Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
https://zolnierzeprzekleci.wordpress.com/Może dlatego proboszcz nie chce brać udział w martyrologicznym oszołomstwie?
Brawo za odwagę i umieszczenie odnośnika do tej strony !!! Dziś jak zawsze, większość idzie "po linii" i boi się prawdy , a młodzież jak to młodzież ...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://zolnierzeprzekleci.wordpress.com/Może dlatego proboszcz nie chce brać udział w martyrologicznym oszołomstwie?
Brawo za odwagę i umieszczenie odnośnika do tej strony !!! Dziś jak zawsze, większość idzie "po linii" i boi się prawdy , a młodzież jak to młodzież ...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA W KWESTI - ; mało istotnej" ŻOŁNIERZ WYKLĘTY!!!!!!!!!!!!! BOHDAN PIŻEWICZ PS. DYZIO- KTO O NIM WIE???????????????????? MIAŁ WYKLĘTE ŻYCIE!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć i Chwała Bohaterom. Precz z czerwonym ś.c.i.e.r.w.e.m.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sądu ?? W warunkach walki zbrojnej istnieje taka instytucja jak sąd polowy... A wojsko polskie walczące z okupantem sowieckim i kolaborantami wszelkiej maści współpracujacymi z NKWD i UBecją miało prawo wykonywac wyroki smierci na zdrajcach narodu polskiego.... ZDRAJCACH !!!
"W warunkach walki zbrojnej" mordując strzałem w plecy nieuzbrojonych obywateli także po wojnie nazywasz..."walką zbrojną" i "wykonywaniem wyroków"..!?!?!? Franczak ps. "Lalek" ilość zabitych Niemców - 0...! ilość zabitych polaków - kilkunastu...! Poza tym nie znasz historii nawet z zakresu szkoły podstawowej. To nie było żadne Wojsko Polskie tylko  tzw narodwe siły zbrojne NSZ i tp bojówki nacjonalistyczne mordujące masowo żydów i innych którzy wg ich mniemaniu nie mieli prawa żyć... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy to chęć uhonorowania bohaterów przez patriotyczna młodzież jest niezrozumiałą polityką i gierkami?
Bohaterstwo "żołnierzy" wyklętych jest dyskusyjne, a ta "patriotyczna młodzież" to zmanipulowane narzędzie polityczne nacjonalistów... i przyjmij do wiadomości że jest to gra polityczna ale jeśli tego nie widzisz to trudno... żyj mitami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA W KWESTI - ; mało istotnej" ŻOŁNIERZ WYKLĘTY!!!!!!!!!!!!! BOHDAN PIŻEWICZ PS. DYZIO- KTO O NIM WIE???????????????????? MIAŁ WYKLĘTE ŻYCIE!!!!!!!!!!!!!!!!
O co chodzi z tym "Dyziem:, że miał wyklęte życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA W KWESTI - ; mało istotnej" ŻOŁNIERZ WYKLĘTY!!!!!!!!!!!!! BOHDAN PIŻEWICZ PS. DYZIO- KTO O NIM WIE???????????????????? MIAŁ WYKLĘTE ŻYCIE!!!!!!!!!!!!!!!!
O co chodzi z tym "Dyziem:, że miał wyklęte życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA W KWESTI - ; mało istotnej" ŻOŁNIERZ WYKLĘTY!!!!!!!!!!!!! BOHDAN PIŻEWICZ PS. DYZIO- KTO O NIM WIE???????????????????? MIAŁ WYKLĘTE ŻYCIE!!!!!!!!!!!!!!!!
O co chodzi z tym "Dyziem:, że miał wyklęte życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolszewickie pachołki , umarł wasz idol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internet jest wiedzą. Wystarczy zobaczyć na facebooku Stop budowie hipermarketu budowlanego w Rykach. Nie pozwolono mu kwestować bo sprzeciwia się handelku ziemią pod market ;) a jak to w mieścinie burmistrz z ksiedzem rządzą i nie ważne że społecznia inicjatywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://moje.radio.lublin.pl/proboszcz-nie-pozwolil-zbierac-na-zolnierzy-wykletych.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]https://www.youtube.com/watch?v=iNbCgvAcQqU[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Guesta, nie rozumiem w dalszym ciągu o co chodzi w tym Dyziem. To jemu nie pozwolono kwestować czy też chodzi o inne rzeczy. Proszę o wyjaśnienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż jestem za kwestami na cmentarzach to w tym przypadku popieram tego księdza. W dzisiejszych czasach wszystkich żołnierzy wyklętych wrzuca się do jednego pozytywnego worka. Nie można jednak zapominać, że  moim zdaniem wśród nich byli zwykli bandyci tacy m.in. jak "Ogień" który był postrachem Podhala. Mordował, łupił i dokonywał gwałtów nie tylko na ludności polskiej ale też pochodzenia tej pochodzenia żydowskiego i słowackiego. Nie oszczędzał i prześladował - tu ciekawostka dla wszystkich- również żołnierzy Armii Krajowej. I teraz takim osobom stawia się pomniki a nazwą żołnierzy wyklętych nazywane są place, skwery i ulice w miastach ("Ogień" ma pomnik w Zakopanem którego odsłonięcie zbulwersowało ludność słowacką). Nie podoba mi się takie generalizowanie. A wszystkim którzy na ślepo popierają ideę wychwalania  żołnierzy wyklętych  polecam zapoznanie się z lekturą historii najnowszej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać ksiądz to tylko słaby człowiek, który gdzieś ma pamięć tych, co walczyli za wolna Polskę. Ważniejsze dla księdza widocznie są własne oceny, własne widzimisię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczegoi WYKLĘCI a nie np.BOHATEROWIE .Kto ich wyklął-ludzie na  terenach  w których działali?Czyżby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż jestem za kwestami na cmentarzach to w tym przypadku popieram tego księdza. W dzisiejszych czasach wszystkich żołnierzy wyklętych wrzuca się do jednego pozytywnego worka. Nie można jednak zapominać, że  moim zdaniem wśród nich byli zwykli bandyci tacy m.in. jak "Ogień" który był postrachem Podhala. Mordował, łupił i dokonywał gwałtów nie tylko na ludności polskiej ale też pochodzenia tej pochodzenia żydowskiego i słowackiego. Nie oszczędzał i prześladował - tu ciekawostka dla wszystkich- również żołnierzy Armii Krajowej. I teraz takim osobom stawia się pomniki a nazwą żołnierzy wyklętych nazywane są place, skwery i ulice w miastach ("Ogień" ma pomnik w Zakopanem którego odsłonięcie zbulwersowało ludność słowacką). Nie podoba mi się takie generalizowanie. A wszystkim którzy na ślepo popierają ideę wychwalania  żołnierzy wyklętych  polecam zapoznanie się z lekturą historii najnowszej. 
  W historii kościoła też są postacie niezbyt czyste, że wspomnę: papież Juliusz III, Paweł III, Jan XII, Benedykt IX, Stefan VII, Aleksander VI.... ale jakoś się prowadzi wciąż różne zbiórki "kościelne" i nikt nie strzela focha, że tacy ludzie byli w tym kościele. Za to złych widzi się wśród wyklętych żołniezy generalizując wszystkich, bo jakiś jeden koleś był zły.... Nieładnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W warunkach walki zbrojnej" mordując strzałem w plecy nieuzbrojonych obywateli także po wojnie nazywasz..."walką zbrojną" i "wykonywaniem wyroków"..!?!?!? Franczak ps. "Lalek" ilość zabitych Niemców - 0...! ilość zabitych polaków - kilkunastu...! Poza tym nie znasz historii nawet z zakresu szkoły podstawowej. To nie było żadne Wojsko Polskie tylko  tzw narodwe siły zbrojne NSZ i tp bojówki nacjonalistyczne mordujące masowo żydów i innych którzy wg ich mniemaniu nie mieli prawa żyć... 
jestes byłym ub-ekiem , czy jego potomkiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz z budową hipermarketu w Rykach nic wspólnego nie ma. Tylko dlaczego, ci co teraz przeciwko temu protestują, nie protestowali jak powstawało kilka poprzednich hipermarketów za poprzedniego burmistrza. Czy to nie są może zwolennicy poprzedniego włodarza a przeciwnicy obecnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...