Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Apeluję do policji:nigdy nie zabierajcie dzieci od rodziców,chyba,że istnieje realne zagrożenie,awantury,bicie,itp.Nie ma powodu zabierac dzieci,gdy ojciec wypił piwo do obiadu i zachowuje się normalnie,choc w świetle idiotycznego prawa jest przestępcą.Jeżeli dojdzie do zabrania to oddajcie pod opiekę sąsiadom.Ktoś kto mówi,że trzeba odwozic do izby dziecka,lub do placówki nazwanej opiekuńczą powinien dobrze się zastanowic co mówi,na próbę zawieżc tam swoje dziecko,lub przynajmniej ją zobaczyc.Nie ma nic gorszego,niż oddzielenie dziecka od rodziców.Zza paragrafów trzeba dostrzec dobro dziecka szanowni,kuratorzy,prawnicy,prokuratorzy i sędziowie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja mam spory problem. Z matką nie mieszkam już 10 lat ale jest tam mój młodszy 5 letni brat.Matka upija się na umór i to też był powód mojej wyprowadzki.Nie wiem co mam robić a chwytałam się wszystkiego. Założyłam jej sprawę w sądzie żeby dziecko miało kuratora zgłosiłam ją do opieki społecznej i na policje.Przez pierwsze pół roku wszystko było ok.Kurator się pojawiał panie z opieki przyjeżdżały niespodziewanie, więdz matka ze strachu nie piła.Ale od 2 lat nikt tam się nie pojawia i dziecko biega samopas.Dzwoni do mnie sąsiadka że matka śpi pijana na schodach albo w komórce a mały lata w majtkach i skarpetkach po podwórku.Serce mi pęka.Ja sama mam teraz 3letniego synka, mieszkam w malutkim wynajmowanym pokoiku i nie mam jak się zająć tym dzieckiem. Co mam jeszcze zrobić i żeby zdążyć zanim tam dojdzie do nieszczęścia ;(
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: