Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mnie. Rocznik 96, 41 cm w łapie... Szanuj innych, nie wszyscy są tacy sami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie. Rocznik 96, 41 cm w łapie... Szanuj innych, nie wszyscy są tacy sami
A pod brzuchem ?  całe dwanaście, he,he,he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na te misje też cię nikt na siłę nie wygonił.
Ty mięczaku nawet nie wiesz jak wojsko funkcjonowało , to po grzyba zabierasz głos. Jesteś obeznany z wojskiem tylko z komp.to  wpisz sobie wyszukarkęR-17 Scud-B już nie ma tych jednostek  w takiej służyłem zostały rozwiązane dowódca był maj.Alfons Kupis też go znajdziesz w wyszukarce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No widzisz - takie straszne bagno - a ty się pchasz do tego bagna na chama i choć cię nie chcą w tym bagnie, boś ciota a nie chłop - to jeszcze żale w gazecie wylewasz! Niezły z ciebie d e b i l   Btw - wiem już. czemu cię tam nie chcieli: po prostu czubów do woja nie biorą! :lol: :lol: :lol:
  Odsluz swoje jako zawodowiec a potem trolluj myslisz ze jak przez dwa lata odjebales w rezerwie tupanie kopanie rowow i kilka strzalow z ak47 to juz z ciebie wielki zolnierz? To ludzie potrafia i bez tego nedznego poboru ktory jest nic nie warty. Jakby cie wyslali smieciu na wojne to bys myslal calkiem inaczej. Gdzie on napisal ze sie pcha? Napisal tylko ze chce słuzyc w wojsku i takich ludzi sie chwali w przeciwienstwie to ciebie smieciu jego do wojska nikt nie zmusza tylko jest ochotnikiem a warunki w Polsce sa jakie sa przeczytaj ostatnie zdanie jego komentarza i potem swoje trollowe wypociny i ciekawe kto wychodzi na d e b i l a. Odsluzyłem 4 lata w WP bylem w afganie i dalej musialbym zapieprzac jako starszy szeregowy. Kocham ten zawod ale podjalem inna decyzje - wyjechałem na wyspy w 2006 jak masa Polakow zaczynalem od zera. Po ponad 5 latach w cywilu dostalem obywatelstwo i teraz sluze w BA. Poznalem wielu Polakow co tez sluza w innych jednostkach mielismy szkolenia z Irlandczykami i tam tez Polakow sporo bo nie trzeba miec obywatelstwa Irlandii. Sa lepsze zawody w UK od mundurowki ale jak komus zalezy konkretnie na wojsku to polecam Armie Brytyjska. Kolega po studiach zakladam ze angielski zna to jak chcesz sluzyc w mundurowce nie koniecznie w tej naszej komunie to przyjezdzaj do UK w brytyjskiej policji nie musisz miec obywatelstwa ale musisz mieszkac legalnie i pracowac w jakimkolwiek zawodzie przez 3 lata z rzedu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się państwo zajmie kontraktami żołnierzy którzy po kilku misjach i 2-3 kontraktach muszą sami szukać na siłę jednostek aby dopracować do emerytury bo inaczej to do cywila się ich odsyła zamiast mieć przeszkolonych ludzi.
  Ten temat sie juz w Polsce walkuje tyle lat. Nic z tym nie zrobia mialem taki sam wybor 12 lat na kontrakcie i wypad wiec sobie po czterech dalem spokoj i to bylo wiele lat temu a do dzis sie nic nie zmienilo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do woja , kat A !! laseczkami ja się zajmę!!
  Dobrze, że same eunuchy zostaną w razie wojny. Laseczki będą bezpieczne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...