Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

kto odsnieza Bełżyce i kiedy?

Utworzony przez bce, 9 lutego 2010 r. o 11:17
bo jest to zrobione byle jak czy to zgodne z prawem ze przy parkingu na Fabrycznej jest zwal sniegu uniemozliwiajacy dojazd karetki w razie potrzeby a wysiadajac z samochodu o ile uda nam sie wjechac na parking bo snieg lezy gruba warstwa, mimo ze raz parking byl odsniezony, musimy pokonac przeszkode w postaci tzw. wybijacza zebow czyli zwalowi sniegu o duzej wysokosci czy w razie dalszych opadow wysokosc tego walu p. wchodzeniowego znaczaco wzrosnie? czy odsniezanie chodnikow polega na posypaniu ich piaskiem? ktos bierze za to pieniadze i jesli ma robic to byle jak niech nie udaje ze pracuje i zwolni stanowisko pracy w Krasniku bezrobotni odsniezaja u nas nie moga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parkingu nikt nie odsnieza bo jak plug jedzie o 6 to stoja samochody i to jest najwiekszy problem bo nie mozna kartki wywiesic ze w dniu tym i tym bedzie odsniezany parking i zeby nie stawiac samochodow... to jest zbyt ciezkie zadanie dzis slonce swieci to moze sie samo rozpusci... ochrona ze spomaszu sama musiala odsniezyc sciezke na chodniku zeby pracownicy mogli przejsc z blokow bo inni sie do tego nie poczuwaja jak powiedzialam pani w zarzadzie drog ze podam to do gazety to z wielkim oburzeniem powiedziala NIECH MNIE PANI NIE STRASZY NIE LUBIE JAK KTOS MI MOWI ZE MAM ZROBIC JUZ ZARAZ ZADZWONIE DO KIEROWCY ZAPYTAM jednym slowem czekajmy do wiosny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na fabrycznej była taka ślizgawka z 3 tygodnie, że nie jeden poleciał na bok czy inny samochód a na parkingach to masakra ! Powinni o 1 w nocy przejechać pługiem jakby nie było samochodów, albo takim czymś http://www.youtube.com/watch?v=2jPMuCHXfhk i po problemie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety ale chyba nikomu nie przeszkadza to ze lod kilka tygodni na ulicy zalega jak sie zobaczy jak auto ledwo sie toczy na lodzie bo kola sie ciezko kreca i jeszcze ktos wejdzie nagle bez patrzenia na ulice - wiec poslizg i jazda bokiem gwarantowana, albo jak dzieci sie nie rozejrza i wychodza pod nadjezdzajaca L to sie wlosy na glowie jeza chyba naprawde musi sie cos wydarzyc zeby ktos sie tym zainteresowal osoba sprawna moze spokojnie wybic zeby na tej gorce ze sniegu ale co kogo to obchodzi kazdy odwala byle jak robote i tak zaplaca wiec zamowmy wiecej slonca bo inaczej nic nie pomoze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zeby wyjechac ze slynnego parkingu na fabrycznej wiekszym samochodem cofajac to trzeba zdrowo przywalic w zaspe i mowiac wiekszy samochod naprawde nie mam na mysli ciezarowki tylko sedana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie wyjechac ale najpierw trzeba tam wjechac... a to tez problem, bo sniegu przybywa wies na calego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto widział, żeby odśnieżać wieś?! zresztą od kiedy "bełżycokom" śnieg w ich wiosce przeszkadza? chyba tylko taką porę jak dzisiaj kiedy w piątek po południu zjeżdżają z CITY (Lublina)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spox napisał:
kto widział, żeby odśnieżać wieś?! zresztą od kiedy "bełżycokom" śnieg w ich wiosce przeszkadza? chyba tylko taką porę jak dzisiaj kiedy w piątek po południu zjeżdżają z CITY (Lublina)
nie wiem czy oprocz internetu masz jakis swiat realny ale sa ludzie ktorzy potrzebuja odejsc troche dalej od komputera niz tylko do kuchni czy wc a maja tez auta ktorymi sie poruszaja jak nie wiesz na jakich zasadach to polega to poszukaj w internecie a ze ty mala niedorajda jestes i nie umiesz upomniec sie o swoje to masz problem z wyjsciem z domu i siedzisz tylko przy internecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem o co tyle szumu. Bełżyce już dawno utraciły status miasteczka. Teraz to tylko mieścina, a właściwie osiedle-sypialnia dla pracujących w Lublinie ludzi, rodem z podbełżyckich wiosek. Widok bełżyckiego rynku wszelkim przejezdnym doskonale uświadamia jak bardzo mieszkańcy Bełżyc dbają o swoje "miasto". Prywatnie to nie dziwię im się, trudno angażować się w świat,w którym spędza się tylko noce, tudzież letnie długie wieczory. Nie ma co się dziwić, miasteczka pokroju Bełżyc będą zanikać. Za daleko i zbyt brzydko (same pola) by skusić do zamieszkania tam lubelaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniatowa, X-te pokolenie napisał:
Nie rozumiem o co tyle szumu. Bełżyce już dawno utraciły status miasteczka. Teraz to tylko mieścina, a właściwie osiedle-sypialnia dla pracujących w Lublinie ludzi, rodem z podbełżyckich wiosek. Widok bełżyckiego rynku wszelkim przejezdnym doskonale uświadamia jak bardzo mieszkańcy Bełżyc dbają o swoje "miasto". Prywatnie to nie dziwię im się, trudno angażować się w świat,w którym spędza się tylko noce, tudzież letnie długie wieczory. Nie ma co się dziwić, miasteczka pokroju Bełżyc będą zanikać. Za daleko i zbyt brzydko (same pola) by skusić do zamieszkania tam lubelaków.
