Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kubuś czeka na nowych rodziców

Utworzony przez kaszkasz, 3 stycznia 2009 r. o 16:57 Powrót do artykułu
Kubusiu kochany, życzę Ci w Nowym Roku abyś jak najszybciej znalazł rodzinę która Cię pokocha i zaopiekuję się Tobą bezgranicznie !! o mamie mogę tylko tyle powiedzieć że zachowała się odpowiedzialnie (przynajmniej w tym momencie), że nie porzuciła dziecka pod śmietnikiem, że urodziła w szpitalu i dała mu szansę na godziwe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że duża rola jest kościoła kat. który jest za ochroną życia poczętgo,kościół jest przeciwko badaniom prenatalnym,przeciwko zapłodnieniu in vitro..... Proszę bardzo,może więc kościół się dzieciaczkiem zaopiekuje (lub tylko wspomoże finansowo,kościół ma tyle kasy że w głowie się nie mieści)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za brednie, że niby Kościół sprzeciwia się badaniom prenatalnym. Skoro łatwo zaatakować Tobie Kościół to niech Hanna Gronkiewicz- Waltz pomoże dzieciakowi, bo miała kase by dać 38 mln na premie dla pracowników, tylko o tym w mediach cisza bo to jaśnie panująca partia biznesmenów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opiekunka społeczna napisał:
Myślę,że duża rola jest kościoła kat. który jest za ochroną życia poczętgo,kościół jest przeciwko badaniom prenatalnym,przeciwko zapłodnieniu in vitro..... Proszę bardzo,może więc kościół się dzieciaczkiem zaopiekuje (lub tylko wspomoże finansowo,kościół ma tyle kasy że w głowie się nie mieści)
Do "opiekunka społeczna": jeżeli nie zna sie sytuacji, ani realiów życiowych czy duchowych, teologicznych, medycznych, moralnych, społecznych, wówczas pisze sie anonimowo takie właśnie bzdury o opiece nad "dzieciaczkiem". Rozumu w Nowym Roku zyczę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaszkasz napisał:
Kubusiu kochany, życzę Ci w Nowym Roku abyś jak najszybciej znalazł rodzinę która Cię pokocha i zaopiekuję się Tobą bezgranicznie !! o mamie mogę tylko tyle powiedzieć że zachowała się odpowiedzialnie (przynajmniej w tym momencie), że nie porzuciła dziecka pod śmietnikiem, że urodziła w szpitalu i dała mu szansę na godziwe życie.
Same zyczenia, to za mało. Godziwe życie??? O czym my tu mówimy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...