Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto nie musi płacić abonamentu RTV

Utworzony przez buudda, 9 lutego 2010 r. o 15:24 Powrót do artykułu
Kto nie musi płacić abonamentu RTV? Każdy kto nie ma ochoty. Wystarczy wyrejstrować radioodbiornik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale za co ten abonament ?? Za manie telewizora ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiałbym chyba upaść na łeb,żeby zapłacić tym złodziejom chociaż złotówkę.Śmieję się w nos tym,którzy dają się naciągać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buudda napisał:
Kto nie musi płacić abonamentu RTV? Każdy kto nie ma ochoty. Wystarczy wyrejstrować radioodbiornik
nic dodać, nic ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko bez sensu, bo mało kto teraz ogląda telewizory i radia, które przeważnie leżą wyrzucone na strychy lub na śmiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę dni temu miałem okazję przeglądać czasopismo z 1999 r. o tematyce telewizyjno - satelitarnej. Był tam między innymi artykuł o (nie)płaceniu abonamentu. Dokładnie takie samo biadolenie jak teraz: że wpływy się zmniejszają, że misja itp. bzdury. Gdyby nie data na okładce, można by odnieść wrażenie, że to najnowszy numer współczesnego tytułu prasowego. To po pierwsze, a po drugie zdaje się, że w ustawie o radiofonii i telewizji jest taki mniej więcej ustęp, należy wnosić opłaty za posiadanie odbiornika zdolnego do natychmiastowego odbioru audycji. Wynika z tego, że jeżeli wkrótce TV przejdzie na nadawanie programów w systemie MPEG-4, a ktoś nie posiada odbiornika "cyfrowego" to płacić nie musi! I po sprawie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ciekawe mam cyfrówke i jeszcze mam płacić za nic???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle, u nas wszystko jest zniekształcone jak w krzywym zwierciadle. Konieczność ponoszenia abonamentu RTV, nawet mimo korzystania z usług operatora tv cyfrowej, który uiszcza przecież TVP stosowne opłaty. Pozostaje czekać, aż komuś przyjdzie nakaz zapłaty i sprawą po wszystkich instancjach zajmie się Trybunał Konstytucyjny lub ETS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Premier Tusk powiedział,ŻE NIKT NIE PŁACI ABONAMENTU! To może się przesłyszałem i mowił to PółTusk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze tvp robiła wszystko abym nie miał ich sygnału.Umowy na wyłączność z operatorem nie moim czy sygnał tvp1 hd w jakimś drogim pakiecie.Na przyziemnej musiał bym się domyślać co widać.Więc się odzwyczaiłem od oglądania i płacenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płaćmy,płaćmy, aby dziennikarzom żyło się lepiej-tak mało przecież zarabiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...