Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lech Wałęsa był operowany w Houston

Utworzony przez Gość, 29 lutego 2008 o 16:18 Powrót do artykułu
ot sensacja, mnie operowano w lublinie, mam zalozone 3 bpasy i nikt o tym nie pisal, jak o wielu 749innych Polakach
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zanim ateiści wybudują piekło dla takich zbrodniarzy jak Wałęsa, niech on się jeszcze pomęczy... To tak zamiast standardowych życzeń, tak tych poprawy jak i nagłej śmierci.
0
Bo nie byłeś prezydentem. O szaraczkach nie piszą.
0
Od kiedy Houston leży na Lubelszczyżnie? Czyżbym coś przegapiła? P.S. Dla mało lotnych wyjaśniam, że zdziwił mnie wpis o operacji w Houston na stronie poswięconej Lubelszczyżnie.
0
Aga napisał:
Od kiedy Houston leży na Lubelszczyżnie? Czyżbym coś przegapiła? P.S. Dla mało lotnych wyjaśniam, że zdziwił mnie wpis o operacji w Houston na stronie poswięconej Lubelszczyżnie.
Lotna ~Agusiu~ , Watykan i Palestyna też nie leżą na Lubelszczyźnie, a popatrz co się dzieje!
0
A to już w Polsce nie robią takich zabiegów.?Trzeba aż za granicą?
0
A po co te nerwy? Czyżby przedwiośnie dawało znać o sobie? Moja rada na przyszłość, nie warto tak się ekscytować - może to była prowokacja? a może nie??? Jednak była!!! P.S. Nie jestem Agusia.
0
Gość napisał:
Lotna ~Agusiu~ , Watykan i Palestyna też nie leżą na Lubelszczyźnie, a popatrz co się dzieje!
A po co te nerwy? Czyżby przedwiośnie dawało znać o sobie? Moja rada na przyszłość, nie warto tak się ekscytować - może to była prowokacja? a może nie??? Jednak była!!! P.S. Nie jestem Agusia. No i oczywiście nie mam wątpliwości, że Gość jest lotny, też.
0
Aga napisał:
Jakie nerwy? Po prostu “lotność”. Jakie przedwiośnie? Ja czasy lektur mam za sobą a kalendarz jest słabą sugestią w konfrontacji z pogodą za oknem. Zabawa podlotki: może dam, a może nie, a jednak dam, ale później, o nie, mama nadchodzi i, o matko boska, co sąsiedzi powiedzą!! P.S. Z tą ~Agusią~ , kochanie, weź na drugie skrzydełko, będzie jeszcze lotniej. Chyba, że ono już zajęte duchem świętym...
0
podatnik napisał:
A to już w Polsce nie robią takich zabiegów.?Trzeba aż za granicą?
Robią takie zabiegi w polskich klinikach..ale WÓDZ nie ma zaufania do pomorskich kardiologów..ja zresztą też nie..bo przez wiele lat leczył mnie najlepszy specjalista w moim mieście..a zdiagnozowano i podłączono podobny aparacik w innym województwie..
0
Bardzo madzre, że Wałęsa nie ma zaufania do krajowych fachowców! Jezcze by w czasie operacji na jego sercu ogłosili strajk, oflagowali się i zaczęli głodówkę. BRAWO LECHU!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: