Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

leclerc na turystycznej

Utworzony przez monika43, 12 lutego 2009 r. o 13:23
pracuje tam jeszcze bo mnie ten barwiński zwolnił zreszta już drugi raz w ciągu trzech miesięcy prezes mnie przywracał do pracy a on szukał pretekstu żeby mnie zwolnić mścił się za to że wawerek cofną jego decyzję dostałam podwyżke większy etat i co jak on mnie znowu zwolnił jestem pracownikiem działu spożywczego i o tycz robalach brudzie i przeterminowanych produktach to wiem dużo podam ich do sądu pracy jak łopacka biedronkę bo ktoś musi ich usadzić na tyłkach traktują ludzi jak śmieci zatrudnili na monitoringu byłego komendanta policji który jest jeszcze lepszy jak barwiński po co tak terroryzuja własnych pracowników człowiek sie czuje jak na komisariacie policji trzeba to nagłośnić dlaczego maja go ludzie widziec tylko wtedy jak robia jakąś akcję jaki on to dobry pokazuje sie w telewizji itd niech ktos przyjdzie z ukryta kamera porozmawia z pracownikami wystarczy wejsc na palarnię i posłuchać komentarzy a nie zapowiadaja zawsze swoje przyjście dziennikarze sanepid i cała reszta czy nikomu nie wpadło do głowy że z ukrycia wiele można sie dowiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też pracuję w leclercu. Niestety warunki pracy są okropne, nie chodzi tylko o kierownika kretyna ale higienie, brud. Sam już miałem kłopoty zdrowotne, zywnosc jest przeterminowana a ja musze ja wykladac na polkach. Ludzie!! Niech Sanepid sie tym zajmie, na zapleczu jest mnostwo robactwa wlasnie przez ta zywnosc przeterminowana. Juz musialem sie leczyc przez ta i u dermatologa bylem kilka razy. Malo ze moi koledzy w ogole nie myja rak po wyjsciu z toalety, to jeszcze te wszechobecne robaki!!! Brzydze sie im podawac reke a oni zaraz po wyjsciu z toalety sprzedaja wedliny albo roznosza zywnosc na polki. A ludzie to kupuja bo promocja. Wierzyc sie nie chce. Zwalniam sie niedlugo z tego wspanialego marketu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem jednym redaktorką jednej z lubelskiej gazet może chcelibyście o tym anonimowo porozmawiać. Chętnie nagłośnimy ten problem. jeśli jesteście zainteresowani podaj swój mail służbowy
Ostatnio edytowany 19 lutego 2009 r. o 13:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO i kolejna Aferzystka, która rozpęta aferę, bo tak jest fajnie, ale potem , jak już się okaże że to wszystko bezpodstawne, to nikt tego nie sprostuje. Ja też tu pracowałem i to wszystko co piszecie to bzdury wyssane z palca, bo wiadomo, że tam gdzie są produkty spożywcze mogą być i robaki(a co może moli w domu nie macie?) i każdy zwalcza je jak może, a to wszystko co piszecie to kompletna bzdura.Mówicie, że jest brud... to od czego są pracownicy, tylko od chodzenia na palarnię???Weźcie szmatki do ręki i powycierajcie trochę. Jak pracownicy dbają o swój dział to brudu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika43 napisał:
pracuje tam jeszcze bo mnie ten barwiński zwolnił zreszta już drugi raz w ciągu trzech miesięcy prezes mnie przywracał do pracy a on szukał pretekstu żeby mnie zwolnić mścił się za to że wawerek cofną jego decyzję dostałam podwyżke większy etat i co jak on mnie znowu zwolnił jestem pracownikiem działu spożywczego i o tycz robalach brudzie i przeterminowanych produktach to wiem dużo podam ich do sądu pracy jak łopacka biedronkę bo ktoś musi ich usadzić na tyłkach traktują ludzi jak śmieci zatrudnili na monitoringu byłego komendanta policji który jest jeszcze lepszy jak barwiński po co tak terroryzuja własnych pracowników człowiek sie czuje jak na komisariacie policji trzeba to nagłośnić dlaczego maja go ludzie widziec tylko wtedy jak robia jakąś akcję jaki on to dobry pokazuje sie w telewizji itd niech ktos przyjdzie z ukryta kamera porozmawia z pracownikami wystarczy wejsc na palarnię i posłuchać komentarzy a nie zapowiadaja zawsze swoje przyjście dziennikarze sanepid i cała reszta czy nikomu nie wpadło do głowy że z ukrycia wiele można sie dowiedzieć
prosimy w takim razie o kontakt. Być może będziemy w stanie pomóc: online@dziennikwschodni.pl lub alarm24@dziennikwschodni.pl
Ostatnio edytowany 19 lutego 2009 r. o 13:14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja słyszałem, że Prezes leclerca z Turystycznej to wspaniały człowiek wielkiego serca i uzdolniony biznesman, który kocha ludzi, chodzi do kościoła i ma nieposzlakowaną opinię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wogóle Pan Prezes Leclerka J. Wawerek ma fioła na puntkcie religii... Pół alejki jest wystawionymi rzeczami religijnymi takie jak pisma swiete i inne... a Dyrektor Barwiński to już wogóle idiota pod każdym względem xD wszystkiego sie po kolei czepia i nie da spokojnie pracować, bo jak tylko się pojawi to nie wiadomo czy się przyczepi zaraz i trzeba uważać.... a Ten "Pies" Mirończuk to powiem tak - Jebać Go... cham je***y chodzi i pilnuje pracowników zeby czegoś nie ukradli... mógłbym tą swą morde wsadzić w monitory i pilnować zeby nie kradli no ale po co jak on woli chodzic po sklepie i patrzeć jak pracują ludzie ;/ poprostu załosne.... Cwaniak popracował kilka miesiecy i sobie zmienił fure z Daewoo którą, jeździł kilka dobrym lat bo nawet za czasów komendanta komisariatu nie mógł sie dorobić na taką fure co teraz pracując kilka miechów i kupił sobie Nissana ehh... A na półkach jest taki syf że poprostu można by siąść i płakać ;/ przeterminowane jedzenie na półkach ;/ warzywa spleśniałe i owoce ;/ no ale co zrobić jak P. Prezes Wawerek woli zwalniać ludzi i mieć więcej kasy dla siebie na spółe z Dyrektorem Barwińskim... Ale Naszczęście Ten Burdel już padnie niedługo xD i Dyrekcja i Prezes i wogóle kierownicy pójdą gdzies na ulice pracować xD Bez Poważania Myśliwy xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
minki napisał:
prosimy w takim razie o kontakt. Być może będziemy w stanie pomóc: online@dziennikwschodni.pl lub alarm24@dziennikwschodni.pl
ja z mila checia z wami porozmawiam jak maja mnie za aferzystke to niech tak zostanie za duzo zlego mi zrobili podam wam numer anonimowo oczywiscie
Ostatnio edytowany 6 marca 2009 r. o 09:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie piszecie na ten temat ze to burdel to sie zgodze ze prezes byl kiedys ok tez ale to bylo kiedys syf kila i mogila brud itd wszyscy maja nadzieje ze padnie za to co robia z ludzmi moze wywala tych na gorze i przestana sie zaslaniac ze to co sie tam dzieje to nie ich wina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cos wam powiem wiem która deb***ka wymysla te brednie że niby to nie jest prawda itd ona tam wciaż pracuje jest jednym z tych kierowników co broni własnej dupy a ze tam jeest syf to prawda a na palarni to ona siedzi a reszta zapierdziela co najśmieszniejsze że sytuacje moniki43 zna cały leclerek i wszyscy wiedza że podała ich do sadu pracy i dobrze trzymaja za nia kciuki niech wygra z nimi niech pokaze że szary pracownik tez ma jakies prawa podoba mi sie wypowiedz goscia o tym brudzie i tym policjancie na ochronie to jest czlowiek który zachowuje sie tak jak na przesłuchaniu na komendzie policji a barwinski i ta jego zonka jola mamy pewnie w wiekszosci nadzieje ze wyladuja na bezrobotnym jak ich pracownicy i oby pracy w lublinie juz nie znalezli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za elton z choinki sie urwales ja swietnie poznałam prezesa i był w porzadku dawno temu skoro pozwala barwińskiemu wywalać ludzi na bruk metoda na chybił trafił to co to za prezes a poza tym to co pisze to prawda i nikt mi tego nie powie ze nie sama im osobiscie nasłałam sanepid byli tam przeez dwa tygodnie i nareszcie sie cos ruszy takze nie chrzań oprezesie bo pewnie jestes podstawiona jak ta durnota co pisze ze my pracownicy kłamiemy a ci na górze sa bez skazy skaczcie pisac te brednie i wwezmy sie za nich niech zrozumieja ze gdyby nie szry pracownik to nie było by sklepów i nie było by kim pomiatac wiec czy w złym czy w dobbrym tego słowa znaczeniu sa od nas zależni bez nas nie istnieja trzymam kciuki za monika43 oby ci sie udało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika43 napisał:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='monika43' date='6.03.2009, 00:52' post='101674'] ja z mila checia z wami porozmawiam jak maja mnie za aferzystke to niech tak zostanie za duzo zlego mi zrobili podam wam numer anonimowo oczywiscie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos jest na forum bo widze kolejnego goscia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
redaktor napisał:
Jestem jednym redaktorką jednej z lubelskiej gazet może chcelibyście o tym anonimowo porozmawiać. Chętnie nagłośnimy ten problem. jeśli jesteście zainteresowani podaj swój mail służbowy
krysti@pino.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to ze maja ciagle naloty sanepidu mówi samo przez sie jeszcze pip by wpadla pogadac anonimowo z pracownikami to wyszlo by tyle brudu ze szkoda gadac zrobic cos trzeba wreszcie zeby ludziom tam sie pracowalo lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co nie wiem czy cos z tego wyjdzie ale zainteresowała sie naszymi problemami jedna zgazet mam nadzieje ze cos z tym zrobia a nie zostawia w zapomnieniu trzymam kciuki żeby sie udało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRACOWAŁEM TAM NA PIEKARNI ROBALE SYF I SZKODA GADAC MIMO ZE MIELISMY NALOTY MIMO ZE BYŁY DERAKTYZACJE TO I TAK BYŁSYF JA Z WIELKA PRZYJEMNOSCIA POGADAM NA TEN TEMAT ZRÓBCIE COS BY LUDZIOM TAM PRACOWAŁO SIE LEPIEJ ZEBY WYWALILI TEGO DYRZ BARWINMSKIEGO CO TRAKTUJE LUDZI JAKN SZMATY TRZYMAM KCIUKI ZA MONIKA43 WYGRAJN I POKAZ TEMU HUJOWI ZE MY TEZ JESTESMY LUDZMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DALEJ MONIA DO BOJU TRZYMAMY KCIUKI WSZYSCY CO BEDA TWOIMI SWIADKAMI W SADZIE A TYCH GŁUPICH KOMENTARZY NIE SLUCHAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYTAM WASZE KOMENTARZE DO AFERY JAKA NAKRECILA MONIKA43 I CHCE MI SIE SMIAC , Z TEGO JAK BORDZO JESTESCIE NAIWNI I ZALOSNI BY UWIERZYC W TAKA HISTORYJKE . MYSLALEM ZE ONA ROBI TO Z ZEMSTY , ALE NIE . TA "POKRZYWDZONA "DZIEWCZYNA WSZYSTKO SOBIE SKRUPULATNIE I Z WYRACHOWANIEM ZAPLANOWAłA . MYSLICIE ZE ONA TO WSZYSTKO NAPISAłA , BY DZIEKI JEJ HISTORYJCE POPRAWIłY SIE WARUNKI PRACY NA TURYSTYCZNEJ . NIE ! ONA POPROSTU ROBIAC Z SIEBIE OFIARE , CHCE NA TYM ZAROBIC!!!!!!!!! DLACZEGO WYCOFUJE SWOJE ZEZNANIA ?????????????? . RACZEJ NIE DOCZEKACIE SIE JEJ PROCESU PO CO WIEC UCZCIWIE PRACOWAć , JAK MOżNA NIEZLE ZAROBIC W TAKI SPOSOB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...