawiaturę kompa :wub:
0
Pewnie go przeniosą do innej parafii ;)
0
Piszecie, że "wykładał na uczelni." --- chyba "wkładał"....
0
Piszecie, że "wykładał na uczelni." --- chyba "wkładał"....
Co za obłuda !  z swoją córką robisz to samo chamie !!!
0
prawda popieram
0
to teraz dziękując Bogu za zBAWIENIE śpiewaj Pieśń Uwielbienia: "PENIS ANGELICUS"       https://www.youtube.com/watch?v=PK3TeWqSAZk
0
masakra
0
Przyjdż teraz do mnie kruszynko,ja ci to wszystko wynagrodzę.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: