Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto zostanie Poniatowianką Roku? Są już nominacje

Utworzony przez MANIEK, 4 marca 2010 o 15:09 Powrót do artykułu
Proponuje o ile nie zabrania tego regulamin wspomnieć pośmiertnie o Pani Ani Makolągwa z domu Piłat wieloletniej nauczycielce -wychowawczyni wielu młodych ludzi. Pani Ania już nie żyje odeszła od nas w wieku 50 lat.W "ostatniej drodze" towarzyszyło Jej ponad tysięczne grono bliskich,przyjaciół,znajomych i młodzieży.To świadczy o Jej osobowości.Cześć Jej Pamięci....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja proponuje tez nauczycielkę Panią Zofię Wojtaś-Plak, która była moją wychowawczynią. Wielu uczniów wykształciła z języka polskiego i była naprawdę ekstra nauczycielką. Nominujecie ludzi których sie nie zna i tylko dla tzw. sztuki. A to, ze pani robi piękne obrusy itp. to proszę skierować do następnej Edycji "Mam Talent". Nominujcie ludzi którzy naprawdę zasłużyli się mieszkańcom Poniatowej. Czy pani instruktor jazdy konnej mi się zasłużyła? NIE. Pierwszy raz o niej słyszę, jak o wielu innych nominowanych. Pozdrawiam
0
do grona "zacnych" ... Pani prof. Urszula Ptak - świetny nauczyciel historii oraz wspaniały pedagog i wychowawca; tak, tak b.wymagająca ... ale jaka osobowość! ... tematy poruszane na lekcjach ... bez tabu swego czasu m.in. opiekun samorządu w L.O. - inicjatorka Tygodnia Kulturalnego ... ach ... aż chodzić do szkoły się chciało
0
Tak własnie, nominują zasłuzonych niewiadomo pod jakim względem....ta Pani od obrusów....no bez przesady.....znam duzo ludzi którzy tworzą sztukę. A ona niby to w czym zasłużona, o sztuce i gustach się nie dyskutuje....sprawa indywidualna mi te koronki wogóle zresztą się nie podobają? Kolejne Panie też... ach szkoda słów.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: