Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto ma krowę, ten dostanie 142,5 euro

Utworzony przez Janek, 3 lutego 2010 r. o 08:50 Powrót do artykułu
Moja teściowa to niezła krowa. Ciekawe czy i mi dadzą dopłatę jak złożę wniosek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już Gienia T. sprzedaje wszystkie żaby sie załapać na ta kasę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na byka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już widzę jak co bardziej pomyslowi poslowie z PSL i nie tylko skupuja krowy na swoje nazwisko. Cholerna banda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek napisał:
Moja teściowa to niezła krowa. Ciekawe czy i mi dadzą dopłatę jak złożę wniosek?
Spadaj KASTRACIE UMYSŁOWY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byki nie doźywają do 36 miesiecy,max. to 23 mies.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEŚCIOWA napisał:
Spadaj KASTRACIE UMYSŁOWY !!!
Pocałuj mnie w du..pę i wyliż mi jaja krowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędasy brukselskie (a może i polskie również?) najpierw tak skonstruowali prawo, że chłopi pozbyli się krów, a teraz będą dawać dopłaty - ale tylko tym, którzy jakimś cudem uchowali swoją Krasulę. Natomiast zgodnie z linią ideologiczną biurokracji: "KUŁAKOM" (czyli tym, którzy posiadają 10 i więcej krów) POWIEDZIELI STANOWCZE NIE! I słusznie! Jeszcze mogli by się za bardzo wzbogacić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mleczarnie w woj .lubelskim skupują od rolników mleko w cenie od 0,45 do max 0,89 groszy za litr połowa rolników polikwidował stada a teraz dopiero będą dopłacać . Lepie niech dadzą odpowiednią ceną za mleko i rolnicy będą mieli gdzieś ich dopłaty a nie rzucą grosze za ciężką pracę i nadstawiają się dopłatami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co to jest!!! troche lepiej jak 10 euro na miesiąc... co to za pieniądze, ta banda kombinuje jak tu chłopa omamić zeby krowy trzymał i mleko za bezcen oddawał... przecież wystarczy odrobine mleko podnieść w skupie i wyjdzie pięc razy wiecej na jedną krowę i bez biurokracji, pisania, sprawdzania.... aha, a co będą urzędasy robiły, muszą papierzyska przekładać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...