po pierwsze piszesz nie na temat wiec po co trolu zasmiecasz forum? po drugie utraciles to moze ty ale rozum po trzecie niestety to nie mieszkancy decyduja tylko urzedasy co i jak bedzie wygladalo np. park ktory niby mial byc zmieniany i plany juz byly ale realizacja byc moze jest zbyt daleka.... a po czwarte za nic w swiecie nie przenioslabym sie do poniatewej pelnej cpunow mordercow i zakazanych mord chociaz mam tam wielu znajomych to brzydzi mnie ta wiocha... ps lubelaki tez nie wybieraja poniatowej tylko wsie okoliczne i powiedz po co jezdzic przez belzyce skoro sa inne drogi np autostrada do poniatowej? nikt nikogo nie zmusza a uwierz belzyce nie ucierpia jak ciebie nie bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='JA 'a uwierz belzyce nie ucierpia jak ciebie nie bedzie [/quote] DO SZKOŁY GŁĄBIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez nie lubie poniatowki tak samo mi sie kojarzyla teraz jeszcze lepiej po medialnej sensacji ciekawe jak w tej wsi odsniezaja dobzre czy zle u nas to jeszcze gnojem albo oczyszczalnia bije, na wiosen nowy sezon skazany na gnoj zamiast rozbudowywac ta wioske bezradni jeszcze cofaja rozwoj, niedorozwoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spox napisał:
[quote name='JA :)'a uwierz belzyce nie ucierpia jak ciebie nie bedzie DO SZKOŁY GŁĄBIE!
glab to cie zrobil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swieto na wsi parking odsniezali nie ten slynny koparka!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieknie roztopy nas ratuja, ale za to po blokach super cienknie bedzie grzyb aby patrzec ale chyba mieszkancom bloku to nie przeszkadza co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak na Fabrycznej ale parkingi przy Bychawskiej (Zapłocie) są sukcesywnie odśnieżane i nie można powiedzieć złego słowa. Codziennie "greenBoys" latają od rana z łopatami do śniegu, a po każdych większych opadach do akacji wkracza ciągniko- spych i sprząta zaległy śnieg z parkingów i dróg. Dodatkowo dzisiaj Panowie latali jak szaleni po dachach usuwając zaległy lód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to wszystko dlatego ze parking przy fabrycznej chyba nalezy do gminy a oni olewaja to mimo zgloszen telefonicznych o czym czytalismy powyzej parkingi spoldzielni sa odsniezone, predzej czy pozniej tylko chodniki troche slabo im ida, ale cos za cos, moim marzeniem jest chodnik odsniezony do kostki, nie pokryty zbitym sniegiem i posypany piachem, po przejezdzie dmuchawy zieloni panowie jesli z dachu zrzucany jest snieg to obowiazkowa jest tasma odgradzajaca zakazany teren i osoba pilnujaca czy nikt takiej szufli lodu i sniegu nie dostanie jak manny z nieba w ten sposob mozna komus zlamac kregoslup, podczas usuwania sniegu i lodu z dachow blokow ziemia az dudnila mi sie wydaje ze takie miejsce nalezy odpowiednio zabezpieczyc, chyba ze tylko w miescie sie tak robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...