Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kup chlebek dobroci

Utworzony przez darczyńca wolontariusz, 4 kwietnia 2009 r. o 16:59 Powrót do artykułu
A czy nie lepiej by było,aby te chlebki od razu przekazać potrzebującym?No bo np.ktoś kupi,potrzyma w domu,przekaże nastęnemu i zanim ten chlebek dotrze do potrzebującego,to będzie już stary,suchy i nie będzie nadawał się do konsumpcji. A może chodzi o to,że Caritas chce robić interes na tych chlebkach (jak zwykle),tj.będą sprzedawać chlebki za "co łąska" lecz nie mniej niż 10 zł.Z uyskany pieniędzy Caritas jakzwykle zostawi sobie lwią część (na działalność statutową?) a grosze przeznaczy (????) dla potrzebujących. Kolejne oszustwo ze strony kruchtowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja,jako woźna szkolna pytam.Czy nie jest przestęppstwem gdy inna firma przychodzi na teren szkoły i sprzedaje swój towar?Przecież potrzeba na to zgody stosownych urzędów. Był taki właściciel piekarni co ZA DARMO przekazywał biedny chleb zbankrutował,bo go zgnoił urząd skarbowy.Czy ten Caritas nie podlega kontroli skarbowej i czy ma prawo bezpłatnie prowadzić handel na terenie szkoły?Kto na to pozwala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko nie Caritas !!!!!!! To kościelna pralnia !!!!!!!! Nie dajcie się ludzie ogłupiać tej pseudoorganizacji ! Pomagajcie znajomym sąsiadom itd.ale precz od finansowania hipokryzji !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emerytowana woźna szkolna napisał:
Ja,jako woźna szkolna pytam.Czy nie jest przestęppstwem gdy inna firma przychodzi na teren szkoły i sprzedaje swój towar?Przecież potrzeba na to zgody stosownych urzędów. Był taki właściciel piekarni co ZA DARMO przekazywał biedny chleb zbankrutował,bo go zgnoił urząd skarbowy.Czy ten Caritas nie podlega kontroli skarbowej i czy ma prawo bezpłatnie prowadzić handel na terenie szkoły?Kto na to pozwala?
Ty- emerytowana wożna- tyle w szkole byłaś i nie nauczyłaś się jeszcze , że jeżeli ktoś robi coś dobrego dla drugiego człowieka , to trzeba to uszanować i głupot nie wypisywać - jeżeli nie chcesz kupić chlebka dobroci to nie wciskaj sie na forum bo już dajesz świadectwo o sobie żeś tępak. Życzę Ci z okazji Świąt Wielkanocnych dużo zdrowia i jeszcze więcej rozumu . Trzymaj się i do nauki .. A akcja Caritas zawsze służy biednym i trzeba ją wspierać . Ja chlebek kupię bo jestem wierząca i chcę w ten sposób nieść pomoc potrzebującym .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty- emerytowana wożna- tyle w szkole byłaś i nie nauczyłaś się jeszcze , że jeżeli ktoś robi coś dobrego dla drugiego człowieka , to trzeba to uszanować i głupot nie wypisywać - jeżeli nie chcesz kupić chlebka dobroci to nie wciskaj sie na forum bo już dajesz świadectwo o sobie żeś tępak. Życzę Ci z okazji Świąt Wielkanocnych dużo zdrowia i jeszcze więcej rozumu . Trzymaj się i do nauki .. A akcja Caritas zawsze służy biednym i trzeba ją wspierać . Ja chlebek kupię bo jestem wierząca i chcę w ten sposób nieść pomoc potrzebującym . Służy głównie biednym księżom i biednym klerykom ale biedny to biedny. Jeden nie ma na Lexusa i jest biedny, a drugi nie ma na chleb i tez jest biedny. Kup od razu tuzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO KOŃCA NIE JESTEM PEWNU ILE% Z CENY TEGO "CHLEBKA DOBROCI" (CZY CHLEBKA DOBROBYTU) IDZIE NA POMOC DLA INNYCH.NIKT NIE SKŁADA SPRAWOZDAŃ Z DZIAŁALNOŚCI TEJ "DOBROCI"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